Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko:

Czytajac recenzje K2 w PE jest napisane, ze mozna grac z botami, a mozna grac np. Ja + dwoch kumpli a pozostale miejsca zapelnia boty? Ot takie cwiczenia przed masakra z ludzmi ;)

Niestety nie.

 

Mimo, że taka opcja była w jedynce, tutaj jej nie ma.

 

I to jest praktycznie jedyny powód jaki podają w recenzjach, dlaczego Killzone 2 nie dostaje 10/10, tylko np. 9.8/10.

 

No to niezle. GG dodali boty co ostatnio malo kto robi, zeby graczom ulatwic zycie a recenzenci obnizaja ich grze za to ocene..

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko:

Czytajac recenzje K2 w PE jest napisane, ze mozna grac z botami, a mozna grac np. Ja + dwoch kumpli a pozostale miejsca zapelnia boty? Ot takie cwiczenia przed masakra z ludzmi ;)

Niestety nie.

 

Mimo, że taka opcja była w jedynce, tutaj jej nie ma.

 

I to jest praktycznie jedyny powód jaki podają w recenzjach, dlaczego Killzone 2 nie dostaje 10/10, tylko np. 9.8/10.

 

No to niezle. GG dodali boty co ostatnio malo kto robi, zeby graczom ulatwic zycie a recenzenci obnizaja ich grze za to ocene..

chyba zle zrozumiales wypowiedz Jacobssa...

 

Kwapi nie te czasy... teraz wszystko musi byc online...

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko:

Czytajac recenzje K2 w PE jest napisane, ze mozna grac z botami, a mozna grac np. Ja + dwoch kumpli a pozostale miejsca zapelnia boty? Ot takie cwiczenia przed masakra z ludzmi ;)

Niestety nie.

 

Mimo, że taka opcja była w jedynce, tutaj jej nie ma.

 

I to jest praktycznie jedyny powód jaki podają w recenzjach, dlaczego Killzone 2 nie dostaje 10/10, tylko np. 9.8/10.

 

No to niezle. GG dodali boty co ostatnio malo kto robi, zeby graczom ulatwic zycie a recenzenci obnizaja ich grze za to ocene..

chyba zle zrozumiales wypowiedz Jacobssa...

 

Nie no wydaje mi sie ze zrozumialem, tylko chodzi mi o to ze jak by wogole nie dodali tych botow, to pewnie nikt by za nimi nie plakal:) A jako ze już sa i nie mozna z nimi grac z innymi ludzmi no to juz jest powod zeby sie czepiac( to troche tak jak np Uncharted dostawalo nizsze noty za to ze nie ma online))

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Nie możesz mieszać tak > Angielski dubbing + Polskie napisy, możesz wybrać TYLKO Angielski + Angielskie napisy ew Polski + TYLKO Polskie napisy - dodatkowo jeżeli wybierzesz jedną z tych opcji, jakbyś chciał zmienić język - będziesz zmuszony skasować save ... .

 

Oj wybacz źle zrozumiałem - tak w naszej wersji będzie do wyboru Inglisz ... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

"Killzone 2 ukończyłem 3 razy:

po raz pierwszy z "obowiązku", po raz drugi- żeby przekonać sie w przekonaniu, iż niczego nie przeoczyłem i słusznie ocenię tę najbardziej oczekiwaną pozycje na Chlebak, a po raz trzeci- żeby mieć 100% pewność że nie jest to masakrator, jakim gra miała być." - HIV tak napisał .

 

Edit: To nie ja tylko HIV. Ja podaje tylko suche akty i inny punkt widzenia na temat K2. Ale i tak myślałem, że ktoś na mój post odpowie znacznie szybciej ^_^

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

a ja dalej nie wiem - premiera 25 lutego ? jest jakaś opcja, żeby tą gre dostać wcześniej ( np. sklepy w wawie, ktore dostana gre wczesniej i zlamia umowe i zaczna sprzedawac wczesniej )

 

ktos przed chwila zasugerował, że niektorzy moga miec gre wczesniej ? kto taki i dlaczego ?

ja tez tak chce...

Odnośnik do komentarza

Zeratul - tradycyjnie nie mogło zabraknąć wujka Jacobssa, a więc - cieszmy się tym, że gra osiągnęła status gold :).

 

:piwo: :good:

 

Szykuje się walka o wyzwolenie Helghastów spod reżimu Scolara Visariego :pifpaf:

 

Teraz tylko byle do 25 lutego :).

 

ktos przed chwila zasugerował, że niektorzy moga miec gre wczesniej ? kto taki i dlaczego ?

ja tez tak chce...

Jak masz znajomych/układy (domena Polski), to pewnie ci będą wstanie dać dwa, trzy dni wcześniej, jak już gra dojdzie do sklepu.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Moge sie mylic :) Czy zdjecie w recenzji goscie na bialym tle przedstawia nam wyglad trzeciej rasy :P ?

gdzie?? ja tam nic nie widze :)

 

Premiera 25 Luty, niektorzy szczesliwcy beda mieli wczesniej troszeczke

 

ehh Welniak musiales... :D jak dobrze ze mam do ciebie blisko ;)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Takie małe OT. To jest niesamowite, większość z nas to dorośli faceci a potrafimy o tak nietrwałą rzecz toczyć boje jak w podstawówce. Nie żebym miał coś przeciw, podoba mi się to ogromnie. Zeratul się rozwija pisarsko, jest pięknie.

HIV, BUTCH podobała mi się wasza recka jak sku... bardzo. Więcej takich na przyszłość.

 

jakby kto chciał tapetkę z Visarim

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...postcount=19590

 

 

http://i43.tinypic.com/2ai0f1g.png

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko:

Czytajac recenzje K2 w PE jest napisane, ze mozna grac z botami, a mozna grac np. Ja + dwoch kumpli a pozostale miejsca zapelnia boty? Ot takie cwiczenia przed masakra z ludzmi ;)

Niestety nie.

 

Mimo, że taka opcja była w jedynce, tutaj jej nie ma.

 

I to jest praktycznie jedyny powód jaki podają w recenzjach, dlaczego Killzone 2 nie dostaje 10/10, tylko np. 9.8/10.

 

I tu sie mylisz jacobss bo wlasnie mozna. :D

Mozna grac Online z botami, np. 4 graczy + 12 botow. :)

 

Swietna sprawa bo mozna pocwiczyc rozgrywke druzynowa - nasz clan vs. boty sprawdzajac roznego rodzaju taktyki itp. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Butcher - dzieki za rozjasnienie sprawy, mialem wlasnie nadzieje, ze bedzie opcja on/off. :)

 

Czy taka sama opcja jest do kucania ?

 

Jeszcze jedno - czy jest ustawienie pada Custom gdzie mozna dowolnie wybierac konfiguracje przyciskow ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W sumie do kucania lepiej jak sie to wlacza jednym nacisnieciem, a wylacza drugim (rozumiem, ze tak wlasnie jest). :)

 

Z tego co pamietam to w wersji Beta bylo jakos 6 lub wiecej konfiguracji przyciskow, wiec jest w czym wybierac, ja akurat niczego nie zmienialem bo ta domyslna mi pasowala. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...