Skocz do zawartości

MotorStorm


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując gra jest (pipi) trudna , piekielnie grywalna i zabujczo miodna.

Co racja to racja :(

 

Ostatnio wróciłem do MS i znów męczę dodatkowe bilety (te z PS Store) wszystko zaliczone na złoto, oprócz trzech wyscigów (srebro). Zdarza się taki wyścigi, że człowiek siedzi przy nich godzine czasu, ale warto, bo gra dostarcza masę miodu.

Nowy Burnout przy MS to jakiś śmiech na sali. Nawet zastanawiałem się ostatnio czy nie zmontowac jakiego montażu z tej gry, bo mimo kilku ładnych miesiącami, MS nadal zaskakuje wykręconymi akcjami. Pod względem efektowności i grafiki, nadal nie widzę godnego konkurenta.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta gra cały czas robi na mnie wrazenie,, juz duzo czasu mineło.. kupiłem razem w konsola rok temu a za kazdym razem gdy właczam do jestem pod wrazeniem wykonania i kolorów.. dlatego ta gra pozostanie u mnie w kolekcji ... i szkoda ze wielu z Was przestało grac online (wszyscy przerzucili sie na COD4 - ja tez) , chetnie bym pograł...

Odnośnik do komentarza

Pierwsze plotki mówiły że mały ukazać się w lipcu 2007 a późniejsze że na gwiazdkę. Jeżeli jeszcze nie widziałeś to wejdź sobie do time trial i tam są te trasy "wygaszone". Może w ogóle ich nie wydadzą i zamiast tego dołączą je do MS2, jak dla mnie to może nawet lepiej. A IMO to idealnie by było jakby zapożyczyli rozwiązanie z Gran Turismo i w drugiej części dali wszystkie trasy z jedynki plus nowe:)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Pewnie głupie, ale co tam... :( Do czego służy(lub co oznacza) taki telewizorek z x lub trzema kreskami(można włączyć lub wyłączyć za pomocą L1), ta ikonka jest w trybie online... Jeżeli było już poruszane to przepraszam, ale jest tu trochę stron i nie chce mi się przewracać wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko. Pewnie głupie, ale co tam... :( Do czego służy(lub co oznacza) taki telewizorek z x lub trzema kreskami(można włączyć lub wyłączyć za pomocą L1), ta ikonka jest w trybie online... Jeżeli było już poruszane to przepraszam, ale jest tu trochę stron i nie chce mi się przewracać wszystkich...

Jak masz "telewizorek" z krzyzykiem to nie slyszysz playerow gadajacych przez headset, a jak masz bez krzyzyka to slyszysz.

Odnośnik do komentarza
Albo mi się zdaje albo po update'ach spadł poziom trudności, kiedyś cholernie się męczyłem na 4 lvlu (niewiele przelazłem),a tera łykam złotko, za złotkiem, no a przerwę miałem 2 miesięczną ponad.

Podobnierz po updacie jest nieco zmieniona fizyka-akurat nie mam Motorstorma,mógłby ktoś potwierdzić??

Odnośnik do komentarza

Wczesniej przed update najechanie na byle kamyk powodowalo wyskok 20m w gore. Czyli pojazdy byly ciut za lekkie. Po updacie nieco sie zmienilo in plus. Teraz wozy sa mniej podatne na nierownosci i kamyki. Jednak dla starych wyjadaczy, ktorzy maja przejechane po kilka tysiecy onlinowych wyscigow i Bog wie ile offline po "staremu" moze nie podpasowac ta zmiana.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem te dwie nowe trasy (pakiet tych 2óch tras kosztuje 15zł). Są one dość krótkie, acz bardzo ciekawie zaprojektowane (jedna wije się niczym wąż, który zresztą jest głównym tematem tej trasy, druga to z kolei wywijasy na szczycie góry :D ).

 

Czy mi się wydaje, czy te trasy nie posiadają dla siebie ticketów?? :(

 

 

Ogólnie to tras już się uzbierało 12 (plus lustrzane odbicia, zmieniające trasy nie do poznania) biorąc pod uwagę jeszcze to, że jedna trasa w Motorstormie to IMO odpowiednik 2-3 tras z innych ścigałek :P to daje nam bardzo przyzwoity wynik.

 

No, ale mam nadzieję, że goście z Evolution już teraz zaczną pełną parą developing Motorstorma 2 ;)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gra jako tako fajna(trasy/kaniony i masa pojazdow) ale nie podoba mi sie zabardzo....i mam tez pewien problem.Pobralem to co mialem pobrac zeby grac przez internet ale nie wiem co dalej.Wbilem kiedys do jakiegos lebka co zalorzyl i tak czekalem...czekalem i czekalem ale nic...w pewnym momencie pisalo pod innymi graczami "Racing" a ja jeszcze czekalem.Moglibyscie mi wytlumaczyc jak sie gra przez internet?Z gory dzieki :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Po zakupie ps3 z motortormem pogralem w niego 1 miesiac, przeszeldem i sprzedalem .. i kurcze az wczooraj sciganalem sobie demko i musialem troche pograc i zastanawiam sie czy by sobei nie kupic tej gierki jeszcze raz.. wiem to zalosne ale po 4 miesiacach ssie mnei do tej gry i jeszcze majac na uwadze ze mozna sciagnac dodatki za kase...... i tu ksztaltuje sie moje pytanie.. ile tras moge znalesc w platnych dodatkach i co jeszcze ciekawego w nich jest ...:)

Odnośnik do komentarza
Ja z kolei pogralem godzine i juz wiem, ze na pewno tego wiecej nie odpale:F

Ze slynnym renderem z E3 to ma wspolna tylko nazwe (ale na pewno bylo to walkowane miliard razy w tym topicu).

Daj grze jeszcze jedną szanse, ukończ kilka wyscigów w singlu... tylko ze z kamerą z nad maski, gwarantuje ci, że opad szczeny gwarantowany.

 

A jeżeli chodzi o porównanie do renderu, pod wzgledem EFEKTOWNOSCI, jest bardzo blisko.

Odnośnik do komentarza
Gra jako tako fajna(trasy/kaniony i masa pojazdow) ale nie podoba mi sie zabardzo....i mam tez pewien problem.Pobralem to co mialem pobrac zeby grac przez internet ale nie wiem co dalej.Wbilem kiedys do jakiegos lebka co zalorzyl i tak czekalem...czekalem i czekalem ale nic...w pewnym momencie pisalo pod innymi graczami "Racing" a ja jeszcze czekalem.Moglibyscie mi wytlumaczyc jak sie gra przez internet?Z gory dzieki :)

 

Pozdro

Dołączasz się tylko tam gdzie jest napisane IDLE lub SETTING. Jeżeli pisze PREPARING to oznacza to że wszyscy właśnie wybierają auto i za chwile status zmieni się na RACING.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...