Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to beznadziejnie i nienaturalnie. Jak szyper mówił teraz Hop Kick będzie u w użyciu.

 

Może po prostu Namco testuje różne głupoty. Mam nadzieję że przywrócą parry z t6, najważniejsza zmiana w BR to to że 1,1,2 nie jest naturalem XD. Z resztą Kaz ma w T6 najlepszego punishera w grze b+1,2 11 klatek, NC, można opóźniać no i wbita na ścianę...

Odnośnik do komentarza

Nie moge uwieżyć aż że Tekken wychodzi na X`a :o Widziałem że Sony nawala i traci exclusive za exclisivem. Sytuacje z finalem traktowałem z przymrużeniem oka ze względu na dziadowską polityke firmy i gry które nie są już takie jak kiedyś, ale żeby Tekken? :o

 

Coraz bardziej przestaje żałować że kupiłem X`a i widocznie miałem dobre "pierwsze" przeczucie co do konsoli Microsoftu. Do pełni szczęścia brakuje tylko BD i Dual Shocka (bo na xboxowym nie idzie grać w bitki :P )

Odnośnik do komentarza

CYTAT(Drantzell @ 13 11 2008 @ 14:00

)

Nie moge uwieżyć aż że Tekken wychodzi na X`a ohmy.gif Widziałem że Sony nawala i traci exclusive za exclisivem. Sytuacje z finalem traktowałem z przymrużeniem oka ze względu na dziadowską polityke firmy i gry które nie są już takie jak kiedyś, ale żeby Tekken? ohmy.gif

 

nie ma co panikować. im więcej osób grających w tekkena tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Tylko niech pady dobre dadzą ;D z lepszym D-padem. Ale już wiem że będę mogł mieć tekkena, bo za drugą konsole dziewczyna by mnie zatłukła ;D

 

Najbardziej zabawne jest oglądanie fanboyi Sony na youtubie. Nawet filmiki nagrywają żeby rozładować emocje ;p Takie reakcje do dla mnie śmiech na sali... To jest chore.

Odnośnik do komentarza

Nitrom - na obie konsole bedzie taki sam online, moze inaczej - dla mnie wystarczylby w zupelnosci taki co jest juz teraz w T5:DR. Jednakze kwetii pingow nie rozwiaze NITK, gry miedzy graczami beda zawsze p2p (na szczescie!) a pingi po polsce masz srednio 40-70ms, co samo z siebie wycina Ci 3-4 klatki z gry. Na poczatkowym / wczesnym srednim poziomie to jest niezauwazalne, ale im dalej tym bardziej jest. I niech ktos (jak gdzies tam w poscie wyzej) nie spamuje o tym "huahuauha oni klatki licza" bo tutaj nie o to chodzi, jak ktos jest szybko i np. uwielbia (jak ja) SSowac mocno, to takie cos przeszkadza, bo wylapiesz ciosy, ktore powinienes ominac ot. PINGOW nie przeskoczy nawet PLAYSTATION 10 I XBOX 1440. Nigdy. w FPSie ping 50 jest znosny, tam utrata 2-3 klatek nie spwoduje, ze kulka nie siegnie kolesia (tylko w extremalnych sytuacjach). w Fighterach 2-3 klatki to duzo.

 

Drantzell - tak, bo to fani PS3 robia milion filmikow z porownaniami gier, szukajac pixeli "gdzie gra jest lepsza bo tutaj klamka w drzwiach ma 3 pixle srebrne a tam dwa", jakos generalnie bedac na YT 90% takich fanboy ala PiS filmikow podochodzi od strony X360 :< i zeby nie bylo mam obie konsole w domu.

 

I nie ma sie co ekscytowac, pisalem wyzej, 90% gier wychodzi na obie platformy, jak juz ktos pisze o Finalu to moze dodac, ze PS3 dostanie dwa Finale i osobiscie bardziej czekam na tego drugiego, bo jest mroczniejszy, a obie maja byc tak samo wielkie. Przeciez PS3 tez dostalo X360 Bioshocka. Fakt faktem, ze Tekken to byla ikona Playstation i moze 'zabolec' fanow serii (tak to juz czlowiek jest zbudowany), ale generowanie demagogii nagle, jak to play dostaje po (pipi)e jest troche ; o. Jakby nie patrzec gdyby nie FInal i Tekken to co ciekawego ma sie pojawic na Xka w 2009? Na playu wpadna final, tekken, killzone2, heavenly rain i inne. WIelkie Fable 2, ktore kupilem - juz sprzedalem, gra prosta jak drut (moze inaczej - dla mnie za prosta), pal z tym licho, ciezko mi grac w gre, gdzie postac ktora laze mi sie nie podoba - obojetnie co bym robil, wyglada jak jakis zart designerow obiektow i generatora postaci, kwestia gustu: o . sama gra zla nie jest, ale zdecydowanie nie dla mnie.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Gra zapowiada się ciekawie, trochę się obawiam iż może to być kolejny T4 ( nie wiem, takie głupie przypuszczenia... )

Graficzka podoba mi się, nie ma szczału jak przy VF5... ale jest ładna i animacja trzyma poziom ( bez rewelacji ale jest dobrze )

 

Nic tylko czekać na premierę.

 

PS: teraz to widzę że scena będzie bardzo duża... po tym jak DoA niestety padło a VF5 ma różnice na obu platformach, liczę że do T6:BR namco się bardzo przyłoży i będzie to dobra bijatyka godna wypełnić pustkę po VF5 i braku kolejnego DoA, która to przyciągnie nowych graczy.

 

PS2: liczę na częste aktualizacje ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To może porozmawiajmy już o T7 ^_^ ? Całe to opóźnienie to spisek Japończyków :) Chcą się wymasterować w T6 żeby bić resztę :thumbsup: świata. Co do X360 myślałem o tej konsoli ze względu an cenę, teraz to już prawie to samo, ale najbardziej i tak bałem się Red ring ^_^ . Ludzie nie lubią M$ i tym samym X360, nie lubią też jego strategii marketingowej. Co do Sony zaś to nie lubię jej polityki olewania Third party i traktowania klientów. Co do wymieniania argumentów za i przeciw daną wersją.. rodzaj krzyżaka, wiem, że to ważne ale nie popadajmy w skrajności ^_^ Ogólnie pewne kupię wersję na PS3 bo mam taką ochotę i tyle, ale chętnie zagram z posiadaczem wersji na X360 ( o ile oczywiście będzie to możliwe :) ). Co do On line, to od pojedynków na polskich łączach gorsze są tylko turnieje Typu "My Wojownicy "organizowane przez niejakiego M... :twisted2: I sądzę że ani M$ ani $ tego nie zmienią :cierpienie: I Tym nie optymistycznym zdaniem zakończę moje wywody :slinotok:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...