Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Sony "straciło" swoją ikonę, Tekkena! Kolejne asy z rękawa Sony wpadają do talii M$, jeszcze niech oficjalnie potwierdzą blue-ray dla X360 i będzie można złomować PS3. A miało być tak pięknie-> tech demo FFVII po premierze PS3...

 

Jako posiadacz X360, Tekkena 6 i tak nie kupię, bo go jednym słowem nie trawię (lubię tylko postać Xiaoyu). Trio DOA/SC/VF rządzi i myślę, że duża część obecnych posiadaczy XO myśli podobnie, gdyż już dawno domyślnie "poświęcili" m.in. Tekkena na rzecz ww. tria, decydując się na zakup konsoli M$ (jeżeli rozpatrujemy tylko bijatyki 3D).

Edytowane przez Ryudo Kisaragi
Odnośnik do komentarza

Ryudo Kisaragi nie rob w topicu o offtopicu tekkenie fanboystwa, bo generujesz obciach. Skoro juz tak lecisz - a ile to exlusivow na 2009 zapowiedziano nw TGS? Caly jeden NNN2 koniec. I a bo tak, VF i SC nie ma na soniaczu lol ;). WIdzisz u mnie w domu stoi PS3 i obok X360 i jakbym mial wybierac bez zajakniecia wybralbym PS3. O gustach sie nie dyskutuje, branza leci jednym trendem - 95% gier PS3 i X360, kilka exlusivow (tutaj klania sie PS3 bo ma ich na 2009 poprostu wiecej - w zasadzie teraz wyjdzie sporo zapowiadanych - PS3 ma rok opoznienia). Nawet dalej - czesc silnikow jest napisanych pod 3 platformy jednoczesnie - chocby silnik Capcomu (Lost Planet PC, DMC4 PC) a taki The Last Remnant od Square bedzie i na PS3 i na X360 i na PC (to powinno ucieszyc tych trzecich, taki jRPG na PC - slodko).

 

Ew. prosba - aby moderator powywalal topici fanboyow nie zwiazane z Tekkenem (w tym ten moj), bo zaczna sie komentarze onetu zaraz, z gory dzieki : P.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Jak grałem w tekkena 3 to wybierając Kaillerę p2p a nie tradycyjną, to lag przy niezamulonych (kablówkowe nety chyba de best) itd łączach był naprawdę niewielki. Jak grałem z AC XIAO to mimo, że nie jesteśmy przecież z jednego kraju to grało się bardzo przyjemnie (juggle jak JIN: ewgf, plaskie ewgf czy 3xewgf które w t3 nie są takie proste robiliśmy bez trudu). To samo tyczyło się gdy grałem z Włochem, Devilem DSem. Kwestia tylko odpowiedniego łącza (nie chodzi o prędkość...).

Oczywiście.. nowe tekkeny są szybsze od t3, ale juggle na poziomie Steva: JS, b1 flk 1, f21 flk 1 alb 2 i po tym jeszcze ścianka powinny być robione bez trudu.

 

Dzięki online zyskuje się skilla i ogranie i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej (uczysz sie widzieć lowy i reagować na nie szybciej itd).

 

HAHAHAHAHA.

 

Odnośnik do komentarza
Ryudo Kisaragi nie rob w topicu o offtopicu tekkenie fanboystwa, bo generujesz obciach. Skoro juz tak lecisz - a ile to exlusivow na 2009 zapowiedziano nw TGS? Caly jeden NNN2 koniec. I a bo tak, VF i SC nie ma na soniaczu lol ;). WIdzisz u mnie w domu stoi PS3 i obok X360 i jakbym mial wybierac bez zajakniecia wybralbym PS3. O gustach sie nie dyskutuje, branza leci jednym trendem - 95% gier PS3 i X360, kilka exlusivow (tutaj klania sie PS3 bo ma ich na 2009 poprostu wiecej - w zasadzie teraz wyjdzie sporo zapowiadanych - PS3 ma rok opoznienia). Nawet dalej - czesc silnikow jest napisanych pod 3 platformy jednoczesnie - chocby silnik Capcomu (Lost Planet PC, DMC4 PC) a taki The Last Remnant od Square bedzie i na PS3 i na X360 i na PC (to powinno ucieszyc tych trzecich, taki jRPG na PC - slodko).

 

Ew. prosba - aby moderator powywalal topici fanboyow nie zwiazane z Tekkenem (w tym ten moj), bo zaczna sie komentarze onetu zaraz, z gory dzieki : P.

