Skocz do zawartości

MotorStorm


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

I dorwałem Motorstorma.....pytanie dla samego siebie...dlaczego tak długo byłem sceptycznie nastawiony do tej gry?

 

Przecież MS to rewelacyjne wyścigi,wczoraj grałem chyba z 3 godziny.Cały czas myślałem,że to Resistance z tytułów startowych był tym lepszym...jakże się myliłem.MS to najlepsze wyścigi arcade na PS3 do dnia dzisiejszego.A oprawa graficzna na niektórych trasach,z widokiem z maski po prostu miażdży-pierwsza trójka najładniejszych racerów tej generacji.

 

PS.Może ktoś mi powiedzieć jaki z dodatków jest najlepszy i warto go kupić jako pierwszy?bo nie mam aktualnie kasy na wszystkie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 4 miesiące później...

pozwole sobie odswiezyc watek:)

wlasnie zaczalem grac w motorstorma. postow jak widac jest w cholere. czy moglbym dostac jakies porady od bardziej doswiadczonych graczy?

na razie na 15 wyscigow same 1 miejsca, ale pozniej moze byc trudniej. glownie mi chodzi o to, czym najlepiej jezdzic oraz jak uzywac boosta? podczas loadingu widzialem, ze byla porada, aby wiedziec, kiedy uzywac boosta, czy cos takiego. to chodzilo o to, zeby uzywac jak ktos sie zbliza, na prostych,... czy moze zalezy od ustabilizowania wozka, czy cos? bo wydaje mi sie, ze raz boost idzie wolno, raz szybciej...

bede wdzieczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Ha, dojdziesz do 17 ticketa i zacznie sie kilka pojedynczych wyscigow, ktore przetestuja Twoje silne nerwy. Ja malo nie zeszlem ze wscieklosci. Ale ostatecznie wszystko na zloto.

Dla mnie zadzialalo:

1. widok kamery z tylu wozu - co by szybciej zblokowac wyprzedzajacych

2. boost non stop - jak tylko 1-2 kratki sie wystudza, od nowa cisnac.

 

Odnośnik do komentarza

aha czyli nie czekac, jak mi opadnie do polowy i pozniej walic jak torpeda, tylko po troszeczku? :P

a co z multi? bo nigdzie nie widze takiego trybu...

 

jeszcze mam problem z online. napisalem w osobnym dziale, ale moze tutaj ktos wczesniej zauwazy:p jak klikam na online, to pojawia sie napis unable to connect... co juz nie mozna grac online, czy to chwilowe?

dzieki!

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
Ha, dojdziesz do 17 ticketa i zacznie sie kilka pojedynczych wyscigow, ktore przetestuja Twoje silne nerwy. Ja malo nie zeszlem ze wscieklosci. Ale ostatecznie wszystko na zloto.

Dla mnie zadzialalo:

1. widok kamery z tylu wozu - co by szybciej zblokowac wyprzedzajacych

2. boost non stop - jak tylko 1-2 kratki sie wystudza, od nowa cisnac.

Ja chociaż wiem, że widok z kamery zza samochodu jest łatwiejszy nie daje się skusić i wytrwale gram z kabiny :D

 

Nigdy nie miałem problemu z online w MS

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Jak na razie gra mi się przednio, masa frajdy no i zaczęły się schodki -> 3rd lvl ticket: Now Or Never - Sidewinder Gulch, bilet zaliczony dopiero za 6 razem, ale chyba dlatego, że nie trzymałem się błota (wkurzały mnie Big Rig'i to wolałem pomykać z motorkami). Czy ostatnie trasy z 4 lvl dają popalić?

 

btw...

 

a ma ktos jeszcze MS? mozecie sprawdzic, czy wam dziala online? bo u mnie caly czas blad wyskauje...

 

a moze to wina update? gre po raz pierwszy wlaczal brat, wiec nie wiem czy cos wyskoczylo. teraz usunalem game data, wlaczylem gre i nie pojawila sie info o update. skad moge povrac aktualizacje?

 

...działa ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

No, MS daje mi ostatnio popalić a to dopiero 15 ticket -> Bridge Racer - Sidewinder Gulch zalazł mi za skórę (nie cierpię motorów). Wkurzający wyścig, tłoki, częsty kontakt z oponentami i w ogóle Sidewinder, cieszę się, że mam go za sobą. Zaczynam się troszkę irytować, ciekawe co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomocny hint Panowie ;) Nie jest to mój gatunek, dlatego wygrana przychodzi czasem za nastym razem. A jeśli chodzi o błędy to popełniać je jak najbardziej można (i tak przed metą podgoni się oponentów i dopiero wtedy zaczyna się walka o miejsce). Na koniec złota myśl - "catch up ssie i basta" ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dokładnie- w Motorstormie jedziesz 3 kółka, a tak naprawdę liczy się ostatni zakręt, gra jest tak skonstruowana że 100% czasu to walka. Przy tych ticketach zaczyna się frustracja, potem mi była potrzebna przerwa, a wróciłem z wielką przyjemnością wink.gif

