Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

a z jakiego powodu?

 

xiayu jakieś czary, ta nowa babka fruwający angel, jakieś wykluwające się jaja czy misie już nie pamiętam co to było - makabra w ogóle...

 

Wiem, że to jest tylko miły dodatek do gry (niekoniecznie dla każdego miły), ale w tekkenie nie powinno być kontaktu na odległość, bo niedługo będziemy mogli rzucić wodę Paulem/Ryu czy też spalić ogniem kingkiem/dalshimem hehe :) pozdro

Odnośnik do komentarza

rav, krak ;o

 

blaugrana - ~tak samo jak w T%, dopoki swiat jedzie na miedzianych drutach, pingi beda obcinac klatki. Praw fizyki sie nie przeskoczy. Jak kiedys tam drugi szkielet Inet2 bedzie rozpropagowany i dojdzie i do nas, pingi (dzieki swiatlwodom) beda rzedu 1-5ms i tym samym bedziesz gral ~jak na offlinie.

 

Mashter - dalej tak uwazam, mamy 2008 rok i wydanie czegos w ten sposob jest dla mnie tym samym, dla mnie nawet wygodniejszym. nie ma sie co sprzeczac; ) jak napisales - teraz jasne o co Ci chodzilo itp =o.

 

Romantyczny TBT - oj tam, to sa drobaizgi, w T5 mamy kontakt na odleglosc, laser DJta! :P TE ciosy to beka - ktos zrobi, ominiesz (ciezko bedzie nieominac) i masz juggielka. tak samo jak z laserem. Zobacz chociazby ile trwa przywolywanie pingwinow Liliany - zdazylbys piwo wypic ;). Luzacja, kto wie, moze bedzie nawet opcja item move on/off i happy end dla wszystkich. Co do Alise - to to latanie z lewej na prawo to byl rzut (cos jak - znow - DJowski rzut z wylotem w kosmos). Ma fajny cios rush-dash do przodu - wyglada jak lot ,ale dziala podobnie jak ciosy napierajace (nie wiem ff+2 u fenga itp). Bedzie dobrze, pogramy! W ogole niebawem w koncu gramy u mnie, wysle Ci info potem :P.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
xiayu jakieś czary, ta nowa babka fruwający angel, jakieś wykluwające się jaja czy misie już nie pamiętam co to było - makabra w ogóle...

No dokładnie, Japońcom odwala, i chcą dać coś ,,nowego" (albo raczej ewolucje). Ale to prawda, strach się bać co dostaniemy w następnych częściach o-o'.

Odnośnik do komentarza
blaugrana - ~tak samo jak w T%, dopoki swiat jedzie na miedzianych drutach, pingi beda obcinac klatki. Praw fizyki sie nie przeskoczy. Jak kiedys tam drugi szkielet Inet2 bedzie rozpropagowany i dojdzie i do nas, pingi (dzieki swiatlwodom) beda rzedu 1-5ms i tym samym bedziesz gral ~jak na offlinie.

 

Jak Inet2 dojdzie do nas to będziecie mi mówić tato.

Odnośnik do komentarza

Dobra ale jak czytalem ze w DR ludzie z laczem 512 szaleja to nic dziwnego ze sa lagi. Przy laczu 2 mega a zanim wyjdzie tekken 6 to bede mial 6 mega a w nocy 21 to raczej pingi beda narzucaly tylko serwery z logicznego punktu widzenia, chodzi mi o to czy nigdzie nie bylo podane do wiadomosci , ze w nowym tekkenie kod gry do online bedzie lepiej napisany bo z tego co wypisujecie to w DR jest masakrycznie.

Odnośnik do komentarza
xiayu jakieś czary, ta nowa babka fruwający angel, jakieś wykluwające się jaja czy misie już nie pamiętam co to było - makabra w ogóle...

No dokładnie, Japońcom odwala, i chcą dać coś ,,nowego" (albo raczej ewolucje). Ale to prawda, strach się bać co dostaniemy w następnych częściach o-o'.

