Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ocelot troche pokory(nie Mata :D ) większośćludzi chwaliła te sterowanie i o ile na poczatku było mi z nim ciężko,to jednak popewnym czasie pokazało swoją wyższość na innymi.A zmienione sterowanie jest dlatego że niedzieli gracze(sorki za taką nazwe)psioczyli,GG potzrebowało sprzedać więcej kopii i zrobiło ukłon w ich strone.Japońce jako największe hardcory nie narzekały,grają jak wariaci w K2,pomimo"kupowatego"sterowania.

Odnośnik do komentarza

W końcu kupiłem KZ2. Czekałem aż cena odpowiednio spadnie (100 zł za folie to chyba dobra cena, nie?). Singla jeszcze nie skończyłem, multi jeszcze nie sprawdzałem. Co do singla to jestem wniebowzięty. Uczta dla oczu. Grafika jest taka wymiatająca i realistyczna, że niemal czuć smród planety helghastów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to AI kolegów z drużyny. Idę grać dalej :D.

Odnośnik do komentarza

Przechodze na Elite i... na tym poziomie ta gra irytuje i w(pipi)ia jeszcze bardziej niz ostatnie wyscigi MS: Pacific Rift :angry:

 

Jestem wlasnie podczas walki z Radeciem... przedostatni fragment, jak sie wchodzi na gore. Siedze juz nad tym kupe czasu i nie wiem jak to przejsc... w ogole nie wiem co mam zrobic aby zainicjowac walkce z Radeciem...(1on1). Musze zadac odpowiednia ilosc obrazen Radecowi czy olac go i skupic sie na wybijaniu helghanskich zolnierzy? Ostatnio strzelalem w cholernego Radeca dobre pol godziny i nic...

Odnośnik do komentarza

Emet - nie uwierzysz. ^_^

 

Gram na Elite i siedzę dokładnie w tym samym miejscu już od prawie miesiąca :catfight: :catfight:

 

Ja prawdzie wiedziałem, że trzeba strzelać do fal tych żołnierzy, ale jednak nie umiem przetrwać do końca. Zawsze mnie ubiją. Albo 3 fala (jak ci z nożami wlatują na górę), albo 4 fala z rakietnicami. Tego się po prostu nie da przejść. Filmiki z YT można sobie wrzucić do kosza na śmieci...

 

Tego (pipi)stwa się nie da przejść. <_<

Odnośnik do komentarza

Thx. Dla mnie najgorsze były: końcówka, pociąg i most. Ogólnie najłatwiejsza miscja to przedostatnia z egzoszkieletem i rafineria od momentu, jak zdobywamy elektryczną broń od dużego :D

 

Btw. W statystykach mamy napisane ilosć zabić każdą bronią... przy przedostatniej broni mam "?" jako nazwę i "-" jako ilosć zabić. Co to za broń?

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie to był miotacz ognia.. ale głupia sprawa bo na bank zabiłem kiedys przynajmniej 1 Helghasta miotaczem. A zapisać powinno bo chwile potem jest savepoint.

Teraz przeszedłem całą tą sekcję w 4. misji i zabiłem miotaczem przynajmniej 4 lub 5 Helghastów. Potem sprawdziłem w satystykach a tam jest napisane, że zabiłem jednego <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...