Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Ukyo wyzywasz ludzi od głupków, a sam jesteś idiotą. W co drugim twoim poście jest offtop, nawet sam cię raz prosiłem o usunięcie spamu w jednym temacie bo był zaśmiecony, to miałeś to w d.upie. Ciekawe, że nagle się taki nadgorliwy zrobiłeś. No ale rób sobie jak chcesz, dla mnie jesteś frajerem. BTW ostatni mój post tutaj.

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Ukyo wyzywasz ludzi od głupków, a sam jesteś idiotą. W co drugim twoim poście jest offtop, nawet sam cię raz prosiłem o usunięcie spamu w jednym temacie bo był zaśmiecony, to miałeś to w d.upie. Ciekawe, że nagle się taki nadgorliwy zrobiłeś. No ale rób sobie jak chcesz, dla mnie jesteś frajerem. BTW ostatni mój post tutaj.

 

Ej. Qurwa dzisiaj jest Wigilia więc bez zwania się od idiotów, debili etc. ja w moim poście rzuciłem ostatnie zdanie z przekąsem ale nikogo nie obrażałem. A wg. mnie Ukyo jednak może mieć trochę więcej do powiedzenia niż ty...

Odnośnik do komentarza

Nie bede sie wdawal w dalsze dyskusje

 

Junior tak jak napisalem rozumiem twoj punkt widzenia i nie mam zamiaru spinac sie na internecie o jakiegos posta ale ... Powaznie co do automatu byl osobny topic a co do tego co napisal mashter w gazecie powaznie powinno sie rozmawiac w stosownym miejscu bo moze uda sie uzyskac odpowiedz

 

Co do glupkow sorry ale od 2 stron tematu jest klotnia i reklama backdasha ktory znowu ma osobny temat czy naprawde tak ciezko jest pisac w wyznaczonych do tego tematach ? Zwlaszcza kiedy bylo sie upomnianym kilka razy ?

 

Komandos ... super odnotowalem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukyo przestań pier'dolić jesteś frajerem, właź na backdasha, ch'uju!!!!!!!!!!!!!! A z okazji świąt życzę ci żeby cię jakiś pedał rozjechał na światłach.

 

A co, też jestem fajny w Internecie :)

 

Możemy zacząc już czyszczenie tematu, czy jeszcze chcecie napisać trochę o tym jakim jestem chu'jem?

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Jako, że są Święta to życzę wszystkim Tekkenowcą by nigdy nie knocili juggli i by wszystkie akcje wychodziły im tak jak je zaplanowali - to jeśli chodzi o grę.

Napisał bym też Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia bo nie tylko grą człowiek żyje ale tego nie zrobię bo był by to offtop.

 

PS. Zapomniałem napisać ale od czego jest edycja postów :D zapraszam do klikania na moja sygnaturę za każde kliknięcie ktoś, gdzieś, coś wygrywa. Klikaj więcej może w końcu padnie na Ciebie :potter:

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza

Porusze temat rozmowy w PSXEXTREME w kaciku bijatyk , gdzie gracze niezadowoleni jada po tekkenie . Najlepsze co tam bylo to wypowiedz Rayana , stwierdzil on iz tekken jest latwy do opanowania bo jest youtube a kiedys za czasow T3 nie bylo i kazdy musial sam wymyslac taktyki czy juggle , niestety zmartwie Rayana bo nie wiem jak w Angli lecz w Polsce za czasow T3 bylo dosc duzo gazet traktujacych o konsolach w ktorych byl kacik bijatyk wypelniony po brzegi taktykami jugglami oraz charakterystykami poszczegolnych zawodnikow ( posiadam te artykuly po dzis dzien moge porobic zdjecia ) . Inne stwierdzenia jakoby tekken byl prosty i przyjazny dla laikow , no coz przyjedz Masther Czy Boskon i nauczcie u mnie chlopakow juggli i grania bo od 2 miechow cwicza codzien i nie widze by gra w jakis sposob im to ulatwiala , co do skilowosci gry tu opinie sa podzielone , choc topowi gracze mowia , ze gra jest najbardziej skillowa ze wszystkich tekkenow no ale wasze zdanie wazniejsze , wszak drugi wydanie z rzedu pastwisz sie jaki Ty jestes niezadowolony Masther z tekkena , a przypomne Ci jak pisales na temat T4 iz ludzie nie byli gotowi na taka zmiane ( jako jeden z niewielu Ty byles ) jak czytalem mistrz swiata ( Rayan ) tez nie byl gotowy no coz .