Chciałbym tylko przypomnieć puszczającego pierdy gona, walącego pawiem na lewo i prawo boskonovicha i przerośniętą krowę ze skrzydłami True ogra... chociaż jakby Ogre był w niebieskim kolorku to mógłby robić za pape smerfa XD. I gdzie były te wszystkie postacie? w cudnym wspaniałym niesamowitym miodnym podobającym się wszystkim T3 :P . Więc nie wiem o co wam chodzi w postach typu wywalić Kangura czy Pande, spróbujcie sami nimi nauczyć się grać. Już większą niedorzecznością są elektryki czy walczący stuletni emeryci. Jeżeli chodzi o wyrzucenie Kinga, to bez sensu, powinni wtedy wywalić Hwora, Kryche, DJ a nawet Lili , Dragunova, i Lee (pozdro Krakers :nerd: ) skoro mamy teraz Alise i Larsa. Co do Desingu nowych postaci to Jin i Kaz mają power ,Lars wygląda dziwacznie,Alisa to chiński supermarket, Leo to szczyt feminizmu a BoB to Im'lovin it Mcfeet. Co do nowego Itemmove Xiao to wara i precz Panda Head jest hitem sezonu :P

Jeżeli T6 czy T6 BR wyjdzie na X360 to PS3 is Dead.

Wogóle ktoś zwrócił uwagę że Tekken coraz bardziej przypomina SC4 cukierki, landrynki ? :lol:

Ogólnie za taką sytuację można obwiniać całą firmę a nie tylko człon namco. Namco ściąga kasę robi Tekkena i wypuszcza w nim zawsze kilka bugów ale można spokojnie pograć. A jeżeli chodzi o zabawki i landrynki w SC i Tekku to już raczej człon Bandai :lol:

 

 

ALE TO TYLKO MOJA OPINIA ^_^

Odnośnik do komentarza
xiayu jakieś czary, ta nowa babka fruwający angel, jakieś wykluwające się jaja czy misie już nie pamiętam co to było - makabra w ogóle...

No dokładnie, Japońcom odwala, i chcą dać coś ,,nowego" (albo raczej ewolucje). Ale to prawda, strach się bać co dostaniemy w następnych częściach o-o'.

Chciałbym tylko przypomnieć puszczającego pierdy gona, walącego pawiem na lewo i prawo boskonovicha i przerośniętą krowę ze skrzydłami True ogra... chociaż jakby Ogre był w niebieskim kolorku to mógłby robić za pape smerfa XD. I gdzie były te wszystkie postacie? w cudnym wspaniałym niesamowitym miodnym podobającym się wszystkim T3 :P . Więc nie wiem o co wam chodzi w postach typu wywalić Kangura czy Pande, spróbujcie sami nimi nauczyć się grać. Już większą niedorzecznością są elektryki czy walczący stuletni emeryci. Jeżeli chodzi o wyrzucenie Kinga, to bez sensu, powinni wtedy wywalić Hwora, Kryche, DJ a nawet Lili , Dragunova, i Lee (pozdro Krakers :nerd: ) skoro mamy teraz Alise i Larsa. Co do Desingu nowych postaci to Jin i Kaz mają power ,Lars wygląda dziwacznie,Alisa to chiński supermarket, Leo to szczyt feminizmu a BoB to Im'lovin it Mcfeet. Co do nowego Itemmove Xiao to wara i precz Panda Head jest hitem sezonu :P

Jeżeli T6 czy T6 BR wyjdzie na X360 to PS3 is Dead.

Wogóle ktoś zwrócił uwagę że Tekken coraz bardziej przypomina SC4 cukierki, landrynki ? :lol:

Ogólnie za taką sytuację można obwiniać całą firmę a nie tylko człon namco. Namco ściąga kasę robi Tekkena i wypuszcza w nim zawsze kilka bugów ale można spokojnie pograć. A jeżeli chodzi o zabawki i landrynki w SC i Tekku to już raczej człon Bandai :lol:

 

 

ALE TO TYLKO MOJA OPINIA ^_^

Co do słów mojego współlokatora???? to:

"Więc nie wiem o co wam chodzi w postach typu wywalić Kangura czy Pande, spróbujcie sami nimi nauczyć się grać. Już większą niedorzecznością są elektryki czy walczący stuletni emeryci."-Od elektrików mi wara choć ten na sMid był przeje..ny, zwierzaki dante zawsze kochał a jego kangurek daje ostro rade

"Co do Desingu nowych postaci to Jin i Kaz mają power ,Lars wygląda dziwacznie,Alisa to chiński supermarket, Leo to szczyt feminizmu a BoB to Im'lovin it Mcfeet. Co do nowego Itemmove Xiao to wara i precz Panda Head jest hitem sezonu :P "-jin i kaz maja power:)iteam Xiao wymiata,z supermarketu sie posmiałem:))

"Wogóle ktoś zwrócił uwagę że Tekken coraz bardziej przypomina SC4 cukierki, landrynki ? :lol:

