Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka naszych walk w T6 z Londynu nakręconych przez francuzów(ładnie wymiatałem :P )

http://pl.youtube.com/watch?v=jawIC-f0Oo4&...feature=related Matt - Schopos

http://pl.youtube.com/watch?v=R0snUeptT-Q&...feature=related Matt - Devil

http://pl.youtube.com/watch?v=DxHzo5qC858&...feature=related ATM vs Devil

http://pl.youtube.com/watch?v=Eu6plUp-8Zo ??? vs Devil

http://pl.youtube.com/watch?v=jQvnx-AQJx8 Matt vs Hassan i roz (pipi)a ny automat ^^

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

LOL niektorzy niszcza mnie swoim narzekaniem, precz z preczem, niebedzie niczego i w ogole wszystko do dupy. LOL. Dla mnie obie postacie swietne, Lars emo? jaki k* emo, juz Jin jest wiekszym emosem niz Lars. Dziwna tantdeta? Pewnie, bo bialy obcisly stroj Ravena, dlugie na pol metra nazelowane wlosy Paula to jest cos przeciwnego. To jest wlasnie tekken, postacie sa przerozne, od "mrocznego" Kaza czy DJta przez koksow jak Marduk czy lajtowki jak Lili. Lars, jak napisal Kraks, wyglada na mix Jina i Lee, w sumie jak narazie podoba mi sie ta postac, bede mial dwie Lili i moze tego Szweda =P

 

nie czaje kompletnie, co komu to przeszkadza, ostatnio jest mega moda na narzekanie na wszystko wrecz do nowe. typu pod newsem o Fallout 3 - mega spam narzekajacych lapciow, opwoiadajacych jakie to F1/F2 bylo fajne (i co z tego - bylo fajne, jak sie gralo w tamtych czasach, mam w d. ze ktos sie zatrzymal w miejscu i boi sie zmian). Baldurs Gate 3 - to samo. I puh tutaj o T6:DR narzekania lol :P Mi osobiscie nie podoba sie tylko 1 postac - Bob - dokladniej styl walki do jego masy, reszta na swoj, tekkenowy sposob jest OK. Itemove - przeciez to sa rzeczy dla beki nic ponadto. Blokowanie tego na turniejach? lol tym sie nic nie zrobi, tylko zabawnie zakonczy runde (ew. zdenerwuje przeciwnika robiac itemmove by Xiao). Jakos Devil Jin ma laser z oczu i ktos to w ogole uzywa? Podobnie jest z tutaj z item movami - przeciez widac na kilometr, ze sa wolne, karalne itd. No ale ponarzekac trzeba, jakie to straszne i w ogole ; o.

 

Mam tylko nadzieje, ze poprawia movement (z tych pierwszy gier wywnioskowac nie mozna) - a dokladniej jego znaczenie, aby byl zblizony do T5:DR. Bo zle nie jest, ale czuc wyraznie i widac, niektore gry to wymiana ciosow na kary w 2D mode w 1 linii. Tak jakby poprostu SSowanie miedzy ciosami bylo zbyt ryzykowne. A i jeszcze cos zakrecic z B! bo obecnie mam wrazenie, ze obojetnie jaka postac, wszyscy robia to samo - do JSa, potem do !B i ew. sciana !B. Kazda postacia. Nie ma kombinowania i zroznicowania miedzy postaciami po wykonaniu JS. Ot podobnie to wyglada. Moze to tylko zludne wrazenie ( ;. No ale chocby w takim T5:DR brak dobrych scian u Lili wymusil, aby powymyslac rozne mindgames pod sciana. A tutaj bedzie to nie oplacalne, skoro mozna wsadzic cale f+3+4->... itd. Wszystko okaze sie i tak w praniu.

 

Nowe areny niezle, klimatyczne. Znacznie rozszerzona kustomizacja wlosow - fajnie (:.

 

Teraz pozostaje kwestia czy gra ukaze sie w Marcu 2009 bo jak nie to chyba cos rozwale : o.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Fallout 3 - mega spam narzekajacych lapciow

 

Grałem kilka godzinek w F3, może być. Podoba mi się. Wcale nie podobne do F1/F2... ale nie znaczy odrazu że marna gra. Bajeczna grafika. Tylko błagam nie pytajcie się gdzie grałem i o nic więcej, tajemnica zawodowa... Z resztą Developerzy z bethsoftu mają w du'pie opinię graczy. Robią to po to żeby jak najlepiej się sprzedało a nie żeby kilku wielbicieli mogło się onanizować.

