Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Tekken na X360 to bardzo dobra wiadomość, w końcu i x-boje ;) będą mogły sobie pograć w porządną bijatykę!

Ja raczej zakupię wersję na X360 z racji jakości usług sieciowych tej platformy, ale z arcade-stickiem bo krzyżak w padzie od X360 jest nieco zje.... niedoskonały ;)

 

Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości czy Tekken wyjdzie na X360 to polecam http://polygamia.pl/konferencja-microsoftu...a-kilka-nowosci

 

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
Nie jestem Fanboyem ja po prostu nie nawidze Microsoftu i wszystkiego co z nim związane...

 

Z ludźmi o zamkniętej czaszce przeważnie nie dyskutuję, ale dla ciebie zrobię wyjątek.

Przeczytaj dziesieć razy zdanie które spłodziłeś, a potem jeszcze raz zastanów się czy nie ma w nim sprzeczności.

Jak nie zauważysz, to przczytaj kolejne dziesieć razy i tak do skutku.

 

Tekken na X360 to bardzo wiele zalet:

-większa baza graczy,

-online z prawdziwego zdarzenia,

-brak konieczności kupowania PS3, majac ochote grać w Tekkena

 

Co ci chłopku przeszkadza w tym że ktoś będzie mógł pograć w T6 na SWOIM X360? I co ma do tego TWOJA nienawiść do Microsoftu?

Pilnuj swoich spraw, a nie szczekaj na forum jak pies ogrodnika.

 

Japończycy okazali by się głupcami gdyby nie wykorzystali tej szansy na zarobek, poza tym na PS3 nigdy nie zrobią prawdziwego Tekken online.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to, że boli "bo wyjdzie na X360". Irytuje mnie to, że m$ będzie się teraz szyderczo śmiał i wygłaszał swoje teksty jako to wyrwał dla sony kolejną grę, kojarzoną do tej pory tylko (lub głównie) z PS. Irytuje mnie też to, że sony za słabo się stara o takie gry-ikony. Poza tym X0 dostaje tyle gier od tej pory zarezerwowanych dla PS a na PS3 nie ma zapowiedzi Dead or Alive np (które swoją drogą też wywodzi się z PS) i kilku innych tytułow.

 

Inna sprawa, że w sumie spodziewałem się jednak tego, że Tekken 6 wyjdzie na X360. Zauważyliście chyba, że chyba wszystkie ich najgłośniejsze serie (te do tej pory kojarzone z PS) z numerkiem 6 wyszły na X0 (w tym 2 tylko na X360)? Tak więc można było się spodziewać, że m$ zrobi wszystko aby Tekken 6 się z te grupy nie wyłamał.

 

Jeszcze jedna kwestia. Wolałbym, żeby Tekken wyszedł na Wii, ale nie na Xboxa. Dlaczego? Dlatego, że walka SONY z m$ nei jest równa. Wiadomo przecież jakimi sumami może operować m$, który poraz kolejny dąży do zmonopolizowania kolejnej gałęzi rynku.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedna kwestia. Wolałbym, żeby Tekken wyszedł na Wii, ale nie na Xboxa. Dlaczego? Dlatego, że walka SONY z m$ nei jest równa. Wiadomo przecież jakimi sumami może operować m$, który poraz kolejny dąży do zmonopolizowania kolejnej gałęzi rynku.

Zyskają na tym tylko gracze. Ceny konsol będą niższe, a takie Sony wie, że musi zrobić duży krok do przodu, jeżeli chce jeszcze cos ugrać na rynku. Przed takim KZ2 czy GT5 duże wyzwanie. Jeżeli okaza się to gry "tylko" dobre, to dla Sony będzie to duży kopniak. Jest też ryzyko, że za kilka lat MS kompletnie zdominuje rynek konsol, ale to byłoby najgorsze rozwiązanie. Najpierw Final teraz Tekken. Mnie to osobiście cieszy.

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

Emet - mylisz się co do jednego - marka DoA wywodzi się z Dreamcasta, naturalne 'przejście' na Xboxa było czymś naturalnym. Anyways, zgodzę się z tym, że Sony stracilo TEKKENA, a M$ zachowało DoA i to jest nie fair. Ale nie ma się co oszukiwać - winne tego jest po prostu SONY. Wygląda to troche tak jakby zrobili konsole i bojkotują jakoby miała ona służyć do gier - kompletnie się o nie nie starając. Żeby było śmieszniej, wcześniej obcinają ilość Exclusive'ów od LONDON STUDIO (tzn mam na mysli chociażby GETAWAY 3). To w co mają gracze grać?

 

Ja, jako wieloletni fanboy SONY (no, nie aż tak NEGATYWNY, ale nie cierpiałem Xa :P), wkońcu się złamałem i kupiłem X0. I pewnie mnie inni ludzi od Sony zwyzywają od przerzutów (xD), ale jestem bardzo mile zaskoczony tą konsolą. Co prawda HALO dla mnie klimatem wysiada przy KILLZONE, i ogółem nie interesują mnie Dżirsy i nie Dżirsy, ale właśnie multiplatformowe gry, które na X0 są tańsze, żeby było smieszniej. A Tekken 6 na Xa? I się smucę - bo SONY dostaje w tyłek, i się ciesze, bo sobie pogram.

