Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze XFPS - przejściówka na Dual Shock, raptem 300 PLN

Konsola 900zł, WiFi 150-200zł, przejściówka 300zł, Live, Dual Shock 2, wyjdą dwie PS3 z tego, daj spokój...

Podniety o najtańszej konsoli, szlag trafił!

 

 

wersje arcade na gwarancji mozna kupic juz za niewiele ponad 500zl, a tej przejsciowki i tak nikt nie kupi, bo pewnie taniej juz wyjdzie sprowadzenie sticka (i cos slyszalem ze owa przejsciowka powoduje lagi, wiec odpada)

Za swojego XFPSa dałem 150 zł (allegro power 8) ), co do lagów - problemy z opóźnieniami są, ale jeśli używasz przejściówki jako adaptera myszki i klawiatury... Jako "podmieniacz Duali" XFPS sprawuje się świetnie, Polecam.

W czasach Tekkena na konsoli Microsoftu ;) przejściówka to niezbędnik... Wszyscy wiemy, że Xboxowy Wireless Controller (choć bardzo udany) do grania w bijatyki się nie nadaje...

Miejmy nadzieję, że jakiś sprytny producent peryferiów skonstruuje w końcu tańszą alternatywę dla XFPS...

Odnośnik do komentarza

Rewelacyjne INFO. Tekken będzie miał dobry online, dzięki czemu gra stanie się duuużo popularniejsza. Najprawdopodobniej wybiorę X-a, bo jest tańszy. Konsolę kupię tylko dla jednej gry więc po co bulić nie wiadomo ile. Może online będzie nawet znośny. Przede wszystkim liczę jednak na duże turnieje za sponsorami w naszym kraju. Jestem niemal pewny, że niedługo po premierze, Tekken, wygryzie wszystkie gówna jak DoA i będą w niego turnieje pokroju ESWC czy WCG. Premiera Tekkena 6 = koniec innych gier dla mnie jak Counter Strike itd.

Odnośnik do komentarza

Froniu - Ale ja nie zaurzucam Sony ze zrobilo zle. Chodzilo mi tylko o to ze na decyzje Namco o wydaniu Tekkena nie mial wplywu zastrzyk gotowki od mikromiekkich, a to ze zarobie wiecej na sprzedazy gier na dwoch konsolach. Sony moglo sie starac o exclusiv, ale odpuscilo, skupiajac sie na pakowaniu kasy w studia wewnetrzne.

 

Sukces PS2 opieral sie na wylacznosci na takie hity jak Resident Evil, FF, Tekken, GT, czasowych exclusivach na GTA. W tym momencie wszystkie te gry sa na Xboxie, no za wyjatkiem GT, ale jest za to Forza, ktorej Microsoft zdazy wydac 2 czesci zanim Polyphony wyda nowa czesc swojej serii. Troche zeszlismy z tematu, ale po tej decyzji PS3 jest juz raczej pogrzebane w tej generacji konsol, zajma 3 miejsce w tym wyscigu. Nawet Japonczycy przejrzeli na oczy i X360 zaczyna sie lepiej sprzedawac u nich.

Odnośnik do komentarza

strong

Ja bym sie jeszcze powstrzymał z osądami kto zajmie drugie miejsce w tej generacji bo wiadomo wii jest nie do dogonienia.. jeszcze trochę gier się pojawi , wielkiej przepaści w sprzedaży miedzy x360 a ps3 niema , tekken 6 i tak by za bardzo nie poddzwignal sprzedaży hypu niema juz na ta gre... , a co do japonii to chwilowy skok bo wyszly jrpg na X zaraz sytuacja wroci do normy , pojawi sie pare dobrych (japonskich) gier na ps3 to ta konsola poszybuje w gore

 

ps. koniec tego tematu (x vs ps) bo nie tutaj jego miejsce :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Jesteście śmieszni ludzie. Sony nie płaci twórcom za exclusivey - oni myślą, ze developerzy to ich dzi.wki i ze bedą im robić gryz a darmo. To się sprawdzało w przypadku PSa i PS2 tylko dlatego, że twórcy brali pod uwagę ilosć sprzedanych konsol, jej popularność.

