Skocz do zawartości

MotorStorm


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z połączeniem się do serwera zeby zagrać online :)

Nie wiem czemu tak jest. Wcześniej było wszysko dobrze (raz jakos było, ze nie działało, ale potem było ok znowu), a teraz juz od wczoraj próbuję i nic. Albo zatrzymuje sie na Connecting to server, albo przejdzie to (raz na 10 prób), wybiorę Europę, pojawia się regulamin (a raczej pusta ramka, bo regulamin sie nie "ściąga") i nie mogę juz nic zrobic, muszę wyłączyc grę. W innych grach nie ma żadnego problemu z online. Z tego co wiem, to osobom z z Friend-listy działa, więc o co chodzi?? :P :P

Miał ktoś takie coś?? Bo nie wiem czego to wina.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Mam problem z połączeniem się do serwera zeby zagrać online :)

Nie wiem czemu tak jest. Wcześniej było wszysko dobrze (raz jakos było, ze nie działało, ale potem było ok znowu), a teraz juz od wczoraj próbuję i nic. Albo zatrzymuje sie na Connecting to server, albo przejdzie to (raz na 10 prób), wybiorę Europę, pojawia się regulamin (a raczej pusta ramka, bo regulamin sie nie "ściąga") i nie mogę juz nic zrobic, muszę wyłączyc grę. W innych grach nie ma żadnego problemu z online. Z tego co wiem, to osobom z z Friend-listy działa, więc o co chodzi?? :P :P

Miał ktoś takie coś?? Bo nie wiem czego to wina.

Ja mam troszeczke inny problem mianowicie po skończonym wyścigu nie zawsze wraca mi do lobby. Po dłuższej przerwie pojawia się napis reconect i musze łączyć się jeszcze raz. Średnio dzieje sie tak co kilka wyścigów. W innych grach nie mam żadnych problemów, nawet COD4 który jest o wiele bardziej wymagający jeżeli chodzi o łącze, śmiga u mnie idealnie. Myśle że po prostu Motorstorm nie jest zbyt dobrze zoptymalizowany jeżeli chodzi o sieć.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza

Może... ale ja nadal nie mgoę zagra online. Już trzeci dzień. Mogę np w time attack zobaczyć leaderboards i wtedy łączy się z serwerem a jak cche zagrać to nie ;) Już mnie to zaczyna wpieniać, bo wiem, że ludzie z friend-listy nie mają tego problemu. Wie ktoś jak (jeśli) da się to rozwiazac?? Czy może mam poprostu cierpliwie czekać, aż się naprawi (tylko co ma się naprawiać, skoro niektórym działa).

Odnośnik do komentarza

mam pewien problem , keidy kupielm konsole grywalme w motorstorma po cyzm go sprzedalem... ale po paru miesiacach tak mnie naszlo ze kupielm go sobie uzywanego wersje oczywscie PAL z poslki no i gralme gralem majac seyvy ze sterre gry... Postanowilem sobie kupic pare dodatkow do gierki , kupielm te 3 Double pack i dwa Weekendy..

sciagnalem zaisntalowalem i jakos nie widze... :D tak samo timeattack... scignalem zaisntalowalem i tez go nei widze... gdzi emam go szukac.. a dryga sprawa wracajac do dodatkow to w wspicie ticketow mam 21.. z czego polowa nie odkrytych.. czy te tickety to juz z tymi dodatkami czy ich ilosc odpowiada ilosci orginalnej gry. pomozcie

 

ok wszytko dziala sorrki za zasmiecanie forum :D

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

od jakichs 9 miesiecy motor storm lezal umnie na polce i czekal na lepsze czasy, gdyz niemoglem sie przekonac do tej gry i hype wokol niej panujacego. a ze nadszedl dlugi weekend ,a gta 4 niestety niepodeszlo mi za bardzo i od jakiegos tygodnia grzeje ławe , to mysle sobie dam jescze jedna szanse motor stormowi , i jakiez bylo moje zdziwienie kiedy po prawie calym dniu ciorania niemialem dosc!! ta gra zrywa beret, niewiem czemu kiedys tak mnie odpychala, ale teraz jest to dlamnie HIT :twisted2: . oj glupi bylem jadac po MS ze to slaba gra itp.. jestem gdzies tak w 70% gry i zaczynaja sie schody , poziom trudnosci wyraznie wzrosl, ale dam rade!!!

