Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, jeśli mam grać w bijatyki czy piłkę pes to wole pada od PS3

krzyżak w ps3 jest bardziej dokładny

co od online to różnicy dużej już nie ma tak jak na początku startu PS3, stale coś się rozwija

czego przykładem może być tk5, online śmiga bardzo ładnie.

 

Aczkolwiek wszystko zależy tez od tego co mamy w domu, czy jesteśmy hardcorowcami.

 

Odnośnik do komentarza

czyli co? hardkorowcy na stickach, a amatorzy i tak się przyzwyczają do pada x360? byzydura

i tak spora liczba dobrych graczy gra na padach i krzyżak od duala jest jedynym słusznym. Grałem trochę w VF na iksie i krżyżak jest z dupy i nie chce się przyzwyczajać na siłę, wolę komfort dual shocka w wykonywaniu wszystkich kombinacji.

 

a OnTopic:

 

Jeszcze rok czekania na T6? tragedia :/

Odnośnik do komentarza

hehehłe- Tekken był tylko na konsolach SONY? a pamięta ktoś tytuł "Tekken Advance" ? GameBoyAdvance jest chyba od jakiegoś GińMendo czy coś

(jeśli ktoś już to zauważył, to sory, że nie kciało mi się czytać 1000 poprzednich postów)

 

...ale to to nic nie znaczący pikuś przy T6 na X. W sumie powinno mi to być obojętne, i tak pogram w tę grę na PS3, ale do tej pory Tekken i PlayStation były eeee jednością? :cierpienie:

 

krótki związek przyczynowo-skutkowy:

nowa grupa docelowa(właściciele X-ów)--> większa ilość postaci, kustomizacji, pierdół niepotrzebnych w normalnej rozgrywce, by przyciągnąć oko "nowych"--> więcej kontrowersyjnych postaci (Leo, Bob, Alisa, Lars...)--> robienie halo wokół gry--> w końcu Namco nie ogarnie zbalansowania postaci, co jest zdeks najważniejsze

 

swoją drogą ciekawe, na ile przed ogłoszeniem T6 na Xa prowadzone były rozmowy z Microsoftem

Odnośnik do komentarza
czyli co? hardkorowcy na stickach, a amatorzy i tak się przyzwyczają do pada x360? byzydura

i tak spora liczba dobrych graczy gra na padach i krzyżak od duala jest jedynym słusznym. Grałem trochę w VF na iksie i krżyżak jest z dupy i nie chce się przyzwyczajać na siłę, wolę komfort dual shocka w wykonywaniu wszystkich kombinacji.

 

a OnTopic:

 

Jeszcze rok czekania na T6? tragedia :/

 

LOL, ja tam wole komfort Sticka :lol:

 

sam wyzej napisales ze spora liczba "dobrych graczy" gra na padach :lol: imo hardcore elita gra na stickach juz od jakiegos czasu, ale dobrze wiem ze na padzie mozna grac rownie dobrze jak na sticku, stick to wyzyzna komfortu ze tak powiem

co do "jedynego slusznego" kzyzaka to nie mamy nawet co dyskutowac ;) z panem playstation addict

 

no i na koniec dla ludzi tak wbijajacych w krzyzak w padzie od xa moge powiedziec , ze chyba niedlugo bedzie nowa wersja pada z poprawionym krzyzakiem (niby do pesa)

kiedy sie ukaze? nie wiem, ale narzekajacy maja czas bo tekkenowi sie nie spieszy :lol:

wogole od kiedy do tej gry dobrego pada potrzeba ;) chyba ze grasz mishima, no ale wtedy stick to chyba must have

 

wracajac do tekkena 6 to jesli nie bedzie buforu na ciosy to online moze nie dac rady, chociaz nie wiadomo

dla mie ta gra zawsze byla w tyle za seria VF :lol:

 

Odnośnik do komentarza

Ja dość długo grałem na krzyżaku na PS2, i teraz na PS3 w DR, ale ostatnio staram się przekonać do analogów. Niektóre ciosy wchodzą dużo lepiej, przynajmniej Henrykiem :o X ma lepszą gałkę (wygodniejszą), chociaż trochę chyba mniej dokładną (a może to mnie się tak wydaje), ale krzyżak to fakt faktem, jest gorszy i dużo mniej precyzyjny od PSowego.

 

Ale jak już ktoś napisał, co tam krzyżaki, sticki, X czy PSy, ważne, że gra wychodzi dopiero za rok :< Ale mam nadzieję, że dzięki temu będzie naprawdę dobrze dopracowana.

Odnośnik do komentarza
jeju przepraszam :lol:

tekken rulez :wub:

normalne ze tylko na ps3 bedzie sie dalo grac w tekkena :closedeyes:

 

Ale człowieku po cholerę się dalej wypowiadasz skoro to nie jest temat od tego ? po co jeszcze to dopowiadanie "tekken rulez" ? jeśli macie ochotę porozmawiać na temat D-padów to załóżcie nowy temat a nie zaśmiecacie nowinki teczki 6

Odnośnik do komentarza
"nawet jakby wyszla za 10 lat to i tak wątpię w to że będzie naprawdę dobrze dopracowana. to w końcu tekken- gra w której bardziej liczy się postać którą grasz niż twoje rzeczywiste umiejętności"

 

To dlatego Matt i Devil którzy zmienili swoje postacie na słabsze (Julia > Steve i Feng > Marduk) ciągle wygrywają wszystkie turnieje. Poćwicz

Odnośnik do komentarza
jeju przepraszam :lol:

tekken rulez :wub:

normalne ze tylko na ps3 bedzie sie dalo grac w tekkena :closedeyes:

 

Ale człowieku po cholerę się dalej wypowiadasz skoro to nie jest temat od tego ? po co jeszcze to dopowiadanie "tekken rulez" ? jeśli macie ochotę porozmawiać na temat D-padów to załóżcie nowy temat a nie zaśmiecacie nowinki teczki 6

a ty co modem jestes? :lol: sam zasmiecasz swoimi "uwagami" :lol::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
że niby Julia jest silniejsza od Steve'a...chyba nie za bardzo

w DRze na pewno, zreszta w t6 pewnie tez.

 

Racja dla Szypera, Julka jest lepsza od Stiva w DR i w T6 (jak twierdzą gracze już w tą grę doświadczeni "CH 4 rules"). Problem w tym że jest ciężką do opanowania postacią no i to że grając nią podejmuje się gracz dużo większego ryzyka.

Odnośnik do komentarza

Wystarczyło, że tylko raz Matt został pokonany przez Bode na turnieju i nagle wszyscy uważają, że Julia jest mocniejsza od Steva?

Racja dla Szypera, Julka jest lepsza od Stiva w DR i w T6 (jak twierdzą gracze już w tą grę doświadczeni "CH 4 rules"). Problem w tym że jest ciężką do opanowania postacią no i to że grając nią podejmuje się gracz dużo większego ryzyka.

W takim razie najlepszy jest Yoshi. "Problem w tym że jest ciężką do opanowania postacią no i to że grając nią podejmuje się gracz dużo większego ryzyka."

 

Po premierze arcade poznamy ranking topów w BR-ce.

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...