 

Mam gre od paru dni. Przeszedłem 42 wyścigi z ponad 60 , mam 1500 punktów. Jestem przy poziomie 4 ticketów. Korwa ,co sie dzieje na torze ''Grizlly'' przechodzi ludzkie pojęcie :angry2: W 3 okrązeniu w miejscu gdzie jest ostatnia prosta bez błota jestem na 1 miejscu patrze do tyłu i uderzam w niewidoczną ścianę. Auto zwalnia , ale to nic nie daje , ostatecznie jestem drugi. :confused: Gra ma troche bugów, a poziom trudności to drugi Demons Souls.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Gram w Motorstorm od niedawna. Zrobiłem trochę wyścigów offline, ale ostatnio wkręciłem się w rozgrywkę w sieci. Mam jednak jedną wątpliwość - jak to jest, że kiedy startuję powiedzmy motorem i obok mnie są 3 inne motory, to jak to jest, że one mają z miejsca 2,3 razy lepsze przyspieszenie ode mnie? Tak jakby od razu mieli dopalacze. Ludzie jakieś kody wpisują, czy jak??

Odnośnik do komentarza

Gram w Motorstorm od niedawna. Zrobiłem trochę wyścigów offline, ale ostatnio wkręciłem się w rozgrywkę w sieci. Mam jednak jedną wątpliwość - jak to jest, że kiedy startuję powiedzmy motorem i obok mnie są 3 inne motory, to jak to jest, że one mają z miejsca 2,3 razy lepsze przyspieszenie ode mnie? Tak jakby od razu mieli dopalacze. Ludzie jakieś kody wpisują, czy jak??

 

 

Nie nie wpisują kodów :D.

Może to kwestia wyboru modelu motocykle lub samochodu, 2,3 razy lepsze przyspieszenie ? przesadzasz. Tych kilka modelów motocyklów nie różnią się bardzo w osiągach jednak różnica jest widoczna od razu. Więc nie bierz w wyścigach online (w singlu też) pierwszego najgorszego modelu pojazdu lecz najlepszy jaki masz dostępny :)

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Nie dostaje się. Da sie z tego co pamiętam jakoś tak manipulować manetką gazu żeby mieć lepszy start. Świetna gra, z okazji odświeżenia tematu na forum, chyba sobie wrzucę płytę z grą do konsoli na kilka wyscigów.oru

 

Na SI przenigdy nie narzekałem. Moim zdaniem jest ono optymalne, właśnie dzięki niemu walka w Motorstormie trwa o każdy centymetr toru. Uwielbiam również z pierwszego miejsca zerknąć do tyłu i obczaić jaki mayhem robią również komputerowi przeciwnicy pomiędzy sobą.

 

Pytanie, czy ktoś nabywał jakieś DLC do pierwszego Motorstorma ? Proszę o opinię i ceny tych DLC, które wprowadzają nowe trasy.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzam sobie dzisiaj giereczki ,patrzam - "Motorstormik" ,zapuszczam i normalnie penis zawiniety w ósemke! Jakie ta gra graficznie jeszcze wrazenie robi to jest po prostu strzał w pysk - te błotko , krajobrazy ,sceneria kanionu - OJAJE.BIE! I ten gemplejos , "dwójka" dla mnie o wiele ciulastsza jest ,kompletnie nie przypasiła mi ,a w MS1 to szarpac i szarpac ,szkoda ze tego splita nie walneli bo juz sobie wyobrażam wyscig na motory z bratem i odpowiednie pierd.olniecie go łapą w realu kiedy miałby ochote mnie wyprzedzic... Ojoj <szukam gaci na zmiane>

 

E

...i błoto w tej grze to po prostu wizualny patyk w tyłek - nigdzie czegos takiego nie widziałem i nawet dwójka nie oferuje takiego.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Sprawdzam sobie dzisiaj giereczki ,patrzam - "Motorstormik" ,zapuszczam i normalnie penis zawiniety w ósemke! Jakie ta gra graficznie jeszcze wrazenie robi to jest po prostu strzał w pysk - te błotko , krajobrazy ,sceneria kanionu - OJAJE.BIE! I ten gemplejos , "dwójka" dla mnie o wiele ciulastsza jest ,kompletnie nie przypasiła mi ,a w MS1 to szarpac i szarpac ,szkoda ze tego splita nie walneli bo juz sobie wyobrażam wyscig na motory z bratem i odpowiednie pierd.olniecie go łapą w realu kiedy miałby ochote mnie wyprzedzic... Ojoj <szukam gaci na zmiane>

 

E

...i błoto w tej grze to po prostu wizualny patyk w tyłek - nigdzie czegos takiego nie widziałem i nawet dwójka nie oferuje takiego.

W pełni się zgadzam, ta gra mimo upływu lat nadal musi się podobać. Graficznie tytuł świetny, a na dodatek efektowność to coś, co inne NFS czy Burnouty tylko mogą pozazdrościć. Kamera z nad maski (grać tylko na niej!), tylko potęguje efekt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.