Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Julia najlepszą postacią w tekkenie? Ciekawe co na to Nin :o

 

Eeee kolejny... najlepszymi postaciami w grze są Hey i DJ. Nie zmienia faktu że Julka jest lepsza od Stiva. Ejjj SBB... a co niby stiv najlepszy... ??

 

MASZ TUUUUUUUUUU KOLEGO RANKING POSTACI WYTŁUMACZONY KROK PO KROKU.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

No racja... Nie czytałem tego rankingu. Sugerowalem sie raczej Ninem, ale widze, ze Knee tez nie gral najlepsza wg Slipsa postacią - myslałem, że Bryan będzie wyżej. Z drugiej strony, ten ranking jest chyba trochę subiektywny - zresztą tak, jak każdy.

 

A tak w ogóle, to http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showt...threadid=108269

w T6 Kazuya najlepszy... a ja myślałem, że DJ...

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza

Od Knee i Nina lepszy jest 2dn MainstreeyRyu, najlepszy Heniek na świecie w DR. No i cała ekipa z Japonii: Taizo, Matadoru, Shou, Popy.

 

Zauważ że od początku mówiłeś o postaciach i podpierałeś je zawodnikami nimi grający. To że ktoś lepiej gra od drugiej osoby nie znaczy że postać od razu jest lepsza. Knee i Nin po prostu trzymają się zasady grania jedną postacią, nie ważne czy w kolejnej części jest gorsza czy lepsza.

 

W tym rankingu nie ma ani Julki ani Stiva, a o te postacie rozchodzi się cały smród.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

IMO Knee > all i to nie dlatego, że mi sie najbardziej jego styl grania.

 

Co do listy.. jest jeszcze gorsza od poprzednich. Poza tym nie ma takiego rogera, ktory wydaje sie mocny, np nie ma.

 

A no i nie ma wlasnie jul i stevea :D kto ma jakas porzadna tier liste z t6? tylko nie jakies z tzaib ..

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/player/42386.html - TGS 08: Developer Interview

 

Nie no nie mogę z tego wywiadu....."co sądzicie o graczach którzy są przywiązani do serii względem ps3? co macie im do powiedzenia?....odp"mieliśmy dużo próśb o to by wydać tę grę na X360..." przecież wiadomo że chodzi im o kasę ;pp

Odnośnik do komentarza
Sony samo pod soba dolki kopie wiec wkoncu sie doczekali nie ma sie co dziwic X-Box jest o wiele lepsza konsola ...

o wiele lepsza od czego? od krzesła na którym siedzę? czy możne chińczyka(starej gry planszowej)? bo na pewno nie od mojej starej czarnulki, na której pykam juz od półtora roku :D jak chcesz wojny to nie w tym temacie! kimkolwiek jesteś panie/i "X"

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Sony samo pod soba dolki kopie wiec wkoncu sie doczekali nie ma sie co dziwic X-Box jest o wiele lepsza konsola ...

o wiele lepsza od czego? od krzesła na którym siedzę? czy możne chińczyka(starej gry planszowej)? bo na pewno nie od mojej starej czarnulki, na której pykam juz od półtora roku :D jak chcesz wojny to nie w tym temacie! kimkolwiek jesteś panie/i "X"

 

Przecież Ukyo sam ma PS3 :lol:

Odnośnik do komentarza

Mavek lol gramy razem w Tekkena ... Co nie zmienia faktu ze PS3 wypada o wiele gorzej w kazdym aspekcie Forza->GT VF5verc-> VF5verb Tekken 6 z przyzwoitym online -> Tekken 6 z pewnie kiepskim online ( spekulacja podparta doswiadczeniem ) bo gra sie p2p ... Mavek mialem kazda konsole i tylko w kwestii kontrolera PS3 wypada lepiej tyle ze mnie np i tak to nie obchodzi bo wole grac na sticku lub w ostatecznosci na starym dobrym padzie do psx-a

 

I zeby nie bylo zawsze bylem anty fanem XO

Odnośnik do komentarza

Ukyo - Forza>GT5? Nie zartuj. Ew. inaczej - gust.

 

Tekken 6 ze swietnym online? A czym bedzie sie roznil od T6 online na PS3? Jako uzytkownikch X360 myslisz, ze to "microsoft zapewnia serwery z grami"? lol? Microsoft zapewnia tylko /f liste (i ew. room liste) i w zasadzie tyle.