 

jak już pisałem mnie nie interesuje Tekken, do fanboyostwa mi też daleko- mam również i cenię sobie bardzo DC, PS2 i PSP- ale utrata T6 jako exlusive'a to delikatnie mówiąc policzek w twarz Sony... kolejny. Jakoś M$ i Nintendo nie pozwalają swoim ikonom "puszczać się" z innymi (nie licząc tego, że Marian kręci za plecami Luigi'ego z Linkiem :P ). Sam miałem kupić PS3 ale widząc co robi Sony...

 

żeby nie było offtopu, grafika w nowym tekkenie oczywiście podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej ale skok jakości jest coraz słabiej widoczny w nowych grach niż to było kiedyś, jak wyszedł dreamcast i wszystkim szczeki opadły przy pierwszym Soul Calibur. Obecne konsole są za słabe technicznie, aby dokonać podobnego przełomu co kiedyś, nie wystarczą core quadro i dalsze zwiększanie ilości rdzeni w procesorach ani upychanie nawet terabajtów RAMu w sprzęcie. Na nową jakość chyba musimy jeszcze poczekać przynajmniej do kolejnej "generacji" konsol. Peace.

Edytowane przez Ryudo Kisaragi
Odnośnik do komentarza

Ale się przez chwile gorąco zrobiło. Już się prawie że licytacja na stopnie naukowe, certyfikaty CISCO czy doświadczenie zawodowe zaczęła. Całe szczęście że już ludzie się już troszkę uspokoili. Wiadomo jak jest z lagami - czasami lepiej czasami gorzej, a niektóre gry faktycznie mają świetne algorytmy do minimalizacji ich znaczenia (VF5, COD4). Miejmy nadzieje, że ludzie z NAMCO chociaż się zbliżą do poziomu wspomnianych tytułów. Dyskusja co do tego która wersja będzie lepiej wyglądała zdaje mi się być całkowicie bezsensowna - do tej pory prawie wszystkie japońskie wysokobudżetowe gry wyglądały praktycznie identycznie na obu platformach. Japończycy są za dobrzy i za bardzo się przykładają żeby na PS3 zrobić kaszanę, a X360 jest na tyle mocny i przyjazny programistom, że ludzie tego poziomu nie mają szans tam czegoś zawalić. Mogą być minimalne różnice w rozdzielczości obrazu, AA czy innych szczegółach ale w dużym uproszeniu gry na pewno będą wyglądały prawie identycznie.

 

Odnośnik do komentarza

Co tu dziwi w kwestii multiplatformowosci T6? Jedna z "glow"Sony juz dawno sie wypowiadala na temat kupowania exclusivow, a raczej tego, ze nie beda placic za exclusivy.Anyway posiadajac obie konsole wybiore np. T6 i SFIV na Ps3 ze wzgledu na pada bo nawet jezeli XO ma Live'a to raczej w bijatyki grac online nie lubie.

Dobrze, wiecej ludzi bedzie mialo okazje pograc w Tekkena i poznac blizej patologiczna rodzine Mishima :lol:

Odnośnik do komentarza

przeciez x360 to taki pc !!zreszta mam obie konsole a w tekkena nepewno bede gral na ps3 !poza tym jak maja byc lagi to beda i na x360 !! a moze nawet wieksze na xie tak samo jak w cod4 a wynika to pewnie z tego ze na xklocku gra wiecej osób wiec serwery bardzie siadaja, a tak na marginesie to temat tekkena nie wojny konsol pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

informacja o tym że Tekken 6 wyląduje również na Xklocku nie bylo dla mnie żadnym zaskoczeniem. przy obecnej polityce Sony prędzej czy później można bylo się tego spodziewać. osobiście jednak i tak wybiore wersje na PS3. pad od Xboxa nie nadaje się do poważnego grania w bijatyki i to jest fakt. ale dzięki temu że Tekken stal się multiplatformowy można spodziewać się większym zainterosowaniem nim a to zawsze wychodzi na plus grze....no i może doczekamy się Tekkena na WCG:)

Odnośnik do komentarza
pad od Xboxa nie nadaje się do poważnego grania w bijatyki i to jest fakt.

 

A moze pad od ps3 sie nadaje :lol: dla mnie pad jak pad, wszystko mi wlazi w vf5 :lol:

 

Nie wiezysz to zapraszam na live :rolleyes:

 

Pad kwestia przyzwyczajenia... jak juz pisac ze sie do powaznej gry nie nadaje to o wszystkich padach, bo zaden nie rowny jest nawet przecietnemu stickowi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...