Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

To że grasz w tekkena od 5 części, więc nie możesz oceniać 6 części nie widząc jak cała seria ewoluowała. Przykro mi : (.

Ale to jest prawda, bo niby jak bym mógł? Inna sprawa, że mi na tym zbytnio nie zależy, wystarczy mi że postawię przed sobą idealną grę (no, powiedzmy, bo trójwymiarowa bijatyka nigdy nie będzie idealna;]) jaką jest DR, a potem spojrzę na to (pipi), którym namco chce tą idealna gre zastąpić.

 

Akurat tobie się nie dziwię, że nie widzisz tam nic śmiesznego ;)

Aha. Dlaczego? A zresztą, nawet nie odpowiadaj, opinia na mój temat kogoś, kto używa sobie w polu podcinki Bryanem, jest mi w sumie obojętna. Jestem tylko ciekawy, co w tych trzech tekstach jest takiego śmiesznego, że aż musiałeś o tym napisac na forum.

 

Chętnie bym sobie z wami podyskutował chłopaki, ale wyjeżdżam na święta zaraz, więc do niedzieli :potter:

Odnośnik do komentarza
Aha. Dlaczego? A zresztą, nawet nie odpowiadaj, opinia na mój temat kogoś, kto używa sobie w polu podcinki Bryanem, jest mi w sumie obojętna. Jestem tylko ciekawy, co w tych trzech tekstach jest takiego śmiesznego, że aż musiałeś o tym napisac na forum.

 

Nie ma to jak oceniać czyjąś grę na podstawie filmików z youtube sprzed ponad roku i to jeszcze z online, bo jak mniemam do tego pijesz :P Jeśli w tym tekście z extrima nie widzisz nic śmiesznego to twój problem, poza tym nie jestem pierwszą osobą która na to zwróciła uwagę.

Odnośnik do komentarza

Straszne bajki pisza ludzie w tym magazynie. Z tego co przeczytalem to np. Boskon skupia sie tylko na pozytywnych stronach T3/TTT. Ze nie bylo zgadywanek tak... A co z akcjami z FC Ogrow albo wymiana Hella z iws+2 Jina? Co z balansem? Jak ma sie taki Eddy do Mishim czy Ogrow? Moge tak wymieniac bardzo dlugo, ale widocznie ludzie wola tlumaczyc swoja niemoc w najnowszych czesciach tym jaka ta gra jest z(pipi)ana. Umniejszac Nevanowi za to ze pojechal z ludzmi na zgadywanki tez jest nie na miejscu. Swiadczy to tylko o nieograniu/niskim poziomie w naszym kraju. Jezeli to pierwsze, to z kolejnymi turniejami powinno sie to zmieniac. Naleze do osob ktora uwazaja ze gra nie stala sie bardziej randomowa, lecz skillowa. Wiecej trzeba czasu poswiecic w practice, zeby np. Sidestepowac w dobrym momencie.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie kasowalem zadnych postow poza spamem Komandosa

 

Po drugie od opini na temat pisma maja swoj odpowiedni dzial i zal mi ze jestescie na tyle glupi ze nie potraficie nawet pisac na temat w odpowiednich dzialach ...

 

Po trzecie macie Backdasha caly spam zostanie skasowany skonczycie (pipi)ic od rzeczy bo mam ciekawsze rzeczy do roboty

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie kasowalem zadnych postow poza spamem Komandosa

 

Po drugie od opinie na temat pisma maja swoj odpowiedni dzial i zal mi ze jestescie na tyle glupi ze nie potraficie nawet pisac na temat w odpowiednich dzialach ...

 

Po trzecie macie Backdasha caly spam zostanie skasowany skonczycie (pipi)ic od rzeczy bo mam ciekawsze rzeczy do roboty

 

NoOfeence Ukyo. Po prostu cenzura w tych czasach to rzecz nie przyjazna :P A nie wypowiadamy się w osobnym forum o gazecie żeby jej syfu nie robić xD

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie kasowalem zadnych postow poza spamem Komandosa

 

Po drugie od opini na temat pisma maja swoj odpowiedni dzial i zal mi ze jestescie na tyle glupi ze nie potraficie nawet pisac na temat w odpowiednich dzialach ...

 

Po trzecie macie Backdasha caly spam zostanie skasowany skonczycie (pipi)ic od rzeczy bo mam ciekawsze rzeczy do roboty

 

wydaje ci się, że zostaniesz przez to jakoś specjalnie doceniony przez redaktorów PE? Piszesz, że mamy BD, to niby tutaj nie można napisać nic złego na jakąś osobę z redakcji ? To faktycznie jak za komuny.

 

Mam nadzieję, że ludzie przestaną pisać w tym topicu, przeniosą się na BD i będziesz miał czas na swoje ciekawsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza

aha, czyli post o automacie tekkena 6 nie pasuje do tematu "tekken 6".

 

Ukyo jak chcesz kogos nazwac glupkiem to sprecyzuj kogo masz na mysli.

 

"Won", "Skonczcie (pipi)ic", "glupcy" - Ukyo kim Ty jestes, aby tak napierdzielac na ludzi?

 

I co Ty wiesz o tatych czasach?

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Z okazji świąt będę miły i postaram sie wytłumaczyć całą sytułację.

Temat jest o tekkenie 6 i 6 BR - czyli wszystko co z nim związane artykuły, wypowiedzi znanych graczy, tricki, funarty i cm'ki do postaci, po prostu wszystko co jest z tym związane opisywane jest w tym temacie.

Tak więc wypowiedź Nevana jak najbardziej pasuje do tematu, a fakt że została wzbogacona o kąśliwe uwagi, nie świadczy o tym że jest to OffTop. I chyba sam mi przyznasz Ukyo że lepiej będzie spierać się o to tutaj a nie na "Forum Poświęconym Gazecie", bo tam to zrobi straszny burdel i dysreklamę gazety. Konwencja całego Topicu jest tu cały czas zawarta, więc jakiekolwiek warny, usuwanie postów etc. to nic innego jak ukrywanie faktów inaczej nazywane cenzurą. A jeśli sam nie rozumiesz o czym jest ten topic to czemu jesteś modem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.