 

M$ z kolei nie dość, ze ma obecnie bardzo dobrą pozycję na rynku to dodatkowo płaci grube dolce za to aby gra się ukazała na ich konsoli.

 

Moim zdaniem to nie posiadacze Xów powinni się cieszyć, że dostaną Tekkena, tylko posiadacze PS3 powinni dziękować Bogu za to, że M$ nie wykupił na T6BR pełnego exclusive'a...

 

W kwestii padów też daliście rady - jak ktoś nie gra Mishimami to spokojnie wyrobi na padzie od 360tki. A jak ktoś ma żelazny argument w postaci "ale później na turze będę musiał grać na padzie od PS2/3 i dupa" to niestety muszę go zmartwić bo przesiadka z Xowego pada na duala jest bardzo prosta i komfortowa (i znam kilka osób, które to mogą potwierdzić na przykładzie SC4).

 

Przyjmijcie fakt że t6br będzie na klocka na klatę, a nie płaczecie jak 13latka która właśnie porzucił chłopak geez.

 

Sony dostanie np. Mass Effect i Eternal Sonatę, które dotychczas były dostępne tylko na X0 więc to nie jest do końca tak, ze nic w zamian nie ma.

 

Aha o ile zakład, że MGS4 będzie na X360? Tylko proszę Was nie gadajcie mi o pojemności Bluraya (2, no może w polocie 3, dwustronne DL DVD i mamy porta, albo skompresują grę tak, ze będzie do niej wymagany HDD na którym trzeba będzie ją zainstalować). No ale to już inny temat.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

najbardziej śmieszą mnie Ci, którzy piszą, że 'na ps3 nie zostało juz nic co byłoby powodem kupna tej konsoli'.

 

weźcie się popukajcie w czoło. nie chce mi sie tu teraz wymieniac tej MASY gier.

 

a Tekken6 na x360 to świetna wiadomość. tylko pewnie jakby go nie robili na x360 to wyszedłby na początku 2009 a tu duupa.

Odnośnik do komentarza
Sony dostanie np. Mass Effect i Eternal Sonatę, które dotychczas były dostępne tylko na X0 więc to nie jest do końca tak, ze nic w zamian nie ma.

Taaaa, 720p z fajniusimi ząbkami, gorszymi jakości teksturami, nieraz framrate'm .... i absurdalną kwotę do zapłaty, jak za jakiś ,,nowy" tytuł (,,no bo co ?, PS3 jest takie i takie, a Xbox taki !").

 

PS3 umarło (że też musiałem nową zamówić kurrrrr.........).

Odnośnik do komentarza
(...)

Aha o ile zakład, że MGS4 będzie na X360? Tylko proszę Was nie gadajcie mi o pojemności Bluraya (2, no może w polocie 3, dwustronne DL DVD i mamy porta, albo skompresują grę tak, ze będzie do niej wymagany HDD na którym trzeba będzie ją zainstalować). No ale to już inny temat.

 

o browara, sam Hideo zaprzeczył kategorycznie wydaniu MGS4 na xboxa 360, oczywiście wolałabym, żeby było inaczej :)

http://polygamia.pl/kojima-przestancie-pyt...4-na-xboxie-360:

Przy okazji Hideo potwierdził, że MGS4 nie trafi na 360, prawdopodobnie z powodu różnic w sprzęcie, a że gra była tworzona z myślą o PS3, to byłyby trudności w przeniesieniu jej na inną platformę. Na szczęście Kojima mówi, że w przyszłości będzie tworzył nie z myślą o konkretnym sprzęcie, a po prostu z myślą o samej grze, podobnie jak inny japoński deweloper - Capcom. Dzięki temu nie powinno być problemów z portem na dowolną konsolę.

 

a żeby nie było offtopa to chyba stary już dead or alive 4 wygląda znacznie lepiej niż to co na trailerze z Tekkena 6...

