Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, HateMe! w temacie Dragunova dał link do dobrego guide'a dla tej postaci, z którym zapoznałem się pobieżnie i wyczytałem coś ciekawego odnośnie samego systemu w T6. Czy wiadomo wam było że Ki Charge w tej części daje możliwość zadania "chip damage", tj. obrażeń które przechodzą przez blok?! Będąc naładowanym, nasza postać zadaje blokującemu przeciwnikowi 10% obrażeń, które normalnie zadałby cios, gdyby trafił. Nie wiem czy to nowe czy może było tak od T3 już, ale dla mnie to nowość i może sprawić że Ki Charge stanie się przydatniejszy w tej odsłonie(oprócz sępienia na CH :tongue:).

 

redsdfyujhgukiluji;o/ikoilgutrftyhfgytf

 

:D

Odnośnik do komentarza

Heh, z tym CH to oczywiście wiedziałem, ale chip damage? - pierwsze słyszę. :blink: Faktem jest, że nie grałem w T3, na tyle żeby kumać system wtedy, a później nikt mnie jakoś nie uświadamiał że Ki Charge ma takie właściwości. No nic, człowiek się uczy całe życie! :laugh: Przynajmniej nie zdziwię się jak łyknę na blok serię, która mnie wykończy!

Odnośnik do komentarza

Wszystkie ciosy zadają guard dmg, dlatego na TZ jakiś czas temu ktoś wymyślił super cheap dmg u Alisy z ki+ jej multi hitowymi piłami. W sumie na free playach można się pobawić chociaż jak komuś bardzo zależy na małym łatwym dmg'u to wystarczy klepnąć przeciwnikowi d+4 lub coś w tym stylu. Dużo łatwiejsze więcej bierze i mniej zachodu.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Jest juz czesc gier z turnieju: [niestety nie wszystkie byly nagrane, ale sporo jest]

http://www.youtube.com/user/backdashpl

 

sa juz:

Sway vs Szyper (2 gry)

Tundra vs Scoop (2 gry)

Boskon vs Gon (1 gra; fajne proby oki po rzucie z 1 i dostosowywanie sie, mi sie podobalo; )

Devil vs Mashter (1 gra)

Guardian vs Di (3 gry)

 

Apropo "stylu" Nevana, bo obejrzalem wlasnie kilka gier z turnieju, chcac zobaczyc jak to wyjanil nevan wszystkich - heh (pipi), niektorzy (pomijam prywatne pstyczki pun vs nev, co mam nadzieje, niebawem sobie przy piwie wyjasnia : P) niektorzy to chyba maja mozg zaslepiony jadem czy zawiscia, bo jezeli schylanie sie pod drugim stringiem typu h,h, blokowanie wiekszosci demo, karanie praktycznie wszytkiegoi -15, omijanie 1,2 (co w 6 robi sie latwo) + wybitka, karanie dalekich wiffow (wyskokiem z f,f u anki), wyrywanie sie z wiekszosci rzutow, ladowanie 1,2 na +7 i potem hominga (ktory sobie wchodzl, bo ktos probowal stepowac), niezle rewersowanie, blokowanie ciezszych lowow (nie tych janowych), pressing wykorzystujac +1/+2 klatki po bloku itd itp jest tym graniem " na cepa byle do przodu", to poprostu LOL @ niektore osoby, po wrzuceniu gier czekam na wypunkowanie tych setek janowych mega sytuacji, kapiastego smiesznego stylu itd, ja z checia po kolei wypunktuje dlaczego tutaj uzyl tego , a tego ciosu, nawet nie znajac anki latwo wywnioskowac. niech niektorzy ogarna swoja gre, a potem w taki smieszny sposob pietnuja czyjas. z checia tez zobacze w ktorych to grach bylo akcja akcja bum 2 x nie ma 2/3 paska, bo na razie widzialem to w 1 grze, w 1 rundzie po scianie za pol kreski (co robi kazda postac wrzucajac na sciane , potem WB!) i po zrobieniu OKI na lowa (co potrafi znow kazda postac). nie che mi sie wiecej o tym pisac nawet.

 

[mam nadzieje, ze nie dostane warna, ale zamknieto topic, a bardzo chcialem sie o tym wypowiedziec: P ]

 

incoming:

di vs boskon (3 gry)

kitos vs sway (3 gry)

nevan vs sepkong (3 gry)

kurek vs sway (4 gry)

i wiecej wiecej (pozniej napisze, jak beda obrobione i poleci upload itd)

Odnośnik do komentarza

Z Ki Charge potrafią być naprawdę chore akcje, szczególnie u postaci które mają szybką 2(lub więcej)-hitówkę zaczynającą się na low a kończącą jugglestarterem/ciosem wallsplatującym, gdzie wszystko wchodzi na CH. To nie jest wcale taki joke, widziałam takie akcje na poważnych koreańskich walkach. Trzeba zrobić odpowiedni setup żeby przeciwnik nie miał dużego pola manewru, potem to wchodzi "prawie jak" gwarant.

Odnośnik do komentarza

sposobu nie ma, jeżeli chodzi Ci o kolory Rage, można "przyśpieszyć" ich zdobywanie przez zapisywanie gry 1 mecz przed tym w którym dostaniemy ruletkę, następnie wejście do gry, rozegranie meczu, ruletka się losuje i jeżeli nie udało nam się trafić luck, zamykamy grę na siłe :D (przytrzymać psbuttor, zakończ grę). Później włączasz gre na nowo i grasz jedną walke, znowu masz ruletkę :) i tak do skutku. Skąd wiadomo kiedy będzie ruletka? Przed patchem działało to w ten sposób, ruletka była po 10walce offline bądź online (liczone oddzielnie) jest pierwsza ruletka dla danej postaci, później już ruletkę mamy po kolejnych czterdziestu walkach, czyli, po 10, 50, 90, 130 walce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...