Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

DoA wywodzi się nie ze stajni PSX tylko Saturn! Tak dla uściślenia, później wyszedł "remake" w którym dodali Ayane, wtedy to gra się ukazała na PSX, ponad rok po premierze na PSX.

 

Kogo to obchodzi, XO jest tańszy, na to wygląda że mocniejszy ( patrz na gry multiplatformowe, AA i V-SYNC na XO jest częstszym zjawiskiem ). Jak ktoś ma pieniądze nie zabronicie mu kupić Galardo bo ma dużo pieniędzy, ma = korzysta.

 

Więcej gier na obie platformy, więcej graczy = większe doświadczenie.

Co za tym idzie wyższy poziom na turniejach.

 

Mam obie platformy, w T6 będę grać na XO, dla czego? PSN nie drasta XBL do pięt.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
Z jednej strony mamy obiecanki Kutagariego o niewyobrażalnej mocy 7 rdzeni PS3, z drugiej strony, tak jak Di napisał, mamy chrupiącego SCIV na PS3 i płynniutkiego SCIV na X360 (a to nie jedyny "pokaz" mocy PS3)

Gdyby ostatni Calibur najpierw był robiony na PS3 a dopiero później na X360, to pewnie na konsoli MS "Mieczyki" by cięły, jeśli by cięły w ogóle. To jest kwestia konwersji. A osoby tworzące multiplatformowe gry obecnie wolą pisać najpierw gry dla X360, a dopiero potem konwertować na PS3 ze względu na mało przyjazną programistom architekturę konsoli Sony.

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam, ze news o ukazaniu sie tekkena( choc nie jest to juz od dawna moj faworyt wsrod bijatyk) na x0 jest wiadomoscia roku. TAK!! Chyba zatancze zaraz ze szczescia i moze nie to rzebym wbijal PS3 szpilki w tylek ale nie moge sobie pozwolic na komfort posiadania dwoch konsol i... jestem zwolennikiem globalizacji XD

Pytanie moje, poniewaz nigdzie nie moge sie doczytac, czy wiadomo jest kiedy przewidziana jest data premiery? nowych filmikow? czegokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Jest jeszcze XFPS - przejściówka na Dual Shock, raptem 300 PLN

Konsola 900zł, WiFi 150-200zł, przejściówka 300zł, Live, Dual Shock 2, wyjdą dwie PS3 z tego, daj spokój...

Podniety o najtańszej konsoli, szlag trafił!

 

 

wersje arcade na gwarancji mozna kupic juz za niewiele ponad 500zl, a tej przejsciowki i tak nikt nie kupi, bo pewnie taniej juz wyjdzie sprowadzenie sticka (i cos slyszalem ze owa przejsciowka powoduje lagi, wiec odpada)

Odnośnik do komentarza
Ewentualnie osoba posiadajaca 360tke kupuje arcade sticka Hori za 170 zl (tak jak ja) i tyle, no ale zawsze mozna sobie utrudniac zycie ;]

 

PS. Po co mi tu wymieniasz Wi-Fi do grania w Tekkena ? XD

Po co mi 3 metry kabla, skoro kupiłem routera z Wi-Fi?

 

Najtansza to 550 a nie 900, do wifi mozna zrobic tansza alternatywe (x===ap . . . ap===router), a przejsciowki nikt za 300 nie kupi. Dla chcacego nic trudnego

Mówię o wersji z HDD, mi widocznie do szczęścia jego brakuje :>

 

Swoją drogą, od kiedy jest takie zainteresowanie Tekkenem? Przecież podobno to lamerska bijatyka, przynajmniej takie były komentarze rok temu :>

Odnośnik do komentarza
Weź pod uwagę, że nie każdy potrafi grać na arcade sticku ;)

 

 

e tam, ja tez kiedys nie umialem :P

 

no i zakladam ze nawet przecietnemu graczowi lepiej bedzie szlo na sticku niz na padzie od iXa, ktory wg mnie jest tragiczny do bijatyk (ale znajac zycie i tak na poczatku bede cial na padzie:)

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

Jesień 2009.... za(pipi)iście.. rok jeszcze czekać na nowego Tekkena. Mogli by już wydać Tekkena 6 wcześniej na początku 2009 tak jak to było wcześniej planowane, a potem najwyżej trzeba by było ściągnąć dodatek Bloodline Rebellion. Coś mi się wydaje, ze opóźnienie premiery na PS3 to też zasługa konwersji na X360. Zanim Polacy zaczną trenować w szósta odsłonę to Koreańczycy będą już grać w Tekkena 7 na automatach :D

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie wiadomosc miesiaca. Nie jest to duze zaskoczenie bo wszystkie znaki na niebie wskazywaly ze Namco wyda nowego Tekkena na X360. Piszecie tutaj "Ble, ble zly Microsoft, wszedzie pakuja sie ze swoimi pieniedzmi" - Bullshit. Wypada raczej zapytac ile nie zaplacilo Sony za zatrzymanie jednego ze swoich koronnych exclusivow.