 

pozdro

 

czy ktos bardziej obyty z gra moglby doradzic conieco, doszedlem do biletow z 4 poziomu, i tu zaczely sie straszne schody, zapierniczam ile fabryka dala ale i tak to za malo zeby wygrac! , oni caly czas siedza na ogonie , badz jada łeb w łeb i albo dostane z piąchy , albo ktory mnie z trasy wypchnie, tudziez wjedzie mi po chasmku w doope i ląduje na ostatnim miejscu, mozna sie niezle pownerwiac!! ale i tak dam rade.

a ci co ukonczyli bilety 4 na złoto to sa dlamnie mocarze!.

Odnośnik do komentarza

ta gra naprawde wykonczy mnie psychicznie !! od 2godzin siedze na jednej trasy i za cholere nieumiem jej przejsc chociazby na 3 pozycji. jestem nauczony ze z reguly w kazdych wyscigach przeciwnik jedzie jak po sznurku i zawsze sobie moge mniej wiecej zaplanowac przejazd zeby miec jak najlepszy czas, ale w tej grze jest to niemozliwe!! bo zawsze albo ktos ci wjedzie w doope ,albo cie zepchnie i wdoopi sie w cos, albo inne przypadki losowe. robie ostatnie podejscie na dzisaj do tej trasy- szkoda sobie nerwy psuc na noc ;) .

 

a jak wy uzywacie/uzywaliscie boosta ? - oszc zednie czy caly czas do dechy , lekko dac mu ochlodzic sie i dalej?

i wogole jak gracie w ta gra , caly czas gaz na maksa czy raczej z umiarem? bo np jak gram ATV to gaz do dechy i doprzodu,ale znowu rally carem jak tak jade to pewny zgon :)

Odnośnik do komentarza

ja boosta uzywalem zawsze na zakretach, mozna powiedziec ze driftowalem ;) (zawsze skutkowalo wychodzilem z zakretu pierwszy) ,i na prostej przed metą az do konca wskaznika.Diolek jezdzij skrótami i spychaj przeciwnikow na skały(jesli to mozliwe):) ja przeszedlem gre 2 razy.za pierwszym razem z ostatnim bilecikiem sie troche meczylem tak chyba z 5-10 razy powtarzalem kazdy wyscig,ale za drugim razem nie mialem zadnych klopotow(a mialem przerwe od gry z 3miesiace):)Diolek powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie Motorsotrm pękł z kompletem złotych medali :)

Trzeba jednak powiedzieć że to jedna z najbardziej w(pipi)iających gier - kilka razy było blisko rzutu padem o ścianę (jedynie myśl, że dual kosztuje 170 zeta mnie przed tym powstrzymywała :))

 

Kilka rzeczy do poprawy w dwójce:

- po kiego grzyba jechać 3 okrążenia, jak i tak zawsze liczy się tylko ostatnie? Możesz zaczynać 3. okrążenie na ostatnim miejscu i tak wygrać, możesz być pierwszy po bezbłędnych 2 kółkach, jeden błąd i dupa. Wiem, że to dodaje adrenaliny, ale ...

- czy Wam tez się wydawało czasami, że jedziecie sami vs zespół złożony z 11 przeciwników? Akcje w stylu: jestem pierwszy, ostatni, bardzo wolny zakręt, za mną 8 gościów i nagle 3 z nich zamiast próby wyprzedzania centralnie w pełną szybkością ładuje się na mnie, spychając w przepaść po to żeby kilku pozostałych mogło mnie wyprzedzić. Moim zdaniem konsola oszukuje :)

Odnośnik do komentarza

nie no przesada jest to co dzieje sie w tej grze na poziomie biletow 4 , jade 2 kolka na pierwszym miesjcu bez stluczki, zerkam do tylu i przeciwnicy sa chet daleko, a gdy zaczyna sie 3 kolko nagle biora sie z dupy wszycy przeciwnicy i sciskaja,spychaja, w dupe wjezdzaja, poprostu robia wszytsko zeby ,mi utrudnic zwyciestwo. moim zdaniem jest to naprawde przesada, bo widac golym okiem ze niezalezy im na zwyciestwie ,tylko natym zeby niedopuscic do mojej wygranej... bezsensu

 

ale i tak nieodpuszcze i nabije wszystko na gold!! . ale mam nadzieje ze w dwojce niebedzie takich akcji, bo jezeli zamierzaja tak zrobic to niech dadza 1 okrązenie a nie 3 , bo to i tak bezznaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
A znacie tytuł tego kawałku?

Song: Tarantula - Pendulum

z opisu filmiku ;)

No to widzę, że panowie z Evolution Studio gustują w Pendulum. A tak w ogóle ciekawe jakie kawałki dostaniemy w MS2, ale to dyskusja na inny temat ;) Pewne jest, że na pewno zarządzą (po co oni dają możliwość słuchanie swoje muzyki w MS2 ;P )

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...