Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Emet, i dobrze, że nie wiesz, bo tu nie ma czego komentować. ;) Xymek już wszystko wyjaśnił i tyle. Ja po prostu wyraziłem swoje nie zadowolenie, że ktoś po raz enty, wychwala jakieś inne gry (które wcale nie zasługują na to więcej niż KZ2) a potem wpadają tu znienacka z buciorami, robiąc swoisty burdel. Więc nie chce mi się na ten temat gadać, więc go zamknijmy.

 

Co do rendera i osiągnięcia - o osiągnięciu też gadaliśmy już 10000 razy. Poza tym, wszystko zależy od kontekstu. Ja zrozumiałem wtedy o co ci biega i w aspekcie tekstur i grafiki w pewnych aspektach zgadzam się z tobą. Ale w kwestii oświetlenia nie, bo render oświetlenie ma TRAGICZNE. Jest matowe i w ogóle nie dynamiczne. Obecny KZ2 bije go w tej kwestii na głowę! Jeżeli chodzi o akcję, wystarczy obejrzeć początek levela pokazanego na PS Day: Ale nie jak już wylądowali, tylko jak lecą. Ciężko ten filmik zobaczyć, bo na wielkich serwisach go nie było, ale był gdzieś link tutaj do jakiejś francuskiej strony. W każdym razie, początek pokazuje moc. Aha dodam, że Guerilla powiedziało, że prawdziwe pola bitwy będą dopiero odsłonięte - nikt temu nie wierzy, wielu się wydaje, że to już szczyt tego co może KZ2, ale ja się z tego śmieję, bo rok temu na E3 też tak gadali, a na PS day znowu mieliśmy pomiot. Za niedługo E3 i mają pokazać KZ2 z o wiele lepszej strony. Już widzę tą szczękę na ziemi :). Ale przyznaję, że tekstury i oraz ilość polygonów, jaki ma render, jest nie do osiągnięcia. Wybuchy, akcję - wszystko się załatwi ładnymi skryptami, ale pamięci konsoli się nie doda. Można tylko pogratulować Sony włożenia tylko 512 MB ramu, bo dzięki temu znacząco obniżyli jakość swoich gier. Głównym problemem w osiągnięciu renderów są właśnie tekstury, bo te wyglądają zawsze bardzo ładnie :). Na to trzeba mnóstwo GIGABAJTÓW ramu, więc choćby się GG troiło, nie uda im się jakoś zrobić takich tekstur. Chociaż myślę, że dałoby się osiągnąć render KZ2 real-time na takim Geforce 9800 GX2 SLI, 4 GB razem z Cellem :).

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy był taki news:

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,39370;core.html

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Ale jeżeli to prawda...

 

A niby czemu nie?Jeszcze sporo przed nami...

Spodziewaliscie sie wykorzystania pelnej mocy tak trudnej w programowaniu konsoli po 2 latach na rynku??

 

Jak dlugo czekalo ps1 na najlepszego graficznie killera?

Jak dlugo czekalo PS2 na GOW2?

 

tak samo bedzie z PS3 2 lata ma juz za soba czyli za jakies 4 pokaze swoje pelne oblicze

Odnośnik do komentarza
No to już raczej trochę za długo, no ale zawsze lepiej późno niż wcale :turned:

Przecież tu nie o to chodzi... po prostu będziemy dostawać w miarę upływu czasu coraz lepiej wyglądające gry! I tak było zawsze ... zarówno na PS1 jak i na PS2 i teraz na PS3 ... dzięki temu nie musisz zmieniać co rok/dwa sprzętu żeby zagrać w nowy tytuł!!!

Odnośnik do komentarza

Tak se oglądam te screeny i widać, że jakoś specjalnie ta gra nie wygląda:

http://ps3.ign.com/dor/objects/748475/kill...?page=mediaFull

 

Nowe gearsy jak dla mnie wyglądają lepiej...

http://www.gamersyde.com/news_6693_en.html

 

Nie wiem, co Wy takiego specjalnego widzicie w tej grze...

 

 

W ogole to tylko ta gra pokazuje moc i jak powinno wyglądać nowe Killzone:

http://www.gamersyde.com/stream_7142_en.html

:o

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza
Tak se oglądam te screeny i widać, że jakoś specjalnie ta gra nie wygląda:

http://ps3.ign.com/dor/objects/748475/kill...?page=mediaFull

 

Nowe gearsy jak dla mnie wyglądają lepiej...

http://www.gamersyde.com/news_6693_en.html

 

Nie wiem, co Wy takiego specjalnego widzicie w tej grze...

 

 

W ogole to tylko ta gra pokazuje moc i jak powinno wyglądać nowe Killzone:

http://www.gamersyde.com/stream_7142_en.html

:o

A ja nie wiem co ty takiego widzisz w tych girsach...