Gry stawiaja gracze i leca one p2p. Identycznie na X360 i identycznie na PS3. Identyczne pingi w obu przypadkach. NO chyba, ze ktos mysli, ze live to w ogole jeszcze poprawia pingi ;D.

 

A PS3 juz niebawem dostaje homa i nie powiem, bede za(pipi)iscie happy jak wejde sobie online, pojde w wym swiecie w rejon "swiata tekkena" i poogladam tam w 3D rozne roznosci z tekkena oraz

pogadam z osobami, ktore tez tam beda. Ew. pogram z nimi. Co jak co, ale home (jak narazie wg. zapowiedzi, filmow, textow) >>>>> live.

 

tak sie sklada, ze mam rowniez PS3 i X360. I na tym drugim gram w 2 gry na krzyz. Te ktorych nie ma na PS3/PC (wole Gearsy w 1920x1200 ot). Denerwuje mnie halas napedu. Niemogac doczekac sie Eternal Sonaty, poprostu musialem miec;).

 

Jak ktos pisze o "niesamowitych" przewagach konsoli, to niech napisze o co chodzi. Bo jakosciowo obie sa podobne, PS3 ma wifi, bluraya, praktycznie zerowa awaryjnosc, gry install na hdd (xbox niebawem rowniez dzieki NXE, a tak fanboye Xka nabijali sie z instalacji, a teraz morde ciesza do tego ;D).

 

Obie konsole maja 90% tych samych tytulow oraz po 10% exclusivow. Dodatkowo z 5% tych exclusivow z X360 leci na PC. I to wlasciwie tyle, jezeli chodzi o roznice tych konsol. Gdzie ta przewaga, bo nie czaje, obie maja praktycznie te same gierki, roznice sa w sprzecie, PS3 to taki Xbox Elite + wifi. podobne ceny. Pozostaje wiec GUST i te 10% exclusivow - ktore kto woli. Czy GT5, Little Big Planet, Final Versus i Killzone czy Forza, Gearsy2, Fable 2. I TYLE. nic wiecej.

 

A osobiscie jestem mega happy, ze bedzie T6 na PS3. Raz, ze jest przeciez sporo osob, ktorzy maja PS2 a teraz X360 i pykali w Tekkena (yo Scoop!: ). Dwa - bedzie znacznie wieksza scena. Mam tylko nadzieje, ze globalne turnieje beda na PS3 (pad:P), bo o przelotke sixaxis -> X360 moze byc ciezko (nawet nie istnieje jeszcze chyba?).

 

Trzy - in minus - to przez wersje X360 mamy kolejny rok opoznienia (i o tym juz oficjalnie mowia tworcy) - poprostu #$%@#$ w ch*j : < to mnie drazni, bo pogralbym juz, teraz :P

 

A najlepiej jakby wyrzucic z tego topica wszystkie posty xbox vs ps3 (w tym moj wyzej), bo zasmiecaja nasz tekkenowy topic, a dyskusje te sa smieszne niczym antek_emigrant, bo jak pisalem - obie konsole maja te same gry, z wyjatkiem kilku % excusivow, w zaleznosci "co kto lubi" (czyli wiecej exlu z azji na PS3 lub usa/europa style na Xa). tyle, o czym tutaj w kolko mozna biadolic, niczym "kogo bardziej kochasz - mame czy tate?" ; o.

Edytowane przez Mastachi
Odnośnik do komentarza
Mavek lol gramy razem w Tekkena ... Co nie zmienia faktu ze PS3 wypada o wiele gorzej w kazdym aspekcie Forza->GT VF5verc-> VF5verb Tekken 6 z przyzwoitym online -> Tekken 6 z pewnie kiepskim online ( spekulacja podparta doswiadczeniem ) bo gra sie p2p ... Mavek mialem kazda konsole i tylko w kwestii kontrolera PS3 wypada lepiej tyle ze mnie np i tak to nie obchodzi bo wole grac na sticku lub w ostatecznosci na starym dobrym padzie do psx-a

 

I zeby nie bylo zawsze bylem anty fanem XO

w zupelnosci sie z toba nie zgadzam, a gry nie maja tu nic do zarzucenia, jak to mowia... "sa gusta i gusteczka"

nie mam xbox-a, ale w pelni swojej wypowiedzi moge napisac, ze z mojego punktu widzenia nie dorasta on sony do piet.

