Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak to jest?

 

Xlive i PSNetwork korzystają z serwerów, czy z protokołu p2p?

Street fighter sprzedał się w gigantycznych ilościach, nawet przy premierze nie było problemów.

 

Killzone2 premierę w największych krajach Europy (w tym UK) ma jeszcze przed sobą, więc nie rozumiem skąd te problemy z serwerami.

Odnośnik do komentarza
nagrode za bezmyslnosc dostaje tomek .

czy chcesz mi powiedziec ze nigdy nie spotkales gorszego sterowania w zadnej innej grze?

Po prostu chłopak nie zadał sobie trudy sprawdzenia innych konfiguracji dostępnych w opcjach…jakoś nikt nie narzekał na obłożenie klawiszy w cod4 odpowiednik w killzone alterantywne2)

 

Gra powala rozmachem i wykonaniem, estetyka nie każdemu podpasuje ciężki klimat konfliktu robi swoje… majówka to, to nie jest

Udźwiękowienie, rewelacyjne … subwoofer nigdy tak się nie napracował:)

Jedno co mi przeszkadza w rozgrywce to wrażenie, że gram jakiś konusem z metra ciętym… cały czas mam wrażenie że koleś przemieszcza się na kolanach:)

Techniczne sprawy:

Dla tych co nie widzą znaczka przy kalibracji obrazu – trzeba przełączyć RGB z full na limited i wszystko gra.

Wymuszone 1080p sprawuje się rewelacyjnie nie widać utraty w stosunku do zalecanego 720p

 

Odnośnik do komentarza
nagrode za bezmyslnosc dostaje tomek .

czy chcesz mi powiedziec ze nigdy nie spotkales gorszego sterowania w zadnej innej grze?

Chyba troszkę się zagalopowałeś, kolego :] Ale ciężko mi odnaleźć w pamięci drugą grę, w której na tyle opcji wyboru sterowania, każde byłoby tak mało satysfakcjonujące. Więc, reasumując i jednocześnie odpowiadając na Twoje pytanie: tak.

I na drugi raz staraj się opanować emocje, to tylko gra.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie jest dobrze, marudzicie bo pewnie nie jest takie jak w COD lub jakies innej grze. :D

Nie no bez przesady - czy az tak trudno sie przyzwyczaic ?

Kazda gra nie moze miec takiego samego ukladu przyciskow tylko po to zeby ludzie nie marudzili, ze im nie pasuje, ja gram na domyslnym i jestem zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza

Im dalej tym gra się co raz lepiej, wkurza mnie ten pad muszę się do niego przyzwyczaić. Heady wali się dość łatwo czasami wchodzą na takim samym randomie jak COD4 Surprised Fajnie i skillwo wali się heady z pistola jest zajawka ,snajperki jeszcze w rękach nie miałem (ciekawe kiedy się odkryje) wkurza mnie to że rodzimy się non stop w tym samym miejscu.

 

A i miałem już ze 3 meczy po 30 fragów Cool ale i tak gram balasa Razz

Odnośnik do komentarza

OK panowie jestem po pierwszym meczu w multi KZ2. Nawet OK, ale te lagi... Nie wiem czy to wina mojego internetu czy serwerów... Mój net to : http://naszasiec.pl/strona,oferta_max300.html Wiem, że nie najlepszy, ale na nim chyba powinien KZ2 chodzić dobrze. A ja czasem nawet nie widzę, że ekran czerwony się robi, a tu od razu śmierć...

 

Odnośnik do komentarza
Sterowanie jest dobrze, marudzicie bo pewnie nie jest takie jak w COD lub jakies innej grze. :D

Nie no bez przesady - czy az tak trudno sie przyzwyczaic ?

Kazda gra nie moze miec takiego samego ukladu przyciskow tylko po to zeby ludzie nie marudzili, ze im nie pasuje, ja gram na domyslnym i jestem zadowolony. :)

Hm, no właściwie nie wiem, dlaczego nie może istnieć standard sterowania dla fpp.

 

Na początku wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie - oczywiście nie całe sterowanie leży. Na profilu Alternative 2 jednak, żeby wychylić się zza osłony, "zoomować" i strzelić, trzeba wcisnąć trzy przyciski, wychylić jedną i ruszać drugą gałką. I to ma być wygodne sterowanie?

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem po co ludzie się bawią w pre-ordery, zamawiają grę po sztywnej wysokiej cenie po dwa tygodnie wcześniej, a w dniu premiery bez czekania można spokojnie w każdym większym mieście grę dostać przynajmniej po takiej samej cenie (nie mówię tu o ludziach z małych miejscowości). W Szczecinie grę można było kupić już w sobotę :-)

Bo np. ludzie cały dzień pracują i nie mają kiedy ją kupic , tak jest np. zemną.

