Skocz do zawartości

Gears of War


orion50

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zależy na jakim poziomie, czy sam szukasz nieśmiertelników, czy z poradnikiem idąc na łatwizne i tyle. Polecam Insane w coop. Ja tą grę przeszedłem z 5 x na różnych poziomach w solo i coop via LIVE. W multi gram z Polakami cały czas na zmianę z GOW2 :) Singla GOW2 nadal nie skończyłem, jest dobry ale w 1ce jest IMO bardziej klimatyczny.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak Bestia napisał. Obie gry mają genialne multi, nie pozbawione błędów, ale unikalne i taktyczne. W to trzeba umieć grać. Początki są bardzo trudne w obie części tak samo, jednak 2ka jest bardziej noob-friendly :P Single również świetne i za nic nie oddałbym żadnej części :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Strasznie krótka ta gra, niestety, przejście jej zajeło mi około 6-7 godzin z powtórzeniami, dobrze że jest COOP na splitscrinie to może uda mi się z kimś popykać i jeszcze raz przejść tą gre, single mnie niczym nie zaskoczył, idziemy przed siebie i strzelamy, palec nie schodzi praktycznie z trigera odpowiedzialnego za strzał, troszke odmóżdzające ale jest za to bardzo przyjemnie :), brakuje jednak swobody, interakcji, otocznie jest niezniszczalne oprócz paru wyjątków i ciągle jesteśmy prowadzeni za rączkę. Grafa i muzyka fantastyczna, gra jest z 2006 roku ale w ogole się nie postarzała, świetne postacie i teksutrki, muzka również idealna do prowadzenia zaciętej walki. Wądą jest właśnie krótkość, nie bawi mnie zbieranie debillnych aczwmentów, nie ma w tym nic zabawnego i ciekawego niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Z łezką w du.pie odświeżam stary jak Fiat 126p temat. Piszę z wiadomością do ludu, że multi GoW 1 żyje po dziś dzień i ma się dobrze. Około 20-25 osób (polaków) w tym kilka osób z forum gra regularnie w tygodniu od godziny 21:00, w weekendy od 20:00 nawet do 3, 4 nad ranem. Część z tych osób to starzy wyjadacze ale są i osoby, które dopiero zaczynają, więc jeśli ktoś jest chętny z nami pograć to ślijcie zapro do znajomych na XBL albo piszcie wiadomość to będę Was informował i zapraszał do grupy. To akurat dobra okazja, by o tym napisać jako, że pewnie kilka osób po raz pierwszy zobaczy GoW (z dodatku do preordera Judgementa). Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Czezky

 

Trzeba bylo odpalic :) do wieczora mozesz grac w Judgement a wieczorami do nas dolaczyc.

 

Mazzeo

 

Wiekszosc serwerow jest polagowanych ze wzgledu na lacza hostow zagranicznych. My jak gramy to zawsze hostuje ktos z Polski z dobrym laczem. Zazwyczaj jest dobrze, czasem jak sa problemy to zmieniamy hosta i cisniemy dalej. Jednak mowie w maszym gronoe nie ma lagow prawie nigdy ;)

Odnośnik do komentarza

Czezky

 

Trzeba bylo odpalic :) do wieczora mozesz grac w Judgement a wieczorami do nas dolaczyc.

 

Mazzeo

 

Wiekszosc serwerow jest polagowanych ze wzgledu na lacza hostow zagranicznych. My jak gramy to zawsze hostuje ktos z Polski z dobrym laczem. Zazwyczaj jest dobrze, czasem jak sa problemy to zmieniamy hosta i cisniemy dalej. Jednak mowie w maszym gronoe nie ma lagow prawie nigdy ;)

Chyba że gra Ruller, którego prawie co mecz rozłącza :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...