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz PS3 nie będę płakał z powodu, że Tekken 6 jest na X klocka, przecież można było się spodziewać, że coraz więcej tytułów od Third Party Developerów będzie ukazywało się na więcej niż jedną konsolę. Produkcja gier na obecną generację konsol jest droga, a ilość konsol na rynku (zarówno X jak PS3) nie jest ogromna, a sama ilość sztuk konsol obu gigantów nie dzieli jakaś większa przepaść jeśli chodzi o liczby, więc logicznym posunięciem było, że aby zarobić więcej trzeba będzie wydać grę także na X klocka. Nie ma co się denerwować, w końcu przecież na PS3 też jest T6. Plusem jest to, że więcej osób w Tekkena zagra/ i może w końcu doczekamy się chwili, że gra wejdzie w ramy jakiegoś dużego turnieju międzynarodowego pokroju WCG .

 

Choć rozumiem osoby które są tym wstrząśnięte, dotychczas seria była kojarzona tylko z konsolą Sony,na niej się narodziła i rozwijała, ale takie są prawa rynku i nic na to nie poradzimy,gdyby Namco dostało jakąś kasę od Sony za utrzymanie statusu exclusive'a na PS3 to pewnie nie byłoby sprawy ale tak się nie stało, zresztą tak jak już ktoś to napisał bijatyki nigdy nie sprzedadzą się tak jak strzelaniny pokroju Gow/Killzone itp. i trzeba szukać różnych sposobów aby wyjść na plus jeśli chodzi o kasę włożoną w dany tytuł.

 

Jedno co mnie martwi to przeniesienie terminu wydania gry na 2009 roku, z tego co czytałem kiedyś miała się ona ukazać jeszcze w tym roku. Mam nadzieję , że to przesunięcie nie ma nic wspólnego z konwersją na X kloca, a raczej z końcową optymalizacją produktu,bo jeśli jest to ten pierwszy wariant to jest to strasznie irytujące, niech już jest to na X'a tak jak i FFXIII ale jak jest już wersja na PS3 gotowa to niech ją wydadzą, a w międzyczasie niech zajmują się konwersją dla M$ , a tak to jest sztuczne przedłużanie okresu oczekiwania na tytuł...

Odnośnik do komentarza

Dwie sprawy:

1. Na filmiku z gamespota koleś z namcock powiedział, że Alisa to robot i dlatego może latać, i ma piłę łańcuchową w rękach :D , a Lars to pół Szwed pół Japoniec (a w komentarzach pojawiła się plotka że jest zaginionym synem Heihachiego :rolleyes: )

2. Jako że po wczorajszym newsie dla mnie sprawa przyszłego wyboru i zakupu konsoli właśnie się wyjaśniła, mam takie pytanie. Czy do xboxowego sticka hori jest jakaś nielagująca przejściówka do ps3 (bo rozumiem że turnieje raczej będą się odbywać na ps3)? Ewentualnie czy istnieje taki stick, który ma wyjścia do x0 i ps3 jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Ponoć jakiś boss Bioware się wygadał co do Mass Effect.

 

Wiesławo, "Impossible is Nothing" dla konta bankowego M$;].. Kojima też mówił, że MGS2 to ostatnia część serii spod jego ręki. Dobry bajkopisarz z niego po prostu.

 

Stary to wszystko to jest marketing, wzmaganie ciekawości i smutku po "stracie" gry ;P

 

Lars to pół Szwed pół Japoniec (a w komentarzach pojawiła się plotka że jest zaginionym synem Heihachiego :rolleyes: )

 

To Henio bzykał na Szweda ??

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najgorsza wiadomoscia jest to, ze musimy ROK czekac na nowego Tekkena. To jest jakies chore.

 

Natomiast szkoda mi tych wszystkich, ktorzy zainwestowali pieniadze w PS3, bo kupili konsole TYLKO dla tekkena - sam tak mialem zrobic (i po czesci zrobiłem, bo zamowiłem sticka kompatybilnego z PS2/PC/PS3 :/)

 

Fakt ukazania sie tekkena na x360 jest czyms, co mowi, ze nadchodza zmiany na scenie turniejowej. Moga sie pojawic nowi sponsorzy i moze sie okazac, ze nie wszystkie turnieje beda grane na PS3, tak jak to zadeklarowali gracze, ktorzy juz posiadaja PS3 i graja w T5:DR. Moze tez sie okazac, ze wersja na x360 bedzie lepsza, niz na PS3 - czas pokaze.