Ale nie mysl ze mam uprzedznia do Ciebie Masther szanuje Cie za to co zrobiles dla sceny tekkena i w niektorych aspektach sie zgadzam z Toba , zbiedzony backdash i ss oraz opinia o online :)

 

Ps: z gory przepraszam za bledy :)

Odnośnik do komentarza

Ogarnia ktos po co sa/co daja te flagi ze scenario campaign ? Jest jakis sposob na ruletke czy ni hu.ya ? (Nie chodzi mi tu o gold rush'a, tylko pierwsze uruchomienie ruletki) is it random or what ?

pierwsza kolumnę zatrzymuje [ ], następna zaś X, ost. to Rush - wiec nieważne!

Odnośnik do komentarza

Może i nie jestem jakimś mocnym, nałogowym graczem bijatyk, ale zawsze bardzo lubiłem pograć w tekkena - czy to sam, bądź to z przyjaciółmi na imprezie. Często przy czytaniu recenzji bijatyk mam wrażenie, że są one kierowane mocno w stronę zapaleńców tego działu gier i dla "zwyczajnych" casuali wiele wytykanych wad przechodzi koło nosa. Często w żaden sposób nie przeszkadzają w rozgrywce. Jednak zastosowanie systemu rage to już ina broszka, bo uprzykrzył granie połowie imprezy - i to tej, której lepiej szło. Graliśmy pierwszy raz w tą edycję, ale nie jest za fajnie, kiedy boisz się podejść do postaci kierowanej przez dzieciaka, bo ten ma minimum energii i wciska wszystkie klawisze na raz :). Ogólnie rzecz biorąc tekken jest grą strasznie miodną, ale rage ,początkowo przynajmniej, uważam za sporą rysę na jej charakterze.

 

PS - nie wiem, czy da się to ustawić, tylko przez pierwszy kontakt z grą nie umieliśmy tego zrobić, ale ustawianie skrótów klawiszowych co walkę to żenada! Obym okazał się głupkiem, który nie zauważył najprostszego ustawienia :)

Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda tak: jestem kompletnym noobem w bijatyki, w Tekkena umiem tylko wciskać kicki Hwo i Eddy'm, bo dają długie comobosy. Gram w Scenario Campaign i mógłby mi ktoś powiedzieć jak do ku.rwy nędzy przejść Nightmare Train? W necie piszą o farmieniu itemów na Hardzie itp... Naprawdę nie ma jakiegoś sposobu na to? Typu walenie jednego combo non stop konkretną postacią? A swoją drogą Scenario jest bardzo wku.rwiające i fhói randomowe :]

Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda tak: jestem kompletnym noobem w bijatyki, w Tekkena umiem tylko wciskać kicki Hwo i Eddy'm, bo dają długie comobosy. Gram w Scenario Campaign i mógłby mi ktoś powiedzieć jak do ku.rwy nędzy przejść Nightmare Train? W necie piszą o farmieniu itemów na Hardzie itp... Naprawdę nie ma jakiegoś sposobu na to? Typu walenie jednego combo non stop konkretną postacią? A swoją drogą Scenario jest bardzo wku.rwiające i fhói randomowe :]

 

U mnie zadzialalo mashowanie b+3 (tyl i lewa noga) od kinga, non stop ;) Straszny zasieg, calkiem niezle sciagalo stworki z SS, bezpieczne na bloku (nie schylaja sie) i sciaga wiecej niz jednego na raz. Tak na dobra sprawe to zaczalem grac 'swiezym' kingiem na nightmare train wlasnie, po paru probach wpadly jakies bonusowe lepsze itemy i jakos za 5 proba zlecial DJ, potem gatling i po ptakach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...