Odnośnik do komentarza

Po prostu alexx-1 to człowiek, który woli, żeby tekstury świeciły się jak psu jajca. To jego preferencje. Bo obiektywnie KZ2 wygląda lepiej, bo ze screenów to sobie można. W ruchu prezentuje się lepiej i tyle. A tak poza tym, kogo tutaj obchodzi GOW2? Czy ja wchodzę tam do tematu i się w.pierdalam z jakimiś screenami? Nie, więc skończ, bo zaraz zaś to będzie flame, a wystarczy temat PS3vsWiivsX360 do tego.

Odnośnik do komentarza
Nie mowiąc już o tym, że 90% tych screenów jest z grudnia zeszłego roku, powyciągane z trailera tez z grudnia :)

Wystarczy wrzucić gameplay z GOW2 i Killzone by zobaczyć różnicę... jak to wszystko prezentuje się w ruchu...

znowu start malej wojenki.

Nie wiem kiedy ludzie zrozumieja ze grafika nie jest najwazniejsza, ludki poczekajmy az wyjda gry a jak juz wyjda i beda sie wam podobac to cieszcie sie i grajcie.

 

Odnośnik do komentarza
Np. ostre tekstury, albo dużo lepiej zrobieni bohaterowie czy otoczenie...

 

Dużo lepiej wyglądające otoczenie? Que? Chyba oglądaliśmy dwie różne gry :).

 

GoW2 wygląda nieźle, ale na pewno nie dużo lepiej od K2, bo patrząc po materiałach, to miałbym wątpliwości, czy w ogóle wygląda lepiej. Osobiście bardziej podoba mi się K2 bo lubię matowe kolory i brud na ekranie. Natomiast jeśli chodzi o GoW2, to z tym otoczeniem mocno pojechałeś. O ile postaci faktycznie wyglądają świetnie, o tyle otoczenie jest takie sobie. Widać, że obiekty są maksymalnie proste (aż nadto). Natomiast grafikę odstawmy na bok. Ja jestem ciekaw, czy GoW2 będzie lepsze od monotonnego GoW. Obiektywnie rzecz biorąc GoW był grą skrajnie schematyczną (wchodzisz do lokcacji, zamykają się drzwi, wychodzi mięso armatnie, eksterminujesz je, otwierają się drzwi, idziesz do następnej lokacji i tak w kółko). Tak więc zobaczymy. Dlatego przed premierą obu gier nie ferowałbym wyroków, która będzie lepsza. Także bym już sobie odpuścił porównywanie wszystkiego do GoW. GoW był pierwszą next-genową strzelanką i chwała mu za to. Tylko wszyscy jakoś zapominają, że GoW się mocno zestarzał i na rynku są lepsze od niego gry. No ale taki już jest efekt "pierwszego", że często się go wyolbrzymia.

Odnośnik do komentarza
Np. ostre tekstury, albo dużo lepiej zrobieni bohaterowie czy otoczenie...

 

Dużo lepiej wyglądające otoczenie? Que? Chyba oglądaliśmy dwie różne gry :).

 

GoW2 wygląda nieźle, ale na pewno nie dużo lepiej od K2, bo patrząc po materiałach, to miałbym wątpliwości, czy w ogóle wygląda lepiej. Osobiście bardziej podoba mi się K2 bo lubię matowe kolory i brud na ekranie. Natomiast jeśli chodzi o GoW2, to z tym otoczeniem mocno pojechałeś. O ile postaci faktycznie wyglądają świetnie, o tyle otoczenie jest takie sobie. Widać, że obiekty są maksymalnie proste (aż nadto). Natomiast grafikę odstawmy na bok. Ja jestem ciekaw, czy GoW2 będzie lepsze od monotonnego GoW. Obiektywnie rzecz biorąc GoW był grą skrajnie schematyczną (wchodzisz do lokcacji, zamykają się drzwi, wychodzi mięso armatnie, eksterminujesz je, otwierają się drzwi, idziesz do następnej lokacji i tak w kółko). Tak więc zobaczymy. Dlatego przed premierą obu gier nie ferowałbym wyroków, która będzie lepsza. Także bym już sobie odpuścił porównywanie wszystkiego do GoW. GoW był pierwszą next-genową strzelanką i chwała mu za to. Tylko wszyscy jakoś zapominają, że GoW się mocno zestarzał i na rynku są lepsze od niego gry. No ale taki już jest efekt "pierwszego", że często się go wyolbrzymia.

Tak jakby KZ1 mial fenomenalny gameplay... _-_ Akurat cala sila gameplaya w GoW polegac miala z zalozenia i w sumie polegala na co-opie. I jakos nie wydaje mi sie by schemat, drzwi lokacja, eksterminacja, i tak w kolko wygladal w tej grze... chyba skonczyles grac po pierwszej misji.

 

Z jednym sie zgodze, nie ferowalbym wyroku ktora gra bedzie lepsza. A to glownie dlatego, ze obie gry maja ze soba malo wspolnego... tylko duzy hype je laczy. W sumie nawet one ze soba rywalizowac nie beda... Sony balo sie wypuscic KZ2 do rywalizacji z GoW2...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...