Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

przed rozpoczęciem gry na poziomie elite przeczytaj co tam jest napisane, dowiesz się dla kogo jest ten poziom trudnosci

lolololololol

 

du.pa blada bez myszki w fpsy, ot co

Qra spoko jest. Ja też jestem oldskulowcem co w fps'y tylko na PieCu grał, ale do pada da się przyzwyczaić a nawet (o zgrozo) gra się lepiej :D

Niech za przykład będzie, że przeszedłem KZ2 na Elite mode i jedyny moment, w którym tak naprawdę myślałem że zjem własne zęby, a padem zacznę celować w psy na podwórku była ostatnia walka z Radec'iem.

Zrelaksuj się zatem, poszperaj na sieci za taktykami i daj temu szansę.

Pozdro_0

Odnośnik do komentarza
przed rozpoczęciem gry na poziomie elite przeczytaj co tam jest napisane, dowiesz się dla kogo jest ten poziom trudnosci

lolololololol

 

du.pa blada bez myszki w fpsy, ot co

Qra spoko jest. Ja też jestem oldskulowcem co w fps'y tylko na PieCu grał, ale do pada da się przyzwyczaić a nawet (o zgrozo) gra się lepiej :D

Niech za przykład będzie, że przeszedłem KZ2 na Elite mode i jedyny moment, w którym tak naprawdę myślałem że zjem własne zęby, a padem zacznę celować w psy na podwórku była ostatnia walka z Radec'iem.

Zrelaksuj się zatem, poszperaj na sieci za taktykami i daj temu szansę.

Pozdro_0

Radzę sobie jakoś, analizuję błędy i próbuję inaczej. Niesamowicie frustrująca rzecz, naprawdę.

Strzelania na konsoli zawsze unikałem, jedynie uncharted i gta, ale tam to kampić za murkiem wystarczy.

Masz wojtek, dzienna porcja śmiechu - myszka > pad i nic tego nie zmieni.

 

FragFX działa z KZ?

Odnośnik do komentarza

Qra, daj sobie ze 3 miesiące kiedy nie bedziesz grał na PC tylko na konsoli i zobaczysz wtedy. Dla mnie najwiekszą zaletą konsolowego grania jest właśnie pad + wibra. Nigdy mi sie tak za(pipi)iście w strzelaniny nie grało na PC a grałem łaaaaaadnych pare lat. I nie ma znaczenie czy pad od Xbox-a czy od PS3. I nie rób sobie krzywdy FX Fragiem :-)

Odnośnik do komentarza

Można sobie dodatkowo wykonać takie stoliki przywiązywane do ud nad kolanami. Najlepiej z desek i sznurka. Albo coś na kształt dybów: jedna dłuższa deska z dwoma opaskami na nogi. I można spokojnie na kanapie przed tv z myszką i klawiaturą :-). Ale to juz by trzeba chba jakiś oddzielny temat założyć - jak ułatwić życie gracza konsolowego do pada nie przekonanego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...