Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

jakim cudem w multi ciało miało by zostawać na arenie? Zostaje przez kilkanaście sekund i znika. Wyobrażasz sobie mecz, w którym padło 100 zabójstw i wszystkie te ciała leżą na mapie?

 

Co do singla to sie nie wypowiadam bo nie wiem

 

Tak, wojna na maksa :D Wszędzie trupy, brud, syf. Mnie by się to podobało.

 

Odnośnik do komentarza

Ciała zostają na tyle długo, że ich późniejsze zniknięcie nie odbiera przyjemności z zabawy, bo już nie zwracasz na to uwagi.

Ale znikają tak czy inaczej - wyobrażasz sobie 15 minutowy mecz na 32 graczy z respawnami, w którym wszystkie ciała zostają? Niepotrzebne obiciążanie silnika gry imo...

EDIT - Jakim mnie uprzedził :)

YETI - amunicji też nie ma - tylko to co znajdziesz po trupach, co też jest fajną zagrywka taktyczną, bo nie raz po ostrej wymianie ognia latałem z resztą naboi w poszukiwaniu magazynków...

Soniak - bez przesady z tą fizyką łusek :) zamierzasz podstawiać garnuszek, żeby wpadały do niego? ;) Ładnie upadają na glebę i ładnie dźwięczą - wystarczy. Zaufaj mi, że na ich fizykę nie będziesz zwracał uwagi...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
Ciała zostają na tyle długo, że ich późniejsze zniknięcie nie odbiera przyjemności z zabawy, bo już nie zwracasz na to uwagi.

Ale znikają tak czy inaczej - wyobrażasz sobie 15 minutowy mecz na 32 graczy z respawnami, w którym wszystkie ciała zostają? Niepotrzebne obiciążanie silnika gry imo...

 

Ale za to jaka przyjemność :).

Czy ciało (single) wroga po śmierci można jeszcze męczyć, czy po prostu przenikają przez nie pociski itd.? (vide Brothers in Arms)

Odnośnik do komentarza
amunicji też nie ma - tylko to co znajdziesz po trupach, co też jest fajną zagrywka taktyczną, bo nie raz po ostrej wymianie ognia latałem z resztą naboi w poszukiwaniu magazynków...

Przeciez sa specjalne skrzynie z amunicja, w ktorych mozna sie zaopatrzyc w dodatkowe magazynki i granaty. :)

Co ciekawe skrzynie sa do dyspozycji tylko dla jednej z dryzun i przeciwnik moze je rozwalic, na szczescie Engineer moze je naprawic. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A nasi towarzysze broni? Ładnie to jest dopracowane jak strzelają? Mnie dziś zachwycił BiA HH - jakiś ziomek strzelał z Garanda, jak się bliżej przyjrzałem to przy każdym strzale odsuwał się zamek, wypadała łuska, a w środku było widać kolejny ładowany nabój. No i to wyjmowanie magazynków i rzucanie na glebę podczas przeładowania. Czy takich atrakcji mogę szukać w KZ2? ?:)

Odnośnik do komentarza
Ja pier.dole aż tak was obchodzi czy łuska wypadnie realistycznie z karabinu i czy przeładowanie będzie zgodne z prawami fizyki?! Butcher pewnie ma już dość takich pytań

A coś myślał ? - to są ci tzw "FANI KILLZONE'A 2" - powiedz przy niech że gra nie jest perfekt :P.

Jeśli chodzi o mnie to ja się już o grę nie martwie, wiem wszystko co chciałem :).

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie czytałem recenzji.

 

Pozwolę sobie jednak jedną rzecz powiedzieć: Ocena 9/10, jest bardzo dobra oceną jak na Eurogamer, który często nie kryje złośliwości i wytykania wad.

 

Little Big Planet też dostało 9/10

 

Call of Duty 4 natomiast 8/10

 

Ale to tylko oceny :). Dla mnie Killzone 2 może zbierać same dziesiątki, nie interesuje mnie to :).

 

No ale nic, zabieram się czytania, bo wstyd komentować coś, czego się nie przeczytało.

 

Edycja: Literówki :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...