 

Po tym ogloszeniu Namco nie widze juz powodow by kupowac w najblizszych 3 latach PS3 (ewentualnie kupie dla MGS 3 i Killzone'a 2 jak bedzie kosztowac tyle co teraz PS2).

Odnośnik do komentarza
Ja tu nie widze, zeby ktos nagle zaczal zachwycac sie Tekkenem - normalnie jak dzieci, zaczepki szukacie czy co ? ;]

 

 

no wcale nie widać teraz zainteresowania tekkenem przez xbojów wcale :) normalne zreszta a zarazem śmieszne :D nikt zaczepki nie szuka tylko pisze prawda która chyba kogoś w oczy kłuje :D

 

 

jak premiera została tak znacznie przesunięta to dali by chociaż możliwość grania online ps3 <-> x360 ale to raczej nie realne..

 

 

edit.

Strong

sony nie wyda dużo kasy na zatrzymanie exclusiva Tekkena 6 ponieważ po pierwsze im by sie to za bardzo nie zwróciło , bijatyki teraz raczej super sie nie sprzedają to nie fps a po drugie sami ogłosili jakiś czas temu ze wola kasę wydać na produkcje gier przez swoje wewnętrzne studia lub zapłacić bezpośrednio developerom za zrobienie gry i ją wydać, co wychodzi dla nich korzystniej

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Di fanboye Sony chcą przejąć ten temat, snują jakies teorie o tym że do grania online na X trzeba sprzętu wartego tyle co dwie PS3.

Rozgryzają profil psychologiczny ludzi narzekających na bronie w T6 (posadacze X360).

Ciekawe do jakich jeszcze wniosków dojdą?

 

W imię czego pytam?

Żal wam że ktoś sobie włączy Tekkena na X360?

Tak was to boli?

Czy może żal wam kasy, którą wydaliście na PS3, bo okazuje się że nie ma kosmicznej mocy zapowiadanej przez Kutagariego, FF wyjdzie na Xboxa no i teraz gwóźdź do waszej trumny. Tekken który miał na wieki być własnością Sony wystąpi na konsoli Microsoftu.

Ja rozumiem, świat wam się zawalił, ale swoje żale możecie wylewać w kręgach wzajemnej adoracji w dziale PS3, w temacie "PS3 R.I.P" tam pocieszy was Yeti, który wklei niusa że Tekken jest ekskluziwem na PS3, tam Arkady pocieszy was, że nie wywaliliście w bloto 1500 złotych.

 

T6:BR na X360 - to jest najlepszy nius przedświąteczny, który uchronił mnie przed wydaniem kasy na kurzącą się konsolę.

Dzięki ci Namco.

Odnośnik do komentarza
T6:BR na X360 - to jest najlepszy nius przedświąteczny, który uchronił mnie przed wydaniem kasy na kurzącą się konsolę.

Dzięki ci Namco.

 

Kurzącą? Czy port na X360 oznacza, że gra na PS3 nie wyjdzie? Nie zagram w Tekkena 6 na PS3, że konsola będzie się kurzyć?

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
T6:BR na X360 - to jest najlepszy nius przedświąteczny, który uchronił mnie przed wydaniem kasy na kurzącą się konsolę.

Dzięki ci Namco.

 

Kurzącą? Czy port na X360 oznacza, że gra na PS3 nie wyjdzie? Nie zagram w Tekkena 6 na PS3, że konsola będzie się kurzyć?

 

To oznacza że ja nie kupię konsoli, która u mnie by się kurzyła, z racji tego, że mam już Xboxa.

I to jest fajne.

Ja mam Xboxa i gram w Tekkena.

Ty masz PS3 i grasz w Tekkena

Świat jest piękny, a wszyscy się kochają, tylko fanboye popierdują w kącie i kisza się w sosie własnej frustracji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...