 

W BR nie pasuje mi tylko jedno, nowa postać ze skrzydełkami. Bob mi się podobał, Miguel i Zafinka. Tylko to dziwadło... NIE PATRZĘ SIĘ POD KĄTEM WYGLĄDU POSTACI TYLKO GRYWALNOŚCI, MOGĄ COŚ SPI'RDOLIĆ JAK BOSKONA I GONA W T3.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
LOL niektorzy niszcza mnie swoim narzekaniem, precz z preczem, niebedzie niczego i w ogole wszystko do dupy. LOL. Dla mnie obie postacie swietne, Lars emo? jaki k* emo, juz Jin jest wiekszym emosem niz Lars. Dziwna tantdeta? Pewnie, bo bialy obcisly stroj Ravena, dlugie na pol metra nazelowane wlosy Paula to jest cos przeciwnego. To jest wlasnie tekken, postacie sa przerozne, od "mrocznego" Kaza czy DJta przez koksow jak Marduk czy lajtowki jak Lili. Lars, jak napisal Kraks, wyglada na mix Jina i Lee, w sumie jak narazie podoba mi sie ta postac, bede mial dwie Lili i moze tego Szweda =P

 

nie czaje kompletnie, co komu to przeszkadza, ostatnio jest mega moda na narzekanie na wszystko wrecz do nowe. typu pod newsem o Fallout 3 - mega spam narzekajacych lapciow, opwoiadajacych jakie to F1/F2 bylo fajne (i co z tego - bylo fajne, jak sie gralo w tamtych czasach, mam w d. ze ktos sie zatrzymal w miejscu i boi sie zmian). Baldurs Gate 3 - to samo. I puh tutaj o T6:DR narzekania lol :P Mi osobiscie nie podoba sie tylko 1 postac - Bob - dokladniej styl walki do jego masy, reszta na swoj, tekkenowy sposob jest OK. Itemove - przeciez to sa rzeczy dla beki nic ponadto. Blokowanie tego na turniejach? lol tym sie nic nie zrobi, tylko zabawnie zakonczy runde (ew. zdenerwuje przeciwnika robiac itemmove by Xiao). Jakos Devil Jin ma laser z oczu i ktos to w ogole uzywa? Podobnie jest z tutaj z item movami - przeciez widac na kilometr, ze sa wolne, karalne itd. No ale ponarzekac trzeba, jakie to straszne i w ogole ; o.

 

Mam tylko nadzieje, ze poprawia movement (z tych pierwszy gier wywnioskowac nie mozna) - a dokladniej jego znaczenie, aby byl zblizony do T5:DR. Bo zle nie jest, ale czuc wyraznie i widac, niektore gry to wymiana ciosow na kary w 2D mode w 1 linii. Tak jakby poprostu SSowanie miedzy ciosami bylo zbyt ryzykowne. A i jeszcze cos zakrecic z B! bo obecnie mam wrazenie, ze obojetnie jaka postac, wszyscy robia to samo - do JSa, potem do !B i ew. sciana !B. Kazda postacia. Nie ma kombinowania i zroznicowania miedzy postaciami po wykonaniu JS. Ot podobnie to wyglada. Moze to tylko zludne wrazenie ( ;. No ale chocby w takim T5:DR brak dobrych scian u Lili wymusil, aby powymyslac rozne mindgames pod sciana. A tutaj bedzie to nie oplacalne, skoro mozna wsadzic cale f+3+4->... itd. Wszystko okaze sie i tak w praniu.

 

Nowe areny niezle, klimatyczne. Znacznie rozszerzona kustomizacja wlosow - fajnie (:.

 

Teraz pozostaje kwestia czy gra ukaze sie w Marcu 2009 bo jak nie to chyba cos rozwale : o.

 

Mnie osobiście nowe postacie się nie podobają, ale to rzecz jasna kwestia gustu. Powiedzmy, że wolałbym coś bardziej związanego z rzeczywistością... Ale taki już ostatni trend w grach Namco, że upychają co się da (vide gwardia Star Warsowa w SCIV). Sam też na początku przecież nie mogłem przekonać się do Lili a sam wiesz najlepiej jak jest.

 

Odnośnie movementu, poziom gry na obecnych filmikach to kwestia tymczasowa - ludzie ewidentnie są nastawieni na testowanie postaci pod kątem nowych zagrań/zmienionych właściwości starych ciosów, niż na rzeczywistą rywalizację/sadzenie hardkorów. Na to przyjdzie czas, jak wyjdzie ostateczna wersja gry. Generalnie movement w T6 wydaje się dość wyważony (i jest to jedyny wyważony element tej gry), nie sądzę więc by w BR mieli to zmienić.

 

Na korzyść bezwzględnie należy zaliczyć osłabiony wall splat, nowe customy, areny oraz, to się okaże, balans+nowe zagrania. Fajnie że Namco przemyślało sprawę w tym względzie.

