Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

mój pomysł na reklamę KZ2...

 

kawałek rage against the machine "killing in the name"...

na początku maszerująca armia helghastów... a później jeden po jednym pokazane różne ich śmierci...

 

za(pipi)*&ty pomysl!

 

a wczesniej mozna by dac taka kampanie reklamowa, hmm "zaciekawiajaca" (nie chce mi sie teraz szukac jak sie to nazywa). mam na mysli jedynie 2-3 sekundowe najazdy kamery na te ich czerwone swiatelka, ciemne tlo i wielka mordka ze swiecacymi oczkami na calym ekranie, takie przeblyski miedzy innymi reklamami w tv. mogli by to dawac ze 2 tyg wczesniej od tej wlasciwej reklamy w stylu takim jak wymyslil Zeratul. zaciekawiloby to ludzi "o co chodzi jakby", zero napisow KILLZONE2, moze tylko na koncu znaczek playstation. mysle ze bylo by to dosc efektowne zagranie 8)

 

e:

co do 3ciej rasy to moze ten charyzmatyczny widoczek z marsa (z recenzji) ma cos z tym wspolnego (spoiler). str 48 ostatnia linijka i troche wczesniej.

Edytowane przez .::LSD::.
Odnośnik do komentarza

W ogole ciekawym motywem byloby rzucenie jakis pompatycznych hasel patriotycznych. Nie jest to wprawdzie Humanity Last Stand, ale amerykanie lubia byc obroncami pokoju i wolnosci na swiecie... Sony poszloby z jakas reklama mowiaca o wyzwoleniu helghastow spod jarzma totalitaryzmu... drobne nawiazanie do Zimnej Wojny (byle nie do Iraku bo to mogloby odstraszyc)... wazne by zagrali na ludzkich emocjach w czasie kampani reklamowej... duzo nawiazan patriotycznych i maja promocje pierwsza klasa... przynajmniej w US

Odnośnik do komentarza

Anyway właśnie wpadł mi nowy numer lutowy Gameinformera, recki KZ2 brak... FAIL ale jest reklama na jedną stronę... przedstawia pół głowy Helghasta napis 02 27 09 Killzone 2 Only on Playstation... niby ładnie wygląda, ale parę stron dalej masz reklamę Halo Wars z trzema SPARTANami i tekst... "Harvest is secure, but covenant is still an imminent threat. Requesting significant reinforcements: ground infantry, aerial forces, combat vehicles, and any available spartans. We must stop the arbiter before he finds whatever it is he is looking for.

 

Spojrzalem ponownie na reklamę Killzone 2 i jakaś taka słabsza się wydawała... jakoś powstrzymanie Arbitra ma u mnie trochę wyższy priorytet...

 

To jest to o czym gadałem... Microsoft ze swoim marketingiem trafia w gracza... ok w was nie trafil bo z was zadni fani Halo, ale ja jestem korwa mocno napalony na kolejna przygodę w wojnie przeciwko covenantom... i mocno jara mnie taki tekst... z pewnością o wiele bardziej niż 02 27 09 Killzone 2

 

Jakby Sony dało coś... cokolwiek... ładny mogliby hype nakręcić...

 

nie wiem...

 

"He's waiting to get you, will you let him?"

 

proste zdanie cokolwiek... korwa i już masakra... i histeria się zaczyna, ludzie włamują się do fabryk Sony by zdobyć kopię KZ2...

Odnośnik do komentarza
W ogole ciekawym motywem byloby rzucenie jakis pompatycznych hasel patriotycznych. Nie jest to wprawdzie Humanity Last Stand, ale amerykanie lubia byc obroncami pokoju i wolnosci na swiecie... Sony poszloby z jakas reklama mowiaca o wyzwoleniu helghastow spod jarzma totalitaryzmu... drobne nawiazanie do Zimnej Wojny (byle nie do Iraku bo to mogloby odstraszyc)... wazne by zagrali na ludzkich emocjach w czasie kampani reklamowej... duzo nawiazan patriotycznych i maja promocje pierwsza klasa... przynajmniej w US

tia.. hamburgery to uwielbiają , już widzę jak stoją na bacznośc przed tv podczas intra :D:D

....jescze tylko miesiąc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Mi jego nie brakuje. Ma uśmiech jak Marian Paździoch. Powaga, obczajcie intro KZ 1

 

Hm, czy jest coś w stanie pobić KZ 2 pod względem FPS-ów? Nie, Halo 3 to nie (ocena to pomyłka, nie od dziś wiadomo). COD 5? Ładna grafika i realistyczne oddanie wojny, ale mało hype'owany. Czy KZ 2 pobije CoD 4, i nie ktoś mi powie czy w tym roku planowany jest jakiś fps tego kalibru, który ma szanse pobić tą grę?

 

W sumie ciekawie, jak fps roku wychodzi w lutym tego roku :)

 

Ps. killzone.jpg

Metrac ftw!

Odnośnik do komentarza
Intro w jakosci HD (znacznie lepsze niz te na PSU)

http://www.gametrailers.com/player/44579.html

 

Intro jest poprostu widowiskowe, od strony technicznej rządzi, to fakt ale wg mnie nie umywa się do tego z jedynki. Pamiętam jak pierwszy raz słuchałem przemowy Visari'ego do narodu to aż ciarki mi po plecach przeszły, nie ma co orator z niego wyśmienity ;)

Odnośnik do komentarza

potrzebuję Waszej pomocy - gdzie mogę złożyć zamówienie preorder żeby nie zapłacić 200zł? Polecacie jakieś zagraniczne sklepy? Chcę kupić RockBanda2 z perką oraz przy okazji pre order na Killzone2 i tak się motam. Na game.co.uk wychodzi 180zł, na amazonie 170zł. To w Polsce za tyle samo kupię...

 

jednym słowem - gdzie złożyliście zamówienie?

Odnośnik do komentarza

weapons of killzone

http://www.videogamer.com/features/article...1-2009-626.html

 

Hm, czy jest coś w stanie pobić KZ 2 pod względem FPS-ów?

 

W najbliższej przyszłości? Nie :]

 

Rage od Id Software nie ma wogóle startu, a to przecież Id zawsze ustawiało reszcie poprzeczkę ; cóż :] teraz kto inny rozdaje karty

Criterion mógłby skosić KZ2 gdyby zaczęli robić Black 2, ale coś nie słychać żeby robili

Cliffy B ma robić survival horror, ale to odległa przyszłość

no chyba że zrobią port Crysis, to jest jedyna gra, która wytrzymuje porównania

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko:

Czytajac recenzje K2 w PE jest napisane, ze mozna grac z botami, a mozna grac np. Ja + dwoch kumpli a pozostale miejsca zapelnia boty? Ot takie cwiczenia przed masakra z ludzmi ;)

Niestety nie.

 

Mimo, że taka opcja była w jedynce, tutaj jej nie ma.

 

I to jest praktycznie jedyny powód jaki podają w recenzjach, dlaczego Killzone 2 nie dostaje 10/10, tylko np. 9.8/10.

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko:

Czytajac recenzje K2 w PE jest napisane, ze mozna grac z botami, a mozna grac np. Ja + dwoch kumpli a pozostale miejsca zapelnia boty? Ot takie cwiczenia przed masakra z ludzmi ;)

Niestety nie.

 

Mimo, że taka opcja była w jedynce, tutaj jej nie ma.

 

I to jest praktycznie jedyny powód jaki podają w recenzjach, dlaczego Killzone 2 nie dostaje 10/10, tylko np. 9.8/10.

 

Ale chodzi mi multi w Skirmishu(8 vs 8 ), tez nie ?

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...