Odnośnik do komentarza

Na szybko kilka słow o multi. Właściwie to chodzi mi tylko o opóźnienie w sterowaniu, które w singlu nie przeszkadza ale już online to porażka na całej linii...

Co to k*rwa za pomysł w ogóle? Mam nadzieje, że się do tego jakoś przyzwyczaje. A skillowość tej gry przemilcze, głównie ze względu na powyższy czynnik. Mój jak na razie tymczasowy werdykt - może nie całkiem random ale na pewno n00b friendly.

Odnośnik do komentarza

ten kto gra w singla i zbiera poukrywane teczki niech zagląda na oficjalną stronkę gry.Każda teczka = prezent do pobrania.Są wygaszacze ekranu,ulotki propagandowe do wydrukowania,a zaraz zacznę bawić się składaniem jednostki opancerzonej wg instrukcji i schematu :)

 

CZAD

 

-rozdział 5 i akcja na moście oraz samo zakończenie rozdziału wg mnie efektywnością kasuje render z E3

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Na szybko kilka słow o multi. Właściwie to chodzi mi tylko o opóźnienie w sterowaniu, które w singlu nie przeszkadza ale już online to porażka na całej linii...

Co to k*rwa za pomysł w ogóle? Mam nadzieje, że się do tego jakoś przyzwyczaje. A skillowość tej gry przemilcze, głównie ze względu na powyższy czynnik. Mój jak na razie tymczasowy werdykt - może nie całkiem random ale na pewno n00b friendly.

 

 

podpisuje sie pod tym nogami i rekami scrolling ekranu wolny do tego w ogole nie ma precyzji....w far cry 2 sterowanie to padlo ale kz2 go pod tym wzgledem przebil

Odnośnik do komentarza
podpisuje sie pod tym nogami i rekami scrolling ekranu wolny do tego w ogole nie ma precyzji....

Opinia, gdyby była precyzja gra byłaby n00b friendly (albo jakby kto mówił - klon COD4) a tak to musimy ćwiczyć skilla jak najbardziej, ludzie z szybszą reakcją i tak będą grać normalnie, zaś ludzie z mniejszą po prostu wypadną z toru :), nie twierdzę że to krok np niczym w GT (czy tam GRID) w stronę realizmu samochodowego, jednak niemniej sterowanie jest takie że trzeba się go "nauczyć" (czy tam przyzwyczaić), może trza wkurzać się na to, może nie - wiesz mi warto znaleść w tym pozytywne strony, gra jest "inna" , nie wydaje mi się żeby zabieg z celowaniem był przypadkowy.

 

Też wam nie działa logowanie ze strony na PS3 ?.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
podpisuje sie pod tym nogami i rekami scrolling ekranu wolny do tego w ogole nie ma precyzji....

Opinia, gdyby była precyzja gra byłaby n00b friendly (albo jakby kto mówił - klon COD4) a tak to musimy ćwiczyć skilla jak najbardziej, ludzie z szybszą reakcją i tak będą grać normalnie, zaś ludzie z mniejszą po prostu wypadną z toru :), nie twierdzę że to krok np niczym w GT (czy tam GRID) w stronę realizmu samochodowego, jednak niemniej sterowanie jest takie że trzeba się go "nauczyć" (czy tam przyzwyczaić), może trza wkurzać się na to, może nie - wiesz mi warto znaleść w tym pozytywne strony, gra jest "inna" , nie wydaje mi się żeby zabieg z celowaniem był prypadkowy.

 

 

Sorka ale nijak nie idzie się z Tobą zgodzić. Fakt iż jak już zauważyłem w pierwszym poście celownik jest opóźniony nie czyni gry w żadnym stopniu mniej noob- friendly a raczej frustrującą i niewdzięczną. Po co uciężaj graczom grę w ten sposób? Coby wynagrodzić tych którzy w jakiś magiczny sposób będą w stanie to przeboleć i po kilkunastu/-set godzinach będą w stanie operować kursorem "niemalże" normalnie?

Moim zdaniem autorzy szukali innowacyjności i odmnienności od innych fps'ów nie tam gdzie trzeba. Całkowicie chybiony pomysł, którego dobrych stron nie będziesz ani Ty ani GG w stanie wmówić setkom/tysiącom graczy.

Czemuż nie zostawić celownika tak precyzyjnego jak w fps'owych "killerach" jak w serii Counter Strike, Unreal Tournament, Quake czy dziesiątkom innych? Sposób sprawdzony, przyjazny graczom a nie czyniący gry jak Ty to ująłęś "noob-friendly", gdyż jak wejdzie osoba która dopiero co by kupiła sobie grę łapała by head'a za head'em. Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...