Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

jedynka Killzona dla mnie była naprawde dobra,z ponurym wojennym syfem a nie śmiesznymi przeciwnikami jak przerośniete krety z GoW albo grunty z Halo,tutaj wiadomo że przeciwnik jest inteligentny i bezwzględny,a nawiązania do nazistów są jak najbardziej na miejscu,zresztą chyba każdy widział te charakterystyczne pomarańczowe/czerwone oczka skopiowane w dziesiątkach gier,prawie w każdej pożądnej strzelaninie....

Odnośnik do komentarza
Zresztą co to ma za znaczenie? Nie kupicie gry, jeżeli dostanie ona 8+ od Hiva?

 

Oczywiscie ze kupimy. Poprostu ja lubie czytac dobre recki ktore zachecaja mnie do gry typu Prince o persia w ostatnim numerze:D albo tak samo jak byla recka Uncharted bylem bardzo napalony na ten tytul a po recce jeszcze bardziej a gra okazala sie rownie znakomita:D

Odnośnik do komentarza

Killzon dostanie 10 i jestem tego absolutnie pewien.

A przekunuje mnie Przedsostatnie zdanie w recenzji Butchera z Grudniowego PSXE.

 

 

Az boje sie co pokaze Uncharted 2, po tym jak swiat oniemial na widok Resistance 2 i oszaleje na Punkcie Killzone . Ocena 9+

 

 

 

ZRESZTA JAKIE TO MA ZNACZENIE? JA od lutego mam 1 gre Killzone 2 a reszta w odstawke. W przerwach pogram w SF4 :)

Odnośnik do komentarza

Ehh też chciałbym czytać recki które tylko pozytywnie nastawiałyby mnie do gry ..... . Niemniej jakkolwiek KZ2 będzie oceniony, zostanie przeze mnie kupiony, jeśli źle nastawiacie się do tego co napisze recenzent - trudno, napisze to co myśli nt gry i tyle, nikt nie musi się z nim zgadzać, najwyżej przeczyta się reckę gdzie indziej jeszcze by mieć pełną satysfakcję.

Odnośnik do komentarza
jedynka Killzona dla mnie była naprawde dobra,z ponurym wojennym syfem a nie śmiesznymi przeciwnikami jak przerośniete krety z GoW albo grunty z Halo,tutaj wiadomo że przeciwnik jest inteligentny i bezwzględny,a nawiązania do nazistów są jak najbardziej na miejscu,zresztą chyba każdy widział te charakterystyczne pomarańczowe/czerwone oczka skopiowane w dziesiątkach gier,prawie w każdej pożądnej strzelaninie....

Nie rozśmieszaj mnie, sądzisz że w pierwszym Killzonie byli inteligentni przeciwnicy? Przecież to największa wada tej gry - niedopracowana sztuczna inteligencja.

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza

Jesli HIV wystawi 9 dla KZ2, bedziemy mieli do czynienia arcydzielem :D

 

Ja mam nadzieje, ze gra bedzie nie bedzie recenzowana przez pryzmat rendera z 2005. Ja licze na jakies "techniczne" porowniania z GoW, oraz to jaki jest wpolczynnik "immersive".

 

Ponad 2 minutowa cut-scenka (to chyba raczje nie jestes spoiler)

http://www.psu.com/Spoiler--Shocking-Killz...a0005929-p0.php

Odnośnik do komentarza

A ja chcę, żeby gra była recenzowana NORMALNIE (we wszystkich recenzjach na świecie) to znaczy - bez żadnych pryzmatów, haseł ala halo killer itede itepe Niech ją oceniają po prostu jak grę.

 

Aha i chciałem jeszcze nadmienić, że sobie przemyślałem fakt, że Sony wysyła tak wcześnie wersje do recenzji i jestem zdania, że zrobili OGROMNY błąd. Nie dlatego, że gra ma pewnie jeszcze błędy (to jest akurat mało ważny problem), a dlatego, że pewnie już w połowie stycznia, całą grę będzie można już zobaczyć w necie. Ktoś cichcem nakręci cały przebieg gry dobrą kamerą, wsadzi cichcem do netu i już potem pójdzie jak lawina. Część osób sobie zobaczy i pomyśli - eee, po co mi w sumie gra i PS3, jak sobie już obejrzałem wszystkie levele jak wyglądają i gra nie miażdży jak się spodziewałem. Niestety, ale takie mam przeczucia. Nigdy nie słyszałem jeszcze, żeby wysyłać grę do recenzentów na ponad 2 miechy przed premierą. Dlaczego nie mogli tego zrobić dopiero za miesiąc? Potem będziemy mieli kwiatki, że wszyscy grę zrecenzują do początku lutego i tyle będzie z hype'u i oczekiwania. A nie daj boże jeszcze recki nie sprostają oczekiwaniom, to się hype w miesiąc rozpadnie.

