Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Kamuflaż dalej jest aktywny, kiedy kogoś zabijemy. Ciekawe jak to rozwiążą, stealth będzie działał przez jakiś czas czy dopóki nie zabijemy określonej ilości. Coś czuje, że z tym patchem wzrosnie ilość kamperów :)

 

To w nawiązaniu do tego ? :

"Cosmetic fix for Scouts body remaining cloaked after being mortally wounded (i.e. headshot)"

Tylko tu chodzi o to, że kamuflaż jest dalej aktywny nie kiedy kogoś zabijemy, ale kiedy sami zginiemy będąc na kamo.

 

 

Co do patcha to największa niewiadoma to nowe bronie. Jeżeli będą dostępne na wszystkich mapach to zastanawiam się jak będzie działał miotacz na Młocie podczas S&D gdzie wszyscy chowają się w tych ciasnych wieżyczkach :twisted:Burn!!!

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że te dodatkowe bronie to tylko w mapkach z DLC.

 

Przecież to będzie super motywacja do kupna dodatku - wypróbuj stare-nowe bronie w multi, pokaż jaki z Ciebie kozak przybijając snajpera za jaja do ściany, albo spal kampera, który bezczelnie ustawił się na wprost spawnu.

 

Aha, i powinni usunąć te wybuchy gwoździ - co to za radocha przybijania do ściany, jak on zaraz odpadnie... : |

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza

nowy patch świetny-wkońcu super wyszukiwarka serwerów + koniec przegiętych botów.Liczę,że już w mechnice gry nie będą nic zmieniać w przyszłych patchach.teraz tylko marzę o jakimś świetnym dlc nie zawierającym tylko samych mapek(dwóch broni z singla nie liczę) co by jeszcze bardziej motywował do odpalania K2.

Odnośnik do komentarza

dokładnie- wpada roku bo pomiędzy 10tyś exp,a 100tyś exp powinno być co najmniej jeszcze z 5 rang...:/ Dobicie do 100tyś to jest przecież przegięcie,a nie żadna motywacja :/.

 

Ja dalej liczę,że GG pójdzie po rozum do głowy i będą coraz ciekawsze patche i dlc.Już nowy dlc jest niejako zajawką,że może coś drgnie-ciekawsze trofea no i dwie nowe bronie obok nowych plansz.Ja mam cichą nadzieję,że w końcu GG obdarują nas nowymi trybami zabawy(trybem na wzór hardcore z CoD4 bym nie pogardził),broniami,mapami z pojazdami(mieli taką mapką w wersji alpha gry) oraz customizacją choćby minimalną bohaterów,nowe badges też były by fajne.

 

Weekendy z podwójnym exp też by były świetne....motywowałoby to do odpalenia gry.(swoją drogą wg oficjalnej rozpiski patch 1.28 umożliwia moderatorom tworzenie serwów z 2xEXP)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jak już kiedyś pisałem - imo GG obudziło się z reką w nocniku, że ludzie zrobili max rangi w kilka dni i wrzucili 100K żeby zatrzymać ludzi przy multi. Tylko, że dla wielu (np. mnie) efekt jest dokładnie odwrotny. Lubię coś zdobywać poza punktami i widzieć, że jestem na bieżąco nagradzany - a 100K na horyzoncie to wizja spędzenia długich miesięcy przy grze, tylko po to, aby dostać finalną rangę. Bez sensu imo i brak motywacji.

W tej kwestii wzory do naśladowania to CoD4, czy choćby BF1943 (póki co) - powolne zdobywanie rang (licznych i dobrze rozłożonych) i co chwila jakieś nagrody, choćby w postaci głupich "znaczków" za celność, skuteczność, obronę, itp.

Odnośnik do komentarza

Butcher ma te samo zdanie co ja.Arkady niby to jakaś motywacja te 100tyś exp ale tych punktów jest za dużo,a po drodze nie ma żadnej pośredniej nagrody.Tak jak pisałem-między 10tyś a 100tyś powinno być co najmniej z 5 rang by gracze byli na bieżąco nagradzani...nie wspominając o takich bajerach jak customiazcja bohatera(np. jakieś nalepki na hełm) lub nowe tryby rozgrywki.Ta gra jest świetna w multi ale mogłaby być jeszcze lepsza.GG musi ruszyć dupę by ludzie o niej nie zapomnieli w obliczu zbliżającego się MW2 i BC2,a nowe mapki to nie lekarstwo.

Odnośnik do komentarza

Wy gracie dla najwyższej rangi? Ja nadal gram w KZ2, bo zawsze można spotkać sporo naszych rodaków, poza tym, to nadal jest najlepszy sieciowy fps na PS3. Inna sprawa jest taka, że system rankingowy z KZ2 jest beznadziejny. Muszą to poprawić, idealny jest w Halo2/3. Mam nadzieję, że KZ3 to NORMALNE mecze rankingowe jak w innych grach. Zasady ustala GG i nic nie można zmienić, a takie zakładania gier jak obecnie, to tylko nadaje się na customy.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja będę grać cały czas,już z mniejszą intensywnością niż wcześniej ale dalej.Do mnie to najlepszy fps sieciowy tej generacji i ścisłe top3 gier w które grałem na ps3.BF1943 ,mnie na dłużej nie przytrzyma więc pewnie dopiero MW2 to zmieni.Co nie zmienia faktu ,że i tak będą od czasu do czasu odpalać k2-ta gra jest po prostu świetna a ilość Polaków grających na serwerach mnie nieraz zadziwia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...