Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest podany gdzies jakis realny czas przejscia gry? Na TGS ktos z EA/Dice mowil ze w Mirrorku czas gry to 15h... A prawda jest taka ze wystarczy 1/3 tego. Oraz wiadomo cos o COOP split/online?

było w temacie nie raz ale z racji tego,że jest Nowy Rok to jeszcze raz napiszę :)

 

1- Seb w oficjalnym topicu pisał o 10-12h co chyba jest w miarę realnym czasem bo podczas video preview na ign redaktorzy mówili ,że wersję preview(zawiera dokładnie połowę etapów z finalnej wersji) skończyli w 5h Pewnie w zależności od poziomu trudności i umiejętności każdy z nas będzie to kończył w 8-12h-tak na moje oko

 

2- COOPu nie będzie w ogóle ,w przyszłości planują jedynie dodać w DLC pojazdy do mapek w multi ale też nie gwarantują

Odnośnik do komentarza

Mamy już pierwszą recenzję Killzone 2:

 

OPM Review score 5/5

 

Details from ZBOX of Xbox forums

http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=607190

 

Originally Posted by OPM:

Killzone 2 - 5/5

 

"The buddies alongside you in each battle have been expertly tuned to provide just enough cover and support to actively get your back on occasions, while never making it feel like they could acchieve every objective alone."

 

"...the believability and consistency are hallmarks of the Killzone 2 expereince. None of the circumstances, weapons you find, locations you visit, or frankly any of the details in the world feel arbitrary. The world is consistently realized in its unappealing flavor."

 

"...filled with moments that can handily be described as inspiring awe"

 

- bots in offline multiplayer "perform pretty well"

 

"Without a doubt Killzone fans, action, and shooter fans of any stripe will isntantly tag this sequel as a powerful contender for teh best game of 2009"

 

http://i33.tinypic.com/nci8tx.gif

 

Źródło: Neogaf

Odnośnik do komentarza

Mnie intryguje dalej trzecia strona konfliktu,ostatnio bardzo ciho o niej,na myśl przychodzą dwie opcje

1-starannie ją ukryli,pojawi się pod koniec gry i będzie punktem zaczepnym do następnej części

2-jednak ostatecznie ją usunęli

 

Wie ktoś (pewnie Jacobbs :P ) jak wygląda sprawa?

 

A kolejna sprawa ,która mnie intryguje od momentu premiery pierwszego Killzone'a to ile musieli zapłacić Japończykom by nie podali ich do dnia dzisiejszego za plagiat za wykreowanie Helgastów.Przecież ich design to bezczelna zrzyna z anime Jin Roh

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Przepraszam za to pytanie... ale siedze w pracy i mam tak mulacego neta ze nie da sie normalnie przegladac stronek...

Mozna juz gdzies zamowiec pre-order na KZ2 ?? jesli tak to w gdzie ??

Pozdrawiam i dziekuje.

http://allegro.pl/item518795442_killzone_2...a_gamesoft.html

Dziekuje YETI jestem Ci wdzieczny za szybka odpowiedz i za link :)

PS: W sumie to liczylem na 200-250zl a tu mila niespodzianka :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Przepraszam za to pytanie... ale siedze w pracy i mam tak mulacego neta ze nie da sie normalnie przegladac stronek...

Mozna juz gdzies zamowiec pre-order na KZ2 ?? jesli tak to w gdzie ??

Pozdrawiam i dziekuje.

http://allegro.pl/item518795442_killzone_2...a_gamesoft.html

Dziekuje YETI jestem Ci wdzieczny za szybka odpowiedz i za link :)

PS: W sumie to liczylem na 200-250zl a tu mila niespodzianka :)

przejdź się do nich do sklepu - można wyrwać na prawdę tani gry w momencie premiery.

Odnośnik do komentarza
Posikałbym się ze śmiechu, gdyby to był niewypał jak np. Mercenaries2 a wy wszyscy i tak byście sobie wmawiali, że jest super

..... Szto ? .... Co rozumiesz przez słowo "niewypał ?, przecież niemożliwością jest zadowolić wszystkich, to jest NIEMOŻLIWE !! - popatrzcie jakie gry są typowane, na gre roku 2008 ?? - GTA IV, MGS 4 i LBP (ostatecznie jeszcze Fallout 3) - Czy każdy był z was zadowolony z tych gier ?? - oczywiście że nie !! . Tak samo Resistance 2 - wiele osób mówi że to niewypał (nawet że to g**** - pozdro Posnaniak :P), ale w gruncie rzeczy i tak ludzie w to grają, więc co to zmienia ? - dla kogoś TO jest gra roku, to jest HIT, to jest jego bohater ! (to trochę jak z naszymi życiowymi wzorami - nie uważacie ?).

 

 

PS: Jaracie się jak dzieci...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2KILLZONE2 !!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

W betkę ludzie grali-albo pisali,że jest rewelacyjna albo ,że bardzo dobra.ani jednej opinii nie przeczytałem,że jest kopana,nie fajna itp.

W demko singla ludzie grali na przeróżnych targach i też opinie były albo dobre albo rewelacyjne.

 

Na bank to nie będzie niewypał,za dużo osób już to widziało.

 

PS.Widzę,że szanowny redator Hiv zagląda teraz do tego tematu,może coś napisze.....:)

Odnośnik do komentarza
i właśnie takie coś mnie w(pipi)ia :)

 

życzę Killzonowi NAJGORZEJ. nie ze względu na to, że nie kręci mnie ta gra, tylko dlatego, żeby wam było smutno. psychofani Killzona...

Ja nie jestem fanem kilzzona ale tytul mnie przyciagnal. Podobaja mi sie zdjecia i filmiki z gameplay oraz przychylne opinie na temat tego tytulu :) Dla mnie liczy sie zeby klimat byl elegancki i bedzie po prostu super (oczywiscie ze grafika, dzwiek itp tez sie licza ale klimat dla mnie to podstawa). Ja kazdej grze zycze jak najlepiej (nawet jesli nie jestem fanem danego tytulu) i zeby coraz lepsze powstawaly aby mozna bylo grac w mase bardzo dobrych gier a nie nudzic sie.

Odnośnik do komentarza

Doktorku chyba zapomniałeś o takim tytule jak HAZE, który miał być przełomowy,rewelacyjny itd. a była to wielka kupa. Dlatego rozumiem ludzi którzy, nie wychwalają K2 bo nie chcą zapeszyć i żeby znowu nie trzeba było ściemniać na allegro jaka to jaka gra :) Jeśli chodzi o R2 to nie przesadzaj bo chyba nie liczyłeś że zrobią R2 dodając nowe misje do jedynki i wydadzą w nadziej że będzie OK. W zasadzie gdyby tak było to na bank byście biadolili że nie zrobili nic nowego.

 

 

 

a i do tych gier roku dodał bym kilka gier

 

Odnośnik do komentarza

Haze był kreowany na mega hit i okazał się kupą ale do premiery mało ludzi miało z nim styczność-nie było open bety,demek na różnych targach,rozsyłania wersji preview do redaktorów.Po prostu za dużo ludzi już grało w K2 dlatego na bank będzie to gra dobra,czy coś więcej to już się okaże za niespełna 2 miesiące.

 

Killzone2 życzę jak najlepiej dlatego też ,że kibicuje PS3-ta konsola potrzebuje jak najwięcej mega kozackich ekskluzywów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...