Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie głupie pytanie, czy w grze będziemy mieli sceny gdzie obok nas szarżujących jak ranne zwierzęta mordujących i palących siedziby przeciwnika będą jakieś naloty, pomoc czołgów itp. ? Czy poczujemy klimat wojny w tej grze? To ma być inwazja na jakąś planetę?

Oczywiście że tak bynajmniej ja uwielbiam takie rzeczy. :P

Odnośnik do komentarza
czy ktos wie o ktorej jutro bedzie update PSS? jest to dla mnie cholernie wazne.

a czy kiedykolwiek byla podana godzina updateu?

nie denerwuj sie

kazdy bedzie pewnie co piec minut sprawdzal

polski zwykle jest kolo 17-18

usa kolo 1-2

podkreslam slowo zwykle

 

ja prace koncze o 22 i mam nadzieje ze do rana sie sciagnie

Odnośnik do komentarza
W empiku można dostać Specjalną Edycję Killzone 2 :)

http://www.empik.com/killzone-2-special-ed...a,prod7470155,p

 

dyche taniej

http://www.empik.com/killzone-2-ps3-multimedia,prod7470152,p

;)

 

poniżej dwóch stów

http://www.ultima.pl/Killzone_2_PL/i6748/

 

taniej PL nie znalazłem

http://allegro.pl/item547863856_killzone_2...a_gamesoft.html

 

 

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Aktualizacje Store zazwyczaj są koło 17 i pewnie wtedy zawita do nas demo.Osobiście mam jednak nadzieję,że sony pójdzie po rozum do głowy i umieści demo z samego rana-wtedy byłby cień szansy na rozładowanie chętnych.Ci którzy byliby w domu zapuściliby demko,reszta dopiero jakby wróciła z szkoły,pracy itp.Jeśli demko wyląduje po południu to rzucą się wszyscy i szansa na to,że serwery klękną oceniam na 99% :P

 

Mam już wersję retailową... Faq, w review trofea zatrzymywały się na poziomie 35%, a teraz Save nie reaguje i trza wszystko machać od nowa:). Grę skończyłem już 4 razy, szykuje się kilka kolejnych:). Koniec narzekania...

Hiv ,a jakieś różnice są między retail ,a review code?dalej trzeba cyrkować z savem?chodzi mi o to czy gra pyta o wybór języka tylko przy pierwszym uruchomieniu,a potem jedyną szansą na jego zmianę jest usunięcia sava-tak przynajmniej było w review code.Na wybór angielski dubbing,polskie napisy pewnie nie ma co liczyć

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

W Arkadii(warszawa) jest sklep w grami, kolo saturna. Typ dzis mi mowi ze pare sztuk retaila beda mieli w ten Piatek. Pytam sie go skad, a on nato ze sam nie wie ale jego szef to bedzie mial. Myslalem ze zmysla, a tu Hiv pisze ze retaila juz ma. Moze to te same zrodlo? Powiedzial mi jeszcze ze kolo 300 zl beda w piatek(6.02.2009). W sumie SR i MR PR(obie PAL) tez mieli tydzien przed premiera, wiec moze prawde mowi. BTW nie mam z nimi zadnych powiazan finansowych i nie mam zamiaru im reklamy robic, ale wydaje mi sie ze warto takie newsa podac dalej.

Odnośnik do komentarza

Walek to nawet ja Ci mogę odpowiedzieć :P

 

Cięć nie ma żadnych między signlem ,a multi-w wywiadach GG uznawało,że to jeden z ich największych powodów do dumy.Oczywiście dla oka multi będzie gorszy-nie będzie skryptów,filmowych akcji itp ale same wykonanie lokacji,efekty,czy też modele postaci są takie same.

 

Beta do wersji retail - zdaniem Seba Downie każdy kto grał w betę gdy odpali fulla od razu dostrzeże różnicę w jakości i płynności,przy czym zaznaczył,że mimo wszystko nie jest to jakaś przepaść technologiczna.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
W Arkadii(warszawa) jest sklep w grami, kolo saturna. Typ dzis mi mowi ze pare sztuk retaila beda mieli w ten Piatek. Pytam sie go skad, a on nato ze sam nie wie ale jego szef to bedzie mial. Myslalem ze zmysla, a tu Hiv pisze ze retaila juz ma. Moze to te same zrodlo? Powiedzial mi jeszcze ze kolo 300 zl beda w piatek(6.02.2009). W sumie SR i MR PR(obie PAL) tez mieli tydzien przed premiera, wiec moze prawde mowi. BTW nie mam z nimi zadnych powiazan finansowych i nie mam zamiaru im reklamy robic, ale wydaje mi sie ze warto takie newsa podac dalej.

 

Myślę, że polski oddział Sony byłby żywo zainteresowany takimi wersjami (promo), opychanymi na dziko przez podobnych świrów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...