Wystarczy przykład z Halo 3 - recki zaczęły dopiero się pojawiać 23 września (25 była premiera). Wtedy każdy już miał grę zamówioną i w ogóle.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

No więc właśnie. Te (pipi)e z Sony nawet nie zrobiły dostatecznie długiego embargo. Ech, najpierw się kryli z wyglądem gry przez dwa lata od rendera (pamiętacie te spekulacje), a teraz rozdają grę na prawo i lewo. Gdzie tu logika? Ach to przecież Sony, fakt. Po nich można się wszystkiego spodziewać. Niech najlepiej zaczną KZ2 reklamować w maju.

Odnośnik do komentarza
A ja chcę, żeby gra była recenzowana NORMALNIE (we wszystkich recenzjach na świecie) to znaczy - bez żadnych pryzmatów, haseł ala halo killer itede itepe Niech ją oceniają po prostu jak grę.

 

Aha i chciałem jeszcze nadmienić, że sobie przemyślałem fakt, że Sony wysyła tak wcześnie wersje do recenzji i jestem zdania, że zrobili OGROMNY błąd. Nie dlatego, że gra ma pewnie jeszcze błędy (to jest akurat mało ważny problem), a dlatego, że pewnie już w połowie stycznia, całą grę będzie można już zobaczyć w necie. Ktoś cichcem nakręci cały przebieg gry dobrą kamerą, wsadzi cichcem do netu i już potem pójdzie jak lawina. Część osób sobie zobaczy i pomyśli - eee, po co mi w sumie gra i PS3, jak sobie już obejrzałem wszystkie levele jak wyglądają i gra nie miażdży jak się spodziewałem. Niestety, ale takie mam przeczucia. Nigdy nie słyszałem jeszcze, żeby wysyłać grę do recenzentów na ponad 2 miechy przed premierą. Dlaczego nie mogli tego zrobić dopiero za miesiąc? Potem będziemy mieli kwiatki, że wszyscy grę zrecenzują do początku lutego i tyle będzie z hype'u i oczekiwania. A nie daj boże jeszcze recki nie sprostają oczekiwaniom, to się hype w miesiąc rozpadnie.

Wystarczy przykład z Halo 3 - recki zaczęły dopiero się pojawiać 23 września (25 była premiera). Wtedy każdy już miał grę zamówioną i w ogóle.

 

Myślę, że hype mimo wszystko zostanie, nawet gdyby do sieci trafiły materiały z gry. Zbyt długo ten tytuł ludziom siedzi w głowach by tak nagle przestał być gorącym. Nawet gdyby recenzje nie sprostały oczekiwaniom to ludzie i tak kupią te grę, gdyż... wszyscy będą kupować... grać... więc automatycznie skoro wielu tak robi to i zrobią tak inni. Słaba recenzja (ocena 9 to słaba?) nie popsuje hype'u na te grę.

 

Gdy do sieci trafiły materiały z GTA IV przed premierą hype nie opadł tylko wręcz się podniósł. Większość (nawet na tym forum) się "podniecała" i chciała już zagrać. Jak ja np. ide do kumpla i pokaże mi grę na która sam długo czekałem to jeszcze bardziej chce w nią zagrać... mam takie momenty, że jestem w stanie tego samego dnia dany tytuł zakupić. Podobnie może być z Killzonem. Ale racja, że za wczesnie wypuszczają te wersje dla recenzji...

 

Gra może dostać ocene 9 zamiast 10 za jedną rzecz, pierdołe. I nie musi to przeszkodzić jej w byciu megahitem. MGS 3 nie dostał 10 w PSX Extreme i co? Przeszkodziło to w byciu jednym z najlepszych dzieł na PS2?

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
A ja chcę, żeby gra była recenzowana NORMALNIE (we wszystkich recenzjach na świecie) to znaczy - bez żadnych pryzmatów, haseł ala halo killer itede itepe Niech ją oceniają po prostu jak grę.