osobiscie testowalem xbox-a u siebie w room-ie i jestem rozczarowany owym. w jedym sie z toba zgodze... mimo mocy "Cell PowerPC 8 rdzeni 3.2 GHz" sony jeszcze raczkuje odnosnie tamatu online, ale tylko dlatego ze brakuje im doswiadczenia w pisaniu programow (microsoft ma owiele wiecej doswiadczenia), ale to nie wsztstko. sa tez inne punkty widzenia, jak chocby home_menu, które to sony ma o wiele bardziej przejrzyste. brak w nim jezyka plskiego, jak to w przypadku xboxa ma miejsce, ale estetyka mowi sama za siebie, jest latwa i szybka w obslusze nawet dla nastolatka. do tego sony to nie tylko stacja do gier. w polaczeniu z BRAVIA LCD przez hdmi daje obraz, ktorego to nawet nie zobaczysz w najlepszym kinie(blu_ray), do tego jeszcze kino_domowe, psp ktore w kazdej chwili mozesz podlaczyc do czarnulki i zasysac najnowsze pliki, gry, badz aktualizowac do najnowszej versji. a to wszystko "SONY" co razem swietnie ze soba wspolpracuje. co do online to mysle, ze sprawa sie wyjasni w nastepnej czesci tekkena, i owszem, bo przeci soul calibur4 online chodzi bez szwanku juz przy 1mb i wszyscy wiedza, ze to tez od namco. osobiscie zyczylbym sobie by byl odbiciem "soul calibura4" czyli male zmiany platformowe.

 

p.s juz masz online przechlapane! ;)

Odnośnik do komentarza
Mavek lol gramy razem w Tekkena ... Co nie zmienia faktu ze PS3 wypada o wiele gorzej w kazdym aspekcie Forza->GT VF5verc-> VF5verb Tekken 6 z przyzwoitym online -> Tekken 6 z pewnie kiepskim online ( spekulacja podparta doswiadczeniem ) bo gra sie p2p ... Mavek mialem kazda konsole i tylko w kwestii kontrolera PS3 wypada lepiej tyle ze mnie np i tak to nie obchodzi bo wole grac na sticku lub w ostatecznosci na starym dobrym padzie do psx-a

 

I zeby nie bylo zawsze bylem anty fanem XO

 

Bla Bla Bla xD

 

p.s juz masz online przechlapane! ;)

 

Mavek ok kwestia gustu nie jest to ze Exclusive na XO sa o wiele lepsze niz na PS3 a tak wlasciwie o jakich Exclusive na PS3 mowimy ?? Wszytko Microsoft juz kupil Poza GT ktore jest okropne w porownaniu do Forzy a LBP to jak narazie i tak zagadka Jedyna gra dla ktorej warto miec PS3 to MGS4 ... eot

 

Wracajac do Tekkena to ja naprawde mam nadzieje ze jest lagi spowodowane sa tylko i wylacznie Kwestia choojowego kodu od Namco a co do SC4 to sie nie zgodze mam lacze z 5mbit Uploadem i 20 mbit Downloadem a i tak jest lipa czytaj grac sie w to da mniej sensownie niz w Tekkena ... ale jak mowisz przyznaje ci racje moze Tekken 6 wszystko w tym temacie zmieni bo maja 100 lat na napisanie wszystkiego poprawnie tyle ze to jest Namco a oni jeszcze nie wydali gry w ktorej by czegos nie udalo im sie zje-bac

 

p.s W temacie online i tak mam z toba przesrane bo jestes 10 poziomow nademna i ja w to nawet grac nie umiem

 

Odnośnik do komentarza
Jedyna gra dla ktorej warto miec PS3 to MGS4 ... eot

Masz tyle racji co wybór Obamy na prezydenta USiA, kwestia exclusivów straciła już na takim znaczeniu (zapomniałeś poza tym o prawdziwym killerze - nadchodzącym Killzone 2), a wcześniej czy później samo Sony i tak odbije sobie na utracie tych tytułów na wyłączność (czyli zasadą "my też coś ukradniemy"), teraz możemy mówić EOT.

 

Zastanawiające tak w ogule jak poradzą sobie ze sceną online, liczę na poprawkę względem tego co oferuje SC4 (a tam jest już nieźle).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...