Skocz do zawartości

MotorStorm


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzam sobie dzisiaj giereczki ,patrzam - "Motorstormik" ,zapuszczam i normalnie penis zawiniety w ósemke! Jakie ta gra graficznie jeszcze wrazenie robi to jest po prostu strzał w pysk - te błotko , krajobrazy ,sceneria kanionu - OJAJE.BIE! I ten gemplejos , "dwójka" dla mnie o wiele ciulastsza jest ,kompletnie nie przypasiła mi ,a w MS1 to szarpac i szarpac ,szkoda ze tego splita nie walneli bo juz sobie wyobrażam wyscig na motory z bratem i odpowiednie pierd.olniecie go łapą w realu kiedy miałby ochote mnie wyprzedzic... Ojoj <szukam gaci na zmiane>

 

E

...i błoto w tej grze to po prostu wizualny patyk w tyłek - nigdzie czegos takiego nie widziałem i nawet dwójka nie oferuje takiego.

W pełni się zgadzam, ta gra mimo upływu lat nadal musi się podobać. Graficznie tytuł świetny, a na dodatek efektowność to coś, co inne NFS czy Burnouty tylko mogą pozazdrościć. Kamera z nad maski (grać tylko na niej!), tylko potęguje efekt.

 

 

Racja potęguje, gra nabiera ogromnego speeda :) i wygląda kozacko z tej kamery lecz do normalnego grania w festiwalu się nie nadaje :/ dla mnie jest cholernie nie wygodna i ogranicza widoczność, już nie mówiąc o walczenie o dobrą pozycje online na tej kamerze!

 

PS. Graliście w którą cześć motorstorma na kierze?? ja grałem jakiś czas temu i było za(pipi)iście wygodnie :yes: i grałem bardzo dobrze, przed zagraniem myślałem że MS to chyba najgorsza gra na kierownice a naprawdę można wygrywać na "kółku" w ostatnich wyścigach festiwalu. Polecam sprawdzić :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...