Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Myśle o kupnie T6. Słyszałem że jest najbardziej przystępny w historii. Prawda to? A czy warto kupić tą edycje z arcade stickiem? Ktoś może ją ma? http://www.ultima.pl/Tekken_6_Edycja_Limitowana_gra_dedykowany_arcade_stick_/i8089/

Ja tam nie jestem jakimś hardkorowcem w bijatykach i nie spędzałbym ogromnych ilości czasu nad T6 i różnymi szczegółami (tak myśle :P ) ale jeśli różnica na korzyść sticka jest duża to może rozważe zakup.

 

Też długo myślałem nad kupnem tego tekkena bo ostatnio grałem na psxsie w 2 i trochę w 3. I szósty wcale nie jest taki przystępny dla noobka jest szybki ja nie nadążam myśleć podczas walki. No chyba, że jesteś z tych co napi.erdalają w przyciski zanim rozpocznie się walka wtedy tak, ten tekken jest bardzo przystępny.

Odnośnik do komentarza

No też.

 

btw kto na ps3 jest nr1 w listach rankingowych i kim gra? Na xboxie nie pamiętam kto ale gra julia.

 

W top 10 na PS3 najwięcej Marduków jest.

 

Przystepna strasznie przez przegiete NC :P Mnie to zaczyna ta gra powaznie irytowac jak widze ludzi grajacyh kaze a elktryka zrobic nie potrafia to mi sie po prostu grac odechciewa

 

Znam kolesia który nie potrafi elektryka, a zbiłby cię grając na 3 ciosy bez juggli ;) Elektryk w tej części już nie jest taki ważny.

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
u DJ lepszy niż elektryk jest "u+4"

Ekhm... Taaa, ale chyba na kogoś, kto nie umie blokować i nie wie, że po u+4 przyjętym na blok robi się sidewalk i okrutnie karze się naiwnego przeciwnika (który zazwyczaj próbuje coś wpakować z Fly) ;p

badz zdjac przeciwnika szybkim Punchem.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym dniu:

 

Drabinka Wygranych:

Crow [sTE/BOB]

insanelee [JUL]

FightingGM [LEE]

Tongbal Love [sTE/DJ]

 

Drabinka Przegranych:

Rain [bRU/MIG/DRA]

Slips [EDY]

Suiken [LEI]

Filipino Bus Driver [sTE]

 

Wyniki kilku najciekawszych pojedynków:

Jade (Thaihachi) > Rip

Slips > Mr. NAPS

FightingGM 2:0 Rain

Aris 2:1 Mr. NAPS

Naoki > Chet Chetty

Chet Chetty < Unconkable

Aris 1:2 Filipino Bus Driver

Rain [MIG/DRA] 2:1 Kane [bRY]

 

 

Około 21 powinna się rozpocząć transmisja z drugiego dnia: http://backdash.pl/stream

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam pytanie do osob, ktore :

-graja Bobem

-maja konsole podpieta do netu

 

Pytanko tyczy sie jednego z juggli. Grywamy u znajomego, ktory ma konsole podpieta do neta, ja zas sam cwicze u siebie, ale nie mam jej podpietej i nie zasysam zadnych paczy itp. Problem tyczy sie tego:

 

-f,N,d,df+2 f,f+3 2 u/f+1+2,1 d+2.1.2

 

To jest jeden z juggli Boba, ktory i byl pokazywany bodajze na Yotube w sekcji combo breakdown. U mnie na konsoli, ktora nie ssie paczy wchodzi mi za kazdym razem. Wczoraj u znajomego nie chce w ogole wchodzic u/f+1+2,1 i tutaj mam wlasnie pytanie : czy po updejtach do tej gry zmieniaja sie juggle, czas reakcji, moze jakas grawitacja czy cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza

Patche nie zmieniły tego. Może to kwestia telewizorów?

 

Tez mi sie tak wlasnie wydaje. U siebie gram na 22 calach, u jednego ze znajomych na 32 i tez nie ma problemow, ale na 40 calowce w 100Hz mam dziwny problem, a mianowicie ocene odleglosci postaci cos zawodzi, bo albo nie trafiam (za daleko jestem), albo juggle nie wchodza :|

 

Dzieki ;)

Odnośnik do komentarza

Odblokowalem wszystkie rsage i po odblokowaniu wszystkich "trybow" rage, gdy mialem kolejny extra bonus nie pojawila mi sie czarna aura - nawet do kupienia :o ani zden super przedmiot ^^

 

poziom Easy, walka na 1 runde w ghost mode i jazda. Po trafieniu na roulette rush trzeba miec szczescie, ale ja probowalem znalezc zaleznosci pomiedzy wybieranym fighterem do kolejnej walki (kolejnosc), a otrzymaniem lucky w ruletce - moze mi sie to udalo :o bo z jakims nawet niezlym % losowalo mi sie lucky :o Jak juz ktos wczesniej wspominal, jesli trafimy na roulette rush na po kolejnej walce dajemy exit i stan ruletki nam sie zapisuje. Potem gdy konczy nam sie ruletka to wychodzimy z gry bez zapisu. Uruchamiamy T6 i gre wczytuje na stan w ktorym mielismy ruletke. Oczywiscie po odblokwaniu jakiegos rage'a oplaca sie wyjsc do menu, zeby gra sie zapisala :P

Ogolnie rozegralem jakies 800-1000 walk :o

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przpomnieć że na 40 calówkach jest opóźnienie minimum 16ms także może być jakiś lag. Plazma czy lcd?

100Hz, (LCD) chyba o tym pisalem, wiec na nim nie ma lagow znanych ze slabych sprzetow typu LCD TN za 500 zl.

 

Jednak, fakt faktem, u siebie w domu na 22 2ms wychodzi mi to bez problemow, na znajomego LG 22 to samo, u kumpla na 32 cl TV tez, ale na tej 100hz za nic.

Edytowane przez Firekage
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Wie ktoś czy są jakieś kody do T6 na PS3? Chcę wbić platynke ale moje tekkenowskie umiejętności sa zbyt małe ;/

 

A i jeszcze jak zakładać na siebie jakieś itemki? Może z tym będzie łatwiej... bo mam ich trochę ale nie wiem jak je na siebie zalozyc

 

Już wiem. W takim razie ktory item jest najlepszy?

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.