Ogólnie za taką sytuację można obwiniać całą firmę a nie tylko człon namco. Namco ściąga kasę robi Tekkena i wypuszcza w nim zawsze kilka bugów ale można spokojnie pograć. A jeżeli chodzi o zabawki i landrynki w SC i Tekku to już raczej człon Bandai :lol: "-niestety masz racje

 

Odnośnik do komentarza
Dobra ale jak czytalem ze w DR ludzie z laczem 512 szaleja to nic dziwnego ze sa lagi. Przy laczu 2 mega a zanim wyjdzie tekken 6 to bede mial 6 mega a w nocy 21 to raczej pingi beda narzucaly tylko serwery z logicznego punktu widzenia, chodzi mi o to czy nigdzie nie bylo podane do wiadomosci , ze w nowym tekkenie kod gry do online bedzie lepiej napisany bo z tego co wypisujecie to w DR jest masakrycznie.

 

 

... Bol glowy tak sie sklada ze gram ( o ile tak to mozna nazwac ) juz dosc troche a wy widze ze nie macie zielonego pojecia o czym piszecie

 

Nie chodzi o to ze ktos ma lacze 512 KB czy 1 MB nie chodzi tez o optymalizacje kodu bo to jest nawet calkiem dobrze zrobione chodzi tylko i wylacznie o to ze grajac w DR nie laczymy sie z zadnym serwerem ktory by nam polaczenie optymalizowal i stabilizowal ( jak X-Box Live ) tylko jest to zwykle nie stabilne polaczenie P2P

 

Gram z moim sasiadem oboje mamy lacza 25 MB i uwierzcie mi ze predkosc lacza jezeli ma wiecej niz 512 w zupelnosci ogolnie do gry jak Tekken wystarcza wiec dopoki PSN bedzie darmowe i nikt nie zainwestuje w dedykowane danej grze osobne serwery Online bedzie sie mozna tylko i wylacznie pobawic

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem fanem Tekkena od 2giej części kiedy to z kolegami długo zbierając kupiliśmy tą grę. Każda z części Tekkena była dla mnie bardzo ważną grą. Dziś nie mam PS3 a Xboxa360. Jestem zadowolony z tej konsoli ale zawsze mi czegoś brakowało.... tak Tekkenów.

Po obejrzeniu filmików z nowego "Tekkena" jakoś już mi PS3 nie potrzebne. Jeśli mój ukochany Tekken idzie w tą stronę to równie dobrze mogą zaprzestać robienia kolejnych części.

Słowa trochę ostre ale dla mnie nowy "Tekken" to profanacja. Proponuję nie nazywać tego Tekkenem. Może nazwa "Brednie BR" jest bardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Bez sensu to wasze biadolenie,

jak można kręcić nosem na T6, że gra idzie w złym kierunku kiedy od samego początku serii mamy do czynienia z kangurami, latającymi Diabłami z laserami w oczach, dinozaurami, paralitykami, wielkimi robotami, miśkami, małymi dziewczynkami oraz cybernetycznymi wojownikami ninja lol. Trochę mniej hipokryzji.

Jeśli Lars i Alisa to dla was za dużo to jakim cudem dotrwaliście do T6? Mordobicia nigdy nie będą realistyczne, koniec kropka. Nie o to w tych grach chodzi. Sam gameplay pozostaje bez zmian większych imo więc wprowadzenie postaci których stylistyka mi nie pasuje nic nie zmieni. Nie muszę nimi grać, zawsze będą postacie, które nam pasują i takie, które lubimy.

Odnośnik do komentarza

True , true ...

Po za tym Alisa.B jest jak dla mnie za(pipi)iaszczą postacią do ogarnięcia - ma potencjał a i nikt na nią nie będzie się ogrywał bo jak słyszałem wszyscy uważają ją za z(pipi)aną postać xD

Lars też jest całkiem spoko jeszcze żeby WD miał ^^

A jeśli komuś nie odpowiadają w/w dwie postacie to co powiecie o Bobie !? To on jest przegięciem...

Odnośnik do komentarza
True , true ...

Po za tym Alisa.B jest jak dla mnie za(pipi)iaszczą postacią do ogarnięcia - ma potencjał a i nikt na nią nie będzie się ogrywał bo jak słyszałem wszyscy uważają ją za z(pipi)aną postać xD

Lars też jest całkiem spoko jeszcze żeby WD miał ^^

A jeśli komuś nie odpowiadają w/w dwie postacie to co powiecie o Bobie !? To on jest przegięciem...

 

No i właśnie dlatego każdy się teraz na nią ogra....

 

Anyway im więcej postaci tym lepiej a że są to jak zwykle dziwadła to się nic nie poradzi,Lars jest nawet wporzo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...