Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Coz, troche dziwi mnie postawa Namco. Przekonwertowanie gry nie jest wielkim problemem, licza sie checi a poki co ich za bardzo nie ma. Mam nadzieje, ze jednak T6 wyjdzie szybko bo poki co moje watpliwosci sie sprawdzaja;/ Oby ta gra wyszla w tym roku, bo jak tak dalej pojdzie to naprawde T7 wyjdzie na automaty przed premiera T6 na konsole;/

Odnośnik do komentarza

info gamikaze :

Po tegorocznym E3 Media & Business Summit gracze zaczęli się martwić o losy Tekken 6 od Namco Bandai, ponieważ zwyczajnie produkcji tej podczas imprezy nie pokazano. Jak zdradza jednak Haruki Suzaki tytuł pojawi się na półkach sklepowych już w grudniu tego roku.

 

 

Taki właśnie termin premiery padł przy okazji wywiadu dla magazynu GameEX. Co ciekawe Haruki spytany o to, czy gra ukaże się wyłącznie na PlayStation 3 stwierdził, że na chwilę obecną nie jest to przesądzone. Właściciele Xboksów 360 mogą się zacząć cieszyć?

Odnośnik do komentarza
W magazynie GameEX ukazał się wywiad z Maruki Suzakim, jednym z twórców zbliżającego się na PS3 Tekkena 6. Czy aby na pewno kolejna odsłonu Turnieju Żelaznej Pięści ukaże się tylko na konsoli Sony?

 

Nie. Nie jest to jeszcze sprecyzowane na chwilę obecną, ale tworzymy ją na Playstation 3.

 

http://polygamia.pl/

 

Granie w Tekkena na padzie od X360 nierealne. Bez przejściówki na DulaShocka jak już to sie nie obejdzie. Pozostaje jeszcze arcade stick.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
No jeśli Tekken, seria która była....... IKONĄ PLAYSTATION wyjdzie na Xboxa.......... To ktoś tu rzeczywiście jest sprzedajną ku**** !!!.

 

Że niby Namco?

Hmm zastanówmy się, co jest najważniejsze dla producenta gier (z resztą dla każdego producenta)?

Mała podpowiedź: kasa

Przecież to nie jest firma charytatywna, skoro X360 w USA i Europie sprzedaje się lepiej, to dlaczego Namco ma odcinać się od tylu klientów? Jakąś motywacją może być zapłata za ekskluzywność danego tytułu, ale jak widać dotychczasowa polityka Sony dotycząca ekskluziwów nie przyniosła dobrych efektów (DMC4, AC6, FFXIII)

 

Nikt tu nie jest sprzedajną ku***, to jest po prosru biznes a nie sentymenty.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Yyyyy.. ale tak sie sklada, ze obecnie PS3 sprzedaje sie lepiej na calym swiecie. Pokusa dla NAMCO (i innych) jest raczej wieksza (poki co) juz istniejaca baza uzytkownikow.

SONY k***a zaklepcie chociaz ten jeden tytul dla siebie !!!

 

A dlaczego, jeśli mógłbym się dowiedzieć, Sony miałoby zaklepać ten tytuł? Co my gracze mielibyśmy z tego?

Nie bardzo rozumiem takie prośby, zakrawa mi to na fanboy'izm.

Poza tym z tego co wiem to baza użytkowników X360 jest większa, możesz zarzucic linkiem do informacji o lepszej sprzedaży PS3?

Odnośnik do komentarza

Sony powiedziało, ze nie zamierza płacić twórcom za exclusive'y, M$ płaci i to słono. PS3 przeżywa chwilowy boom bo wyszedł MGS4, co nie zmienia faktu, ze więcej jest posiadaczy X0.

 

Jako gracze, którym ponoć zależy na scenie powinniście się cieszyć, ze tytuł może być multiplatformowy bo to przecież oznacza większą ową scenę.

 

 

A że Sony myśli, że wygrają wyścig swoim rewolucyjnym (jak zwykle) GT5 to cóż...

Odnośnik do komentarza
Poza tym z tego co wiem to baza użytkowników X360 jest większa, możesz zarzucic linkiem do informacji o lepszej sprzedaży PS3?

 

PS3 sprzedaje się regularnie lepiej od kilku miesięcy. Wystarczy spojrzeć na dane publikowane na łamach portalu http://www.vgchartz.com/ X360 wciąż jednak ma wiekszą baze userów i konwersja Tekkena 6 na X360 jest prawdopodobna :/ Jednak jak już wspomniałem wczesniej nie widze tej gry z padem od X360 jak i wiekszość graczy i fanów. Nie będzie wiec aż tak wielki to cios dla Sony.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...