Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam skompletowany strój dla Lili i Niny, chciałbym zagrać z kumplem on wybiera Ninne jako 2 pad a ja Lili jako 1 i mój strój działa a u niego nie ma stroju tylko standardowe. Za to jak on weźmie 1 pad i wybierze Nine to ma nowe ubranka a ja na 2 padzie nie. Jak zrobić żeby pierwszy i drugi pad miały nowe stroje?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

No jeśli ktoś gra tylko na HD to laga raczej nie zauważy. Spróbuj podłączyć pleja do crt, będziesz miał jakieś porównanie ;]

chodzi o to, ze nie mam kabla(AV/SCART), wiec ciężko powiedzieć.

od przeszło 3 lat gram w T5:DR i gra sie świetnie (TAUNT~fb2) nawet siedzi.

wiec jeżeli czuje jakiś dyskomfort to tylko przy T6.

może jest to spowodowane Sama gra, movementem, bądź Mechanika Tekkena6 ale faktem jest, ze czuje duża różnicę.

znajomi, jak graja to tylko na Kineskop-owcach(SD), a tam na pewno jest lag, wiec sam juz głupieje.

najwyżej wezmę ps3 i wbije sie do sąsiadki na Samsunga 32 full HD i sprawdzę...

będę robił no nie wiem... Taunta i wybitkę... i powinienem wyczuć, gdzie jest lag.

zobaczę...

p.s

w T6 gra mi sie tragicznie :/

Odnośnik do komentarza

Właśnie w rzeczach typu taunt,f,b+2 lagi aż tak bardzo nie przeszkadzają, kiedy grasz długo na lagującym tiwiku - po prostu przestawiają ci się timingi. Bardziej przeszkadza to w takich sprawach jak blokowanie low'ów czy wyrywanie się z rzutów.

 

Co do T6 - no, to dlatego że T6 dość znacząco różni się od DR'a w kwestii mechaniki. Przestawienie się trochę zajmuje.

Odnośnik do komentarza

Właśnie w rzeczach typu taunt,f,b+2 lagi aż tak bardzo nie przeszkadzają, kiedy grasz długo na lagującym tiwiku - po prostu przestawiają ci się timingi. Bardziej przeszkadza to w takich sprawach jak blokowanie low'ów czy wyrywanie się z rzutów.

 

Co do T6 - no, to dlatego że T6 dość znacząco różni się od DR'a w kwestii mechaniki. Przestawienie się trochę zajmuje.

czy np. zdejmowanie z ssl_r, ktorego robie za pozno :/

p.s

tego sie boje - przyzwyczajenia do laga :(

Odnośnik do komentarza

Czy ściana Lawa 4,3 DS p+3 jest naprawdę trudna czy jacoś źlę robię, z kończeniem jugli w ten sposób też mam problem.

Na ziemi w practice wychodzi mi częściej ale kiedy przychodzi co do czego ...

po dss2 jest latwiejsza bo robisz bez kierunka:

wall, dss2, b! 4,3~dss~f3.

 

po f12 musisz 4 mwyprowadzic z kierunkiem:

 

wall, f12, b! f4,3~dss~f3 ale zabiera wiecej o jedna badz kilka oczek.

 

ja robilem w 70 % chodz teraz moze w 55% .

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...