 

Mam taką cichą nadzieję, że na x-a wyjdzie więcej TANICH i BEZLAGOWYCH przejsciowek, ktore umozliwia podlaczenie stickow z PS2 (mowie swiadomie "stickow", bo w moim odczuciu nie bedzie sie oplacalo podpinac pada z PS2/PS3...).

No w najgorszym przypadku, kupie tego HORI Fighting Sticka i po spawie, bo nie musze chyba nikomu mowic, ze przy takim obrocie sprawy lepiej bedzie sie oplacalo kupic konsole M$-a.

Odnośnik do komentarza

Tekken 6 na Xboxa 360, powiedzcie mi, że jeszcze będzie lepszy niż na PS3 - odpowiem:

 

KONIEC ERY PLAYSTATION.

 

Taka jest prawda panowie, nie dość, że PS3 jest jak na razie słabsze, to i traci gry... Już tylko zaufanie ratuje tę konsolę, ja zdecydowałem się na Xboxa 360 i wygląda na to, że nie pożałuje ani troszkę, bo w moje ukochane serie też pogram :D.

Odnośnik do komentarza
DoA wywodzi się nie ze stajni PSX tylko Saturn! Tak dla uściślenia, później wyszedł "remake" w którym dodali Ayane, wtedy to gra się ukazała na PSX, ponad rok po premierze na PSX.

 

Kogo to obchodzi, XO jest tańszy, na to wygląda że mocniejszy ( patrz na gry multiplatformowe, AA i V-SYNC na XO jest częstszym zjawiskiem ). Jak ktoś ma pieniądze nie zabronicie mu kupić Galardo bo ma dużo pieniędzy, ma = korzysta.

 

Więcej gier na obie platformy, więcej graczy = większe doświadczenie.

Co za tym idzie wyższy poziom na turniejach.

 

Mam obie platformy, w T6 będę grać na XO, dla czego? PSN nie drasta XBL do pięt.

Haa, czyli nie mylilem sie ze to gra z Saturna! :D

 

Wlasciwie, hm, gdyby Sony nie było znaną marką, to już dawno przestalo by probowac konkurowac z M$... nie jestem w stanie dostrzec, kiedy M$ zdobyl az tak duza przewage nad Sony... Szczerze to jednak bardziej ufam marce Japonczykow, ale to, co sie z nimi teraz dzieje to trudno skomentowac :|

Odnośnik do komentarza
Z ludźmi o zamkniętej czaszce przeważnie nie dyskutuję, ale dla ciebie zrobię wyjątek.

Przeczytaj dziesieć razy zdanie które spłodziłeś, a potem jeszcze raz zastanów się czy nie ma w nim sprzeczności.

Jak nie zauważysz, to przczytaj kolejne dziesieć razy i tak do skutku.

 

Hmmm...

Jak dla mnie to ty powinnaś przeczytać moje stwierdzenie jeszcze 10x i przekontemplować je równie dużą ilość razy...

 

Ale jeśli nic ci nie przychodzi do głowy w tej kwestii to...

Z tego co pamiętam słowo FunBoy miało określać maniakalnego zwolennika jednej platformy a nie człowieka który jest ANTY danej platformie/firmie/grze itp.

A do tego wszystkiego nie wypowiadam się tak w tym temacie tylko z powodu niechęci do M$ tylko z zamiłowania do serii Żelaznego T.

Tak jak już zostało nie raz powiedziane nie jestem przychylny decyzji Namco bo/gdyż/ponieważ Tekken był niejako ikoną PS.

Tak samo by było gdyby w kościele katolickim wykładali Koran...

 

Ale tak czy tak nawet jeśli wychodzi na X'a to i tak turniejowo będzie grany na PS3 a dla ludzi którzy myślą o ćwiczeniu przez net i przygotowaniach w ten sposób do tournamentow (na x'ie ) - Nie da się tak grać wierzcie mi.Zawsze będą jakieś małe lagi i niedociągnięcia a to zmienia całokształt.

Prawda bo prawda Graczy przybędzie wielu i za to chwała x'owi.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...