Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem coś odpisać Dabmanowi, ale uznałem, że szkoda czasu. Tak jak szkoda mi było czasu z nim dwa lata temu "dyskutować" tak teraz uważam dokładnie tak samo. A szkoda.

 

Wracając do KZ2:

 

Kto kupuje edycję w metalowym pudełku śniadaniowym? :P

 

Ja zamówiłem 2 miechy temu w sieci multimedialnych sklepów eXtra Vision - ale, te Janki nie miały wersji limitowanej w 'broszurce' i zostałem ze 'zwykłym' zestawem :/ To już w zasadzie 3 raz kiedy się proszę o wersję limitowaną (poprzednio MGS4 i GTA4). Od niedawna mam kartę kredytową i zaczynam robić zakupy na amazonie bo lecą mi koło nosa niezłe 'dopałki'. Rzekłem.

 

Kto ma wersję limitowaną to niech zaraz po otwarciu pudełka wrzuca foty na forum, co się nimi chociaż nakarmię :D

Odnośnik do komentarza

Metalowe pudelko moze i fajnie wygalda, ale jest bardzo malo praktyczne. :)

 

Beznadziejnie wyciaga sie z niego plyte, ktora jest bardzo mocno trzymana przez zatrzask, mialem kiedys Bioshock w pudelku metalbox i zeby wyciagnac plyte trzeba bylo ja niezle wygiac i przylozyc do tego troche sily.

Nie mozna bylo jakos nacisnac zeby zwolnic tez zatrzask tak jak to jest w innych pudelkach, wiec plyte trzeba bylo wyciagac po prostu na sile. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Metalowe pudelko moze i fajnie wygalda, ale jest bardzo malo praktyczne. :)

 

Beznadziejnie wyciaga sie z niego plyte, ktora jest bardzo mocno trzymana przez zatrzask, mialem kiedys Bioshock w pudelku metalbox i zeby wyciagnac plyte trzeba bylo ja niezle wygiac i przylozyc do tego troche sily.

Nie mozna bylo jakos nacisnac zeby zwolnic tez zatrzask tak jak to jest w innych pudelkach, wiec plyte trzeba bylo wyciagac po prostu na sile. :)

 

Mam/miałem/mam ten sam kłopot z PoPem, więc wiem o czym kminisz, aż dziw bierze że producent sobie pozwala na takie niedopatrzenie. Albo uważa to za trendy? Kij z tym, chodzi w końcu o to by raz płytę wyciogniętą z pudełka już jej tam nie umieszczać bo miejsce rzeczonej od tej pory jest w napędzie konsolki (sic!). :D

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie, że tu tyle spamu a nikt prawie nie wypowiada się na temat gry - przecież niektórzy już grają. Ludzie przestańcie spamować i uciekać w osobiste wycieczki a napiszcie coś konkretnego. Przewidywania jaki to K2 będzie możecie sobie odpuscić - robiliście to na poprzednich 260 stronach tematu, pora na rzeczowe opinie :)

Odnośnik do komentarza
Dziwi mnie, że tu tyle spamu a nikt prawie nie wypowiada się na temat gry - przecież niektórzy już grają. Ludzie przestańcie spamować i uciekać w osobiste wycieczki a napiszcie coś konkretnego. Przewidywania jaki to K2 będzie możecie sobie odpuscić - robiliście to na poprzednich 260 stronach tematu, pora na rzeczowe opinie :)

Ty czytasz ten temat, czy tylko udajesz?

Odnośnik do komentarza

W sieci właśnie wylądował filmik z ostatniej sceny Killzona. Linka tu na pewno nie podam by specjalnie nikogo nie kusić. Sam też tego nie oglądałem. Już kiedyś o tym tu toczyła się dyskusja - że przez zbyt wczesne rozdanie wersji do recenzji zbyt wiele filmików znajdzie się w sieci. Ktoś pewnie wygrał licytacje na e-bay'u, zakupił wersje review, przeszedł grę i materiały wgrał do sieci.

Odnośnik do komentarza

Mam do was takie zapytanie z prośbą.

Macie może linka do tej tapety w wyższej roździałce ?

8527e3e32fde0576med.jpg

Pamiętam że ktoś kiedyś dawał tu made by fan okładkę z tego theme, postanowiłem że kupię zwykłą wersje KZ2, i wsadzę tą, jest wystrzałowa :) !.

Chyba że istnieje skan tej okładki właśnie, to tym lepiej !.

 

 

-------------------------------

 

 

V THX t3xz i Dżejdżej :). V

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Mam do was takie zapytanie z prośbą.

Macie może linka do tej tapety w wyższej roździałce ?

8527e3e32fde0576med.jpg

Pamiętam że ktoś kiedyś dawał tu made by fan okładkę z tego theme, postanowiłem że kupię zwykłą wersje KZ2, i wsadzę tą, jest wystrzałowa :) !.

Chyba że istnieje skan tej okładki właśnie, to tym lepiej !.

łap: http://www.globalstudio.com/ps3/new/KZ2F.zip

Odnośnik do komentarza
Dzięki Ci, że nie wstawisz filmiku :). Nie kuś nikogo.

 

Heh, a jak powiedziałem 2 miechy temu (tak, to ja napisałem), że taka będzie konsekwencja wysłania wcześnie pełnej wersji gry, to mnie wyśmiano. :rolleyes:

nie chce mi sie tracic czasu na szukanie, ale o ile mnie pamiec nie myli to napisales cos takiego

ble ble, niepotrzebnie tak wczesnie rozeslali egzemparze do recenzji ble, ble w sieci ukaze sie wiele filmikow z calym przejsciem gry ble ble ble i wielu graczy powie: po co mam kupowac ta gre skoro wszystko juz widzialem na YT?

 

 

i powtorze to jescze raz

Cha cha cha cha cha!

Odnośnik do komentarza

Widzisz, jesteś do tego stopnia infantylny, że nawet ci się nie chciało znaleźć posta.

 

Abstrahuję już od tego, że tak nie napisałem. Ale najlepiej mówić głupoty, nie sprawdzając tego prawda? ^_^

 

Ot, kolejny frustrat.

 

Zresztą, jak przeczytałem twojego idiotycznego posta w temacie "hit, którego fenomenu nie pojmujecie" to już wiedziałem z jakim osobnikiem mam do czynienia :). Heh, zabawny jesteś koleś.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...