 

BTW to jak coś z SONY zostało mi jeszcze PSP! :D

Odnośnik do komentarza
Emet - mylisz się co do jednego - marka DoA wywodzi się z Dreamcasta[...]

Ależ oczywiście, że ty się mylisz. Na Dreamcasta wyszło DoA2 a jedynka była na PSX'ie.

Ee... xD a ja myślałem, że 1 było na Sege Saturn...

 

Poza tym przejście DoA na X0 jako exclusive jest bardzo zrozumiałe - zbyt mocna konkurencja Tekkena powodowało, że gra była mocno w cieniu..

Odnośnik do komentarza

PSX była moją pierwszą konsolą, spędziłem przy niej wiele wspaniałych chwil grając w najlepsze produkcje tamtych czasów. Dzięki marce Playstation zacząłem poznawać świat gier na konsolę i jestem za to wdzięczny Sony.

Jednak czas spojrzeć prawdzie w oczy. Koronę w tej chwili przejął Xbox dzięki któremu mamy możliwość zagrania w nowe wspaniałe gry. I nie interesuje mnie to że Microsoft dysponuje ogromnymi zasobami kasy, podkupuje co się da, liczy się tylko to że potrafi zadbać o mnie, o potencjalnego klienta który z każdym dniem cieszy się że zakupił właśnie Xboxa.

Odnośnik do komentarza
PSX była moją pierwszą konsolą, spędziłem przy niej wiele wspaniałych chwil grając w najlepsze produkcje tamtych czasów. Dzięki marce Playstation zacząłem poznawać świat gier na konsolę i jestem za to wdzięczny Sony.

Jednak czas spojrzeć prawdzie w oczy. Koronę w tej chwili przejął Xbox dzięki któremu mamy możliwość zagrania w nowe wspaniałe gry. I nie interesuje mnie to że Microsoft dysponuje ogromnymi zasobami kasy, podkupuje co się da, liczy się tylko to że potrafi zadbać o mnie, o potencjalnego klienta który z każdym dniem cieszy się że zakupił właśnie Xboxa.

Stary, w tej chwili armia fanboyów skazała Cię na karę smierci :D

Odnośnik do komentarza
Nie chce mi się wierzyć, biorąc pod uwagę, która konsola jest mocniejsza i droższa...

 

To która konsola jest droższa, to wszyscy wiemy, natomiast w kwesti tego która jest mocniejsza, możnaby polemizować.

Z jednej strony mamy obiecanki Kutagariego o niewyobrażalnej mocy 7 rdzeni PS3, z drugiej strony, tak jak Di napisał, mamy chrupiącego SCIV na PS3 i płynniutkiego SCIV na X360 (a to nie jedyny "pokaz" mocy PS3)

Aha i w przeciwieństwie do niektórych osobników wypowiadających się w temacie, ja nie nienawidzę żadnej z firm, w poprzedniej generacji miałem PS2 i Xboxa i obydwie konsole sprawiały mi masę radości.

Odnośnik do komentarza
Kasandra - w tamtej generacji te konsole sie uzupelnialy (brak shooterow na ps2, brak rpgow u Xa) - tutaj mamy inaczej - przy 1 konsoli jest juz wiecej tytulow niz dawniej lub tez w wychodzace razem jak FF/T6/GTA

 

Dokładnie tak.

Teraz Sony zamiast skupić się na obecnej generacji, wypuszcza popierdółki na PS2 i PSP.

Dla mnie T6 na X360 to ostateczny argument żeby nie kupować PS3.

 

Tekkenowi wyjdzie to tylko na zdrowie.

Granie online to nowe doświadczenie, które daje możliwość ogrania się na wszystkie postaci. Fakt, że minimalny lag występuje, co wyklucza granie turniejowe po sieci, ale z odpowiednim podejściem online daje bardzo dużo.

Tym bardziej że mam sticka do X360 i problem pada w X dla mnie przestaje istnieć.

Odnośnik do komentarza
Tu nie chodzi o to, że boli "bo wyjdzie na X360". Irytuje mnie to, że m$ będzie się teraz szyderczo śmiał i wygłaszał swoje teksty jako to wyrwał dla sony kolejną grę, kojarzoną do tej pory tylko (lub głównie) z PS. Irytuje mnie też to, że sony za słabo się stara o takie gry-ikony. Poza tym X0 dostaje tyle gier od tej pory zarezerwowanych dla PS a na PS3 nie ma zapowiedzi Dead or Alive np (które swoją drogą też wywodzi się z PS) i kilku innych tytułow.

 

Inna sprawa, że w sumie spodziewałem się jednak tego, że Tekken 6 wyjdzie na X360. Zauważyliście chyba, że chyba wszystkie ich najgłośniejsze serie (te do tej pory kojarzone z PS) z numerkiem 6 wyszły na X0 (w tym 2 tylko na X360)? Tak więc można było się spodziewać, że m$ zrobi wszystko aby Tekken 6 się z te grupy nie wyłamał.

 

Jeszcze jedna kwestia. Wolałbym, żeby Tekken wyszedł na Wii, ale nie na Xboxa. Dlaczego? Dlatego, że walka SONY z m$ nei jest równa. Wiadomo przecież jakimi sumami może operować m$, który poraz kolejny dąży do zmonopolizowania kolejnej gałęzi rynku.

Ojej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...