 

Pozostaje jeszcze pytanie, czy postąpią w typowym dla siebie, pazernym stylu, i najpierw rzucą nam "gołe" T6 by po paru miechach wypościć update'a, oczywiście płatnego.

 

Odnośnik do komentarza

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem trailer BR myślałem , że to jakiś zart. Ja rozumiem nowosci itd ale bez przesady. Powoli Tekken staje sie Simsowym FPS'em, juz niemalze mozna wszystko pozmieniac, jakies machineguny.... Nowy bohater lata.... Powoli zaczynam sie zastanawiac o co Namco chodzi, bo naprawde nie widze sensu tych zmian. Tekken przestaje byc bijatyka. Z jednej strony nowe ciosy, zbalansowanie postaci i to jest wazne a z drugiej takie cuda. które kompletnie do gry nie pasuja. Sledzac ta polityke Namco to Tekken 8 bedzie MMORPG i z prawdziwym Tekkenem bedzie zwiazany tylko nazwa.... No moze troche przesadzam ale naprawde wiekszosc zmian jest kretynsko glupia. Coz nie wiem na ile te nowe hmm "ciosy" wplyna na rozgrywke, widzialem tylko trailer, byc moze to co ma m.in Raven (czyt: rzut tymi ostrzami") jest tylko bajarem a nie podstawowym ciosem.... Czas pokaże...

Odnośnik do komentarza

Szyper ja rozumiem ze słowa "ironia' , "sarkazm" nie sa ci znane. Odsylam do encyklopedii. Przeciez ja nie pisze tego wprost, gdzie sie zmienia gra? Chodzi mi za sam system gry bardzo sie zmienil , inaczej juggle robimy i to jest ok. Ale system broni? Customizacja rodem z RPG, Jakies dziwne moce vide Xiaoyu. A to byl tylko trailer, ja jestem za zmianami. Jesli to co widzialem to sa bajery to nie ma sprawy, gorzej jesli hmm "machinegun" bedzie chlebem powszednim ( bym sie nie zdziwil...). Zobaczymy jak to bedzie, ja jestem pozytywnej mysli. Coz dla Namco od dawna liczy sie tylko kasa, wiec na pewno robia to co hmm chca "fani" (tylko ktorzy?). Na razie pozostaje nam tylko czekac, ale znajac polityke Namco pogramy dopiero w BR wtedy, gdy koreance dostana Tekkena 7....

Odnośnik do komentarza

yezós jakie tu życiówki lecą :D :D :D

 

Więcej się dowiedziałem na forum PE o TK6 niż z oficjalnych żródeł.

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Nie liczyłbym na premierę w grudniu, choćby dlatego że żaden Tekken nigdy nie został wydany na konsolę w grudniu. Może w marcu dostaniemy od razu najnowszą wersję TK6, ale to strata około 100-150 milionów dolarów, więc ja osobiście bardzo w to wątpię. Marzec TK6, wakacje update za 20 $.

 

Odnośnik do komentarza

Loda, nie wszyscy XD Akurat ja sie nie moge doczekac i generalnie - szczegolnie po filmiku z BR - wszystko mi sie podoba (nowy tekken! i jakos nie widac, aby mialoby byc jak z T4 [w ktorego i tak nie gralem, ale nasluchalem sie nadto] ; przypominam - mamy 2008 rok i obieg informacji jest ogromny, wiec jezeli byloby zle - rozne fora trabilyby o slabym tekkenie 6).

 

Nevan - ale mi nie chodzi o te pierwsze gry - w T6 byly juz gry turniejowe i dalej mam wrazenie, ze niektorzy boja sie SSowac ciosy. Ew. to poczatki, bo juz znalazlem 2-3 gry (jedna o 3cie miejsce z turnieju jap), gdzie koles Aśką gral juz to, co lubie ogladac - szybki movement polaczony z pokowaniem. W sumie tutaj fajnie jakby napisal cos Matt/Devil, ktorzy juz grali - jak to jest z tym ruchem i SSowaniem w T6 - mniej bezpiecznie? A Alise polubisz, u will C! XD.

 

Mashter - Twoja teoria jest bledna ( ; T5:DR na PS3 wyszedl 27 grudnia i byl to szybki port z arcade. Namco mialo z Sony umowe dot. wydania tekkena do konca 2007 roku (rok premiery PS3). Za wiele czasu nie mieli i zmiescili sie na styk. Stad brak czegokolwiek tam oprocz opcji rodem z arcade, brak practice czy online - brak czasu na przetestowanie tego (moze inaczej - napisanie od nowa dla PS3).

