Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie leciało podczas transmisji Superbowl! Bardzo dobry ruch Sony, ale ta reklama raczej nie zachęca do kupna KZ2 :/

 

Ciekawe jak będzie wyglądała europejska reklamówka.

 

PS. Mogli dać to, jako reklamę

http://www.youtube.com/watch?v=U2Q21S73nig

Odnośnik do komentarza

oszz w mordę -pewnie za same prawo do transmisji podczas superball dali z 100tyś $ bo przeważnie takie stawki tam idą.Swoją drogą ostry ruch Sony bo często właśnie reklamy podczas tego największego sportowego święta USA wykorzystywane są min do premierowych zwiastunów nowych filmów itp.

 

tylko czemu z tak beznadziejną reklamą :( serio tam nikt nie myśli :pifpaf: wymyślili by coś lepszego lub dali Ballet of Death i po kłopocie

 

do tego podstawą w takim zwiastunie powinien być oczoje.bny napis ONLY ON PLAYSTATION 3 :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A pomyśleliście może jednak jako casualowi odbiorcy? Wyobraźcie sobie, jesteście statystycznym Hamerykaninem, czy będziecie oglądać filmik parominutowy z muzyką klasyczną, gdzie jacyś żołnierze tańczą od pocisków? Pomśli WTF? i zmieni kanał. CZy może lepszy bedzienapakowany akcją trailer, który dla nas kąsolomaniaków jest zły, bo nie pokazuje czegośtam, ale dla normalnego odbiorcy będzie akurat. Taki zręcznie zmontowany trailerek. Nie mówie, że to jakiś wybitny zwiastun, ale jeśli zrobią jeszcze jeden w tym stylu to będzie naprawde nieźle.

Odnośnik do komentarza

Jak już kiedyś wspomniał Zeratul - najlepsza reklama to prosta reklama. Gdyby zaczęli np. w kinie puszczać podczas reklam urywki z gry np. właśnie Ballet of Death plus tekst "Najlepsza strzelanina - tylko na PlayStation 3" "w sklepach od 25 lutego". Specem od reklamy nie jestem, ale mom zdaniem takie coś zrobiło by ogromne wrażenie.

 

Tą reklamę, którą ktoś wcześniej podał nawet nie obejrzałem do końca... widać jak działa na odbiorców.

Odnośnik do komentarza
No przyznam ze reklama shitowa na maxa.. aaa Ta muza to nie wiem chyba z jakiegos filmu z VanDammem z przed 10 lat.. hmm no ale moze amerykancom takie cos sie spodoba:)

Reklamy nie są kierowane do ludzi zdecydowanych na grę. Tylko do ludzi, kórzy się wahają lub w ogóle nie widzą co to Killzone. Wieć nie dziw się, że reklama wygląda tak jak wygląda.

Odnośnik do komentarza

 

 

bardzo dobry trailer!!! przeciez ma on przekonac ludzi "postronno-przypadkowych" czyli nie hardcore'owcow, graczy niedzielnych i wogole target zapewne nie jest skierowany na osoby siedzace 24h/na dobe na forum killozne'a, hehe

 

hameryka jest w stanie wojny (wioadomo ocb), tata, syn, kolega, sasiad, znajomy znajomego jest w iraku/afganistanie, strzela walczy o zycie itd. uwazam, ze taki trailerek nakreci mlodziez i starszych do zakupu gry.

 

nastepna false flag w usa moze byc wybuch nuklearny, jak widac ujecia sa na czasie ;)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś w Polsce w kinie były reklamy Project Gotham Racing 3 i Xboxa 360. Sony mogło by postąpić tak samo. Obojętnie co leci w kinie przed filmem to ludzie i tak zwracają na to dużą uwagę. Wystarczy jeden weekend i gra jest rozpromowana. Reklama w necie to nie to samo.. jak człowiek robi 10 rzeczy naraz to nie zwraca nawet uwagi na reklamy. Zbyt tego dużo w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza

No z językami jest przerąbane, to trzeba przyznać. Lubię zmieniać jęzki - w końcu stanęło na graniu po francusku (francuski dubbing w grach zwykle najlepszy). Polski jest ok, ale wprowadza klimat zbyt bajkowy jak dla mnie - w każdym razie średnio pasuje, co nie znaczy, że jest zły. Angielskiego jeszcze nie odpalałem - w sumie przejdę grę i tak z 3x, więc wypróbuję każdą opcję ;). Powiem tak, bo K2 mam aktualnie na chacie ;P - miazga, to za mało powiedziane! Ta gra mnie po prostu ZMASAKROWAŁA, a dopiero skończyłem drugą misję - o tym, że wygląda bajecznie wiadomo, ale jak się w to gra - COD i cała reszta mogą się schować, GoW i GoW2 choć świetne, to nie ta liga - skok jakościowy jest ogromny i nie tylko mam tutaj na myśli grafikę. Owszem, niby to tępe strzelanie, ale przecież taka jest wojna. Co więcej chyba w żadnej grze nie czułem takiej wczuwy w walkę - naprawdę czuć klimat wojenny i bynajmniej na AI narzekać nie można (gram na Weteranie) - jak koleś jest np. za osłoną i wysunie głowę, to nie ma gwarancji (jak w 99% innych gier), że ponownie ją wysunie w tym samym miejscu - równie dobrze może przejść na drugą stronę, wycofać się, itp. - no i przeciwnicy nie czekają na nas, tylko sami wychodzą i potrafią zrobić z nas mięso armatnie. Ogólnie gra jest trudna, nie ma co i ginie się często, ale nie jest to jak w wielu tytułach (COD5, GoW) ginięcie irytujące przez debilizmy wymyślone przez twórców, albo skiepszczone sterowanie - ginie się przez własne błędy. Dlatego działa to wyjątkowo motywująco, bo ma się ochote inaczej podejść do każdej miejscówki i kombinować jak tutaj wszystkich wykosić. No i ta grafa, mam ochotę lizać ekran! A tutaj teksty pisać trzeba zamiast grać, eeeeechhh. I może fanom FPSów oszczędzę jednej rzeczy - warto sterowanie od razu ustawić sobie na Alternatywne i włączyć aktywne zoomowanie (że puszczenie przycisku zooma go wyłącza, a nie ponownie wciśnięcie). Czułość też warto nieco zwiększyć, bo celownik pracuje tutaj trochę inaczej niż w innych grach i trzeba się do niego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Swietnie - nie ma to jak puscic spoilera w reklamie. :D

Juz teraz wiadomo, ze bedzie mozna

zasiasc za sterami mecha

- dobrze wiedziec. :D

 

Z drugiej jednak strony reklamy maja zachecic, pokazac super bajery itd. zeby zachecic widza, wiec w sumie cos za cos - nie chcesz wiedziec - nie ogladaj. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...