Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chyba przykład JAK NIE POWINNO się przeprowadzać premiery i za to wielkie faki dla $ony bo to trochę dziwne że są miejsca gdzie grę można dostać tydzień wcześniej a są miejsca gdzie nie ma jej wogóle Trza było złożyć pre-ordera i mieć "w nosie" filmy czy koszulki.

Cóż to co tu wyprawiają niektórzy by tylko dostać gre z marketu po super cenie ..... To nie dziwię się że potem mają takie problemy, niech nikt mi tu nie wciska kitu o "przyjemności" kupowania gier gdzie indziej niż w sklepach wysyłkowych, mam do nich uraz (m'in MM czy Empik), ceny bywają paranoiczne (jedyne co jest warte uwagi w takim Szczecińskim Empiku to może EL Bioshocka czy MGS4, dalej ceny są absurdalne) a czasem nawet zaskakująco niskie - mi takiego chaosu nie trzeba, nie będe żałował tych 216 pln wydanych na zamówienie z pre-ordera z Ultimy, bo grę dostałem właśnie prze chwilą (btw narazie sobie jednak daruje ją, mam Valkyrie do zaliczenia).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Sorry boys ale dla mnie ta gra to kompletny gniot dropy animacji sa poprostu straszne, sterowanie to lekka pomylka chowanie sie i walenie do gosci schowanych daleko albo wysoko bez zoomu? a jezeli z zoomem to lekki wyczyn dla palcow.... ktos tu porownywal ta gre do cod4 jest to porownanie jak najbardziej nietrafione bo miodem killzone nie plynie a tylko rozczarowaniem i frustracja. Dla mnie to kolejny przyklad przehypowanej gry.

Odnośnik do komentarza
(pipi)a tak się cieszyłem na MULTI, a nie potrafię nawet wejść do gry w MULTI.... No co jest??? Nie mogę wybierać gier w MULTi... Zjabali coś na początek?? Irytuje mnie to -.-

 

Za dużo gier, załóż filtry i będzie działać. Coś widocznie przeoczyli przy testowaniu ale jak teraz są tysiące gier trwających to tego się nie dało przetestować. Pewnie jakisz szybki paczyk się pojawi.

Swoją drogą, ciekawe czy serwery wytrzymają, liczba ludzi którzy dzisiaj się będą próbowali połączyć to będzie spokojnie kilkaset tysięcy.

Edytowane przez albz74
Odnośnik do komentarza

No gra jest lepsza niz sie spodziewalem. Dzwiek i atak na oczy. Pelna jazda bez trzymanki, po prostu wojna. Jest full wypas i naprawde nie widzialem jeszcze nic podobnego. Momenty kiedy Helgi atakuja masowo (szczegolnie RPGami) sa imponujace...

 

Zastanawiam sie czy krytykanci w ogole gre widzieli czy chca blysnac swoja wyjatkowoscia. Dropy animacji? To sa loadingi, zwykle na schodach czy w korytarzach. Fakt ze na poczatku daja sie we znaki potem czlowiek przywyka.

 

No jest jazda.

 

Musze powiedziec ze Sony tym razem nie dalo ciala. Gra jest wszedzie, wszedzie jakies promocje.

W Saturnie w Gdansku podobno promocyjnie mialo byc przygotowane kilkaset sztuk, wiec powinno starczyc dla wszystkich.

 

 

Edit:

Jesli ktos ma dropy w demie, no to raczej nie najlepiej z konsola, badz dyskiem twardym...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy demo jest tu jakimś wyznacznikiem, jednakże w wersji demonstracyjnej dropy są, całkiem często i ogólnie animacja taka cudna nie jest.

 

A świstak siedzi ... ;)

 

raven_raven ta gra MUSI się każdemu podobać, KZ2 nie ma żadnych błędów :) także nie głoś herezji. KZ2 to najlepsze co do tej pory wyszło, nie ma i nie będzie drugiej tak wspaniałej i nieskazitelnej gry. Killzone ;*

Odnośnik do komentarza
raven_raven ta gra MUSI się każdemu podobać, KZ2 nie ma żadnych błędów :) także nie głoś herezji. KZ2 to najlepsze co do tej pory wyszło, nie ma i nie będzie drugiej tak wspaniałej i nieskazitelnej gry. Killzone ;*

Ehhh znowu zaczyna się... Nawet nie można napisać szczerych wrażeń z gry, bo zaraz jakiś mędrzec przyjdzie i stwierdzi " To przecież nie jest idealna gra, do tego fabuła słaba, straszne dropy, i w ogóle zawód na całej linii. Smutne jest to, co się dzieję na forach.

Odnośnik do komentarza

Bardzo duzo jest odniesien do nazistowskich Niemiec. Przemowa na poczatku, stroje, czy znak SS na helmie (zobaczcie ksiazeczki). Sam pomysl z Helghanem (pierwsze skojarzenia z niemieckim imieniem kobiety to Helga co w literaturze czesto bylo uzywane do okreslania Niemcow)...

 

Guti,

po prostu olewaj trolli. Trolle chca zaistniec na tym wlasnie polega trollowanie.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

No teraz już wszyscy mają gre to można pogadać na serio, a nie w większości jakieś dyrdymały leciały :D

Jak Wam idzie granie? Bo ja sobie powolutku od poniedziałku już pykam na veteranie i powiem Wam, że SPOLIER! ALE NIE JAKIŚ STRASZNY ^^

w misji na pociągu lekko się zatrzymałem i wczoraj odszedłem od konsoli pokonany, ale już późno było i byłem zamulony xD KONIEC SPOILERA

Niestety multi sprawdzę dopiero w przyszłym tygodniu :(

Odnośnik do komentarza

pojechalem dzis do gdanska do saturna. wchodze mijam ludzi chyba z 5 z pakiecikiem w reku idacych do kasy, szybkim krokiem ide po moj zestaw i co widze pusto juz dostaje szalu i widze typa co na miejscu skladal pakiety i nie nadazal klasc ihc na polke bo ciagle ktos podchodzil i bral :D powiedzial "sprzedaje sie jak chleb hehe" masakra w kasie tylko ludzie z killzone przed sklepem jakis ziomek mnie zaczepil i pogratolowal dobrewgo wyboru hehe hype zrobil swoje :D mecze multi ELO ludzie see you in killzone

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że śmiem czepiać się. Przecież to KILLZONE 2, ON MUSI BYĆ BEZBŁĘDNY!

 

Grałem w demko i mówię, co o nim sądzę. Oprócz masy genialnych rzeczy (jak oświetlenie czy klimat i fun ze strzelania), są też i niedociągnięcia. Tyle.

 

Ludzie, nie mówię o dropach pokroju GTA, animacja nie wyciąga jednak 30 fps ciągle, dropy widziałem przy rozwalaniu mostu czy strzelaniu z bliska. Grałem tylko na jednej PeeStrójce, może rzeczywiście coś z nią jest, choć z innymi grami radzi sobie znakomicie.

 

po prostu olewaj trolli. Trolle chca zaistniec na tym wlasnie polega trollowanie.

 

Dlatego już od dłuższego czasu po prostu olewam Twoje wypowiedzi ^_^.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...