 

Nie rozumiem tez, dlaczego tak niektorzy najezdzaja na Namco - ze leca na kase itd. LOL wieksza kase zbijaja z innych swoich gier, ja jestem im mega wdzieczny, ze to wlasnie jako jedni z nielicznych (niczym Blizzard) sluchaja mocno fanow, zapraszaja prosow (tak jak w Starcrafcie i Blizzard), aby grali i testowali i dzielili sie uwagami (stad poprawki i balans w wersji arcade). To ma byc lecienie na kase? o_O. Bo wydali T5:DR na PSP? No to zdecydujmy sie, czy Namco i Sony maja byc niczym PCK i bedziemy grac w Mugeny, czy jednak powinni tez zarobic na tyle, ze stworza nam Tekkena 6, Tekkena 7 itd. Juz widze jak forumowicze przez 20-30 lat pracuja charytatywnie nad jakas seria, nawet jezeli ja bardzo lubia. Do przesady.

 

A sytuacja z T6:BR jest zastanawiajaca i w sumie ja obstawiam 50/50% jaka wersje dostaniemy na PS3. Bo NIE bylo jeszcze takiej sytuacji, aby byly 2 tekkeny na arcade i zadnego na konsoli (jak byl T5:DR to mielismy T5 na PS2). I to zupelnie INNA sytuacja anizeli z T5:DR (i pozniejszym patchem online), wtedy rzutem na tasme Namco wydalo port T5:DR z arcade, mieszczac sie na styk. Zobaczymy, oficjalnego stanowiska nie ma, a przesuniecie na min. marzec 2009 dziwnie wiarze sie z T6:BR (czas aby dopracowac wydanie na PS3?), bo T6 mogloby juz teraz wyjsc, z wrzesnia zostalo przesuniete ze wzgledu na SC IV. Ogolnie, same niewiadome ; o.

 

Tundra - lol jakie FPS, jakie Simsy, jakie RPG - my ogladamy ta sama gre? T6 to stary dobry tekken, z jeszcze wieksza liczba postaci, wyczesana grafika (poprostu nie moge sie doczekac odpalajac to w HD), niezlymi arenami. I kilkoma 'smaczkami' tekkenowymi, ktore sa praktycznie zawsze (ot japonski humor). A w czym to bedzie przeszkadzalo w grze? Myslisz, ze ktos wezmei Bryana i bedzie z karabinu strzelal? To dostanie po drodze SSa i jugla za 75% hp. To sa dodatki w stylu 'beka' i nic poza tym. I fajnie - idealne do casual games przy flaszce, ktos upadnie i sobie puszcze mu Liliana pingwina ;o [mimo, ze zastosowanie praktyczne to ma zadne].

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Solo ja nie napisalem ze to jest FPS czy RPG. napisalem ze Tekken powoli ma coraz wiecej elementow charakterystycznych z innych gatunkow. Wiekszosc mojego tekstu jest przesycona ironia. Mi tez sie podoba wiele nowych elementow. Ale uwazam ze te bajery niczego nie wnosza, a wrecz szkoda Tekkenowi. jak widze na trailerze wyeksponowane to, ze moge na milion sposobow zmienic wyglad postaci to dla mnie to jest zal. Stroje w DR maja klimat, nie kazdy moze jest fajny ale widac ze ktos robic je z polotem. Teraz dostajemy niemalze edytor, mi to wielce nie przeszkadza ale uwazam to za calkowicie zbedny pomysl. Wolalbym Tekkena bez tych dziwnych bajerow. Ale zeby sie konkretniej wypowiedziec musze poczekac do premiery i obym sie wtedy mile zaskoczyl:)

Odnośnik do komentarza

Wiecie od przybytku głowa nie boli :rolleyes: . Jeśli mogę sobie na wiele sposobów modyfikować postać, nawet jeśli w większości są to głupie opcje, to ja płakał nie będe. W końcu kto mi każe kupować różowe włosy... :spox: ale np. taka 10 letnia dziewczynka będzie tym zachwycona i to może ją przyciągnie do tekkena, a co za tym idzie za jakieś 10 lat może będziemy mieli kilka fajnych panien na turniejach... chociaż pewnie wtedy będę już za stary... :(

Odnośnik do komentarza
Mashter - Twoja teoria jest bledna ( ; T5:DR na PS3 wyszedl 27 grudnia i byl to szybki port z arcade. Namco mialo z Sony umowe dot. wydania tekkena do konca 2007 roku (rok premiery PS3). Za wiele czasu nie mieli i zmiescili sie na styk. Stad brak czegokolwiek tam oprocz opcji rodem z arcade, brak practice czy online - brak czasu na przetestowanie tego (moze inaczej - napisanie od nowa dla PS3).

 

No nie za bardzo błedna, bo wydany dla mnie oznacza półki sklepowe, a nie 600mb do sciągnięcia z netu - ale, że nie czytasz w myślach, wybaczam :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...