 

Aha i chciałem jeszcze nadmienić, że sobie przemyślałem fakt, że Sony wysyła tak wcześnie wersje do recenzji i jestem zdania, że zrobili OGROMNY błąd. Nie dlatego, że gra ma pewnie jeszcze błędy (to jest akurat mało ważny problem), a dlatego, że pewnie już w połowie stycznia, całą grę będzie można już zobaczyć w necie. Ktoś cichcem nakręci cały przebieg gry dobrą kamerą, wsadzi cichcem do netu i już potem pójdzie jak lawina. Część osób sobie zobaczy i pomyśli - eee, po co mi w sumie gra i PS3, jak sobie już obejrzałem wszystkie levele jak wyglądają i gra nie miażdży jak się spodziewałem. Niestety, ale takie mam przeczucia. Nigdy nie słyszałem jeszcze, żeby wysyłać grę do recenzentów na ponad 2 miechy przed premierą. Dlaczego nie mogli tego zrobić dopiero za miesiąc? Potem będziemy mieli kwiatki, że wszyscy grę zrecenzują do początku lutego i tyle będzie z hype'u i oczekiwania. A nie daj boże jeszcze recki nie sprostają oczekiwaniom, to się hype w miesiąc rozpadnie.

Wystarczy przykład z Halo 3 - recki zaczęły dopiero się pojawiać 23 września (25 była premiera). Wtedy każdy już miał grę zamówioną i w ogóle.

tak, z pewnoscia tak bedzie

o ile mnie pamiec nie myli to przed 4 grudnia ludzie z prasy wiedzieli wiecej na temat Killzone niz takie szaraczki jak my, ale sony powiedzialo: "ma byc tajemnica" i co? byly jakies przecieki?

ale teraz na pewno cala gra sie pojawi i to jest mgs4 gdzie ogladanie filmikow na youtubie jest niezlym substytutem gry(co robisz dzisiaj wieczorem? a nic. to moze poogladamy sobie razem filmiki z muli killzone bo singleplayera juz obejrzalem?), a jak kogos to nie zniecheci to z pewnoscia microsoft przekupi recenzentow....

litosci

 

byleby sterowanie bylo ok

choc nawet z takim jak w jedynce bedzie sie pewnie przyjemnie gralo

Odnośnik do komentarza

Jest klauzura na cale info nt. gry, ktora zejdzie w dniu premiery. Co z tego, ze wyciekna filmiki, skoro niedlugo po umieszczeniu ich na serwerach SONY juz dopilnuje, zeby z nich znikly. Ja tam sie nie martwie.

Zreszta nawet jesli tak nie bedzie to i tak nic zlego sie nie stanie. Jak ogladalem przedpremierowe filmiki z GTA IV to tak moj wewnetrzny hype sie pompowal, ze nie wiem - ta gra napewno nie zawiedzie, takie filmiki zachecilyby ludzi. Jakby zobaczyli grafe przebijajaca wszystko co do tej pory sie ukazalo na konsole, wy(pipi)ane w kosmos akcje i niezly rozpierdziel w filmowym stylu to odrazu by wyjeli swoje karty kredytowe i jak najszybciej zamowili swoje pre ordery.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Tu sie nie ma o co bać. Ta gra wyglada jak piekny film wojenny więc to co ludzie zobaczą tylko ich zachęci do gry zniechecic moga jedynie opinie ze gra jest nudna (w co szczerze wątpię). Większość ludzi tutaj jakby sie balo ze kupila konsole ktora przez wiekszosc uwazana jest za gorszą i ma nadzieje że killzone zmieni lidera w tej walce. wiadomo wielka nadzieja rodzi wielkie obawy, ale nie ma o co sie bac. Grałem w bete i wiem że gre kupie i tak i tak bo dla mnie jest poprostu najleprza grą jaka będzie na rynku na długo i wszystko inne mnie nie obchodzi byle bym mial kogo wybijac w multi a wiem ze wy mi w tym pomozecie :D W LUTYM MOJE CZERWONE ŚLEPIA BEDA PATRZEC NA PIEKNA ANIMACJE WASZYCH PADAJACYCH CIAŁ PRZYSYPANYCH TYNKIEM :]

 

sorry za ortografie itp

NIECH ZIELONE BEDZIE Z WAMI

AVE SONY, AVE KILLZONE

POKÓJ I MIŁOŚĆ (hasło dotyczy tylko świata rzeczywistego i nieuwzględniane jest w świecie elektronicznej rozrywki :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...