Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale dawno nic tak w sportowym świecie nie dostarczyło dobrej rozrywki.

 

Cytat

W poniedziałek będzie info, że Vanna zmarł wskutek napromieniowania światłem słonecznym przez niedomknięty lufcik w samolocie. Pietrowski wystosuje oświadczenie, że ostatnią wolą zmarłego było zostać pochowanym pod stadionem ukochanego klubu. Wisła przekaże kondolencje i zajmie się organizacją ceremonii, na której Hulk, Pietrowski i Vanna z doklejonym wąsem nażrą się po raz ostatni w bufecie VIP upychając po kieszeniach co cenniejsze sztućce i odlecą tanimi liniami w stronę zachodzącego słońca, a trumna z kukłą ze słomy i starych gazet zostanie na wieki złożona pod jedną z trybun.
A za rok, może dwa, kiedy Śląsk/Piast/Górnik wpadnie w kłopoty finansowe, na białym koniu z naręczem kwiatu wiśni i jukami pękatymi od dolarów z monopoly przybędzie tajemniczy spadkobierca cesarza Tajlandii Lanna Vy...

 

Ciekawie brzmią też teorie spiskowe, że to grubsza akcja pt Sharksy sprowadzają słupów, którzy zrobią troche zamieszania medialnego, przyciągną ludzi na trybuny, w międzyczasie wywalą Panią Prezes, zgarną kasę z dnia meczowego z Lechem (kasa zniknęła już następnego dnia, a miała zostać spłacona część zobowiązań wobec miasta za stadion), zginie pewnie trochę dokumentów (... co wy tam palicie po nocach? Misiek Radomskie, ale Sarapata ma Camele), przelew nie dojdzie, Pietrowski zostanie jako prezes upadającego tworu, bo się okaże, że jednak bez przelewu umowa też jest ważna, po 5 latach batali sądowych długi Wisły rozmyją się w przeszłości, a Wisła kierowana przez Sharksów będzie radośnie jeździć po małopolskiej 4 lidze i Misiek dalej będzie mógł Trenować Sporty Walki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobraly sie dwie najwieksze kurtyzany w polskiej pilce xDDDDDDDDDD

 

Jeszcze niedawno maczety mialy fruwac za Carlitosa i Maczynskiego, dzisiaj robicie sobie lache na zmiane bo ktos sie do was usmiechnal xD szkoda tylko ze legia ma was w dupie, po prostu chcieli blysnac i wbic szpilke w Lecha za wczorajsza akcje, a wy sie cieszycie xDDDDDD juz naprawde co raz mniej mi was zal

Odnośnik do komentarza

 

 

no to z tej umowy wynika, że vanna ma kupić klub nie za kapitał, a za pożyczkę

 

 

o ch.uj tu chodzi? może faktycznie sarapata z dresiarzami podstawili słupa żeby robił dym, a w tym czasie w klubie robią:

 

tenor.gif?itemid=5220807

 

tenor.gif?itemid=5220807

 

tenor.gif?itemid=5220807

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

To cytat z komentarza ze sport.pl:

"... ten skośnooki ma kapitał zakładowy 13.600 euro, a "firma" tego drugiego misia ma 350.000 funtów OBROTU rocznie(...) W papierach luxemburskich jako właściel firmy Alalega widnieje Vanna Ly, z tym że, TO JEST KOBIETA ..."

Mnie tam mogliby nabrać po pijaku ale wszelkie specjalisty z dziennikarzami na czele wierzyli w to gow.no?

Mam nadzieję, że doczekam się ekstraklasy z 4-5 drużynami, wtedy będzie miało to sens.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, schabek napisał:

Dobraly sie dwie najwieksze kurtyzany w polskiej pilce xDDDDDDDDDD

 

Jeszcze niedawno maczety mialy fruwac za Carlitosa i Maczynskiego, dzisiaj robicie sobie lache na zmiane bo ktos sie do was usmiechnal xD szkoda tylko ze legia ma was w dupie, po prostu chcieli blysnac i wbic szpilke w Lecha za wczorajsza akcje, a wy sie cieszycie xDDDDDD juz naprawde co raz mniej mi was zal

Życzę ci, abyś w 2019 roku nie był takim jebanym pieniaczem i zawistnikiem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2018 o 11:21, Rozi napisał:

Teraz odkryłeś, że schabka bardziej cieszą porażki innych klubów, niż sukcesy swojego? To jest polaczek 100%.

 

W dniu 30.12.2018 o 19:15, Rozi napisał:

Czego wy oczekujecie od schabka? xd

 

Godzinę temu, Rozi napisał:

Życzę ci, abyś w 2019 roku nie był takim jebanym pieniaczem i zawistnikiem.

 

Na ch,uj ty sie tu hipokryto udzielasz jak piszesz tylko o mnie od dluzszego czasu xD Mam ci wyslac moje gacie do wąchania czy jest jakis inny powod dla ktorego tyle o mnie myslisz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Myśle, że jeszcze nikt nie zdaje sobie sprawy co się stało do końca. Umowa podpisana tylko po angielsku, w hotelu w szwajcarii, opublikowany fragment zawiera info o wzięciu 12mln kredytu na spłatę długów. Nie zdziwie się, jak nieistniejący Pan Vanna wział kredyt, kasą podzielili się Sarapata Sharksy i spółka i tyle ich wiedzieli. Sąd do rozstrzygania sporów mogli se wpisać w umowie w Szwajcarii i sprawa będzie ciągnąć się latami.

 

Cytat

Jak wynika ze śledztwa przeprowadzonego przez portal sport.interia.pl dużą część zysku z meczu z Lechem, bo aż 60 tys. zł, Sarapata przelała na konto firmy swojego męża, za drukowanie magazynu "R22"

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...