Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś w tym jest, że ciągle się trafia na te same osoby - jak w niedziele grałem ze 2h to głównie z 10 osobami na zmianę i kilku randomów się zdarzyło. Dziś było trochę bardziej urozmaicenie, ale na i tak spora powtarzalność przeciwników. No i dziś po raz pierwszy ktoś mnie wyzwał od throw-nooba, szkoda że nie ma za to trophy ;)

Odnośnik do komentarza

Chyba coś w tym jest, że ciągle się trafia na te same osoby - jak w niedziele grałem ze 2h to głównie z 10 osobami na zmianę i kilku randomów się zdarzyło.

 

Ja notorycznie gram w koło z tymi samymi. Raz trzy razy pod rząd z jakąś Alisą, pare walk random i znów co 3 walka ta sama Alisa. Ale idzie sie przyzwyczaić. Bardziej mnie wpieniają ludzie którzy jak dostają dwa perfecty pod rząd i kroi sie na trzeciego to wychodzą z gry... żenada :/ Trafiłem parę razy na fajną Julię coś około 1025W 97L - fajnie kosi :) Ale niestety dalej "łokcio-party" :)

Odnośnik do komentarza

ranka ja cos pogrywam ,ranga jaggarmaut czy jakos tak 221-38(85.3%) na ranku mozna naprawde dobrych gosci ,wczoraj godzina 24 z czyms trafilem na szweda od jacka... jako ze pierwszy moj pojedynek z nim to bardzo sie zdzwilem ,pozniej jak sie dowiedzialem pokonal Ryana na jakims turnieju bedzie teraz w angli na turnieju

Tak sobie z nudow z backdasha wyszperalem

Wyniki turnieju w T6:

1. Boris ?Oblivious? Cueto Ortiz (Jack6)

2. Jadi ?JFK? Lilienberg (Wang)

3. Ryan ?Prodigal Son? Hart (Kazuya)

Nie klamal jutro go zaprosze na pare meczy ;]

 

Od paru dni coraz mniej ludzi gra ranka(albo moj pech)!10walk z jakims paulem i zrezygnowalem...troche pozniej z jakims lawkiem gralem do 5...

 

Wiadomo cos o dodatku ktory pozwala grac w kampanie na 2??

Odnośnik do komentarza

Wow, HateMe! w temacie Dragunova dał link do dobrego guide'a dla tej postaci, z którym zapoznałem się pobieżnie i wyczytałem coś ciekawego odnośnie samego systemu w T6. Czy wiadomo wam było że Ki Charge w tej części daje możliwość zadania "chip damage", tj. obrażeń które przechodzą przez blok?! Będąc naładowanym, nasza postać zadaje blokującemu przeciwnikowi 10% obrażeń, które normalnie zadałby cios, gdyby trafił. Nie wiem czy to nowe czy może było tak od T3 już, ale dla mnie to nowość i może sprawić że Ki Charge stanie się przydatniejszy w tej odsłonie(oprócz sępienia na CH :tongue:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...