Skocz do zawartości

Gears of War


orion50

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dużo ich ? Komfortowo będę grał?

 

 

jest kilku :) np ja ;) od kiedy mam liva girsy non stop :) glownie co-op bardzo przyjemnie sie gra :)

 

a w versusie tlumow niema :( mi oststnio nie gra sie konfortowo <_< co wejde albo (host)wywali mnie z gry :( albo trafiam na dzieci drace sie do headsetow :solo:

 

pytanie....da sie rozmawiac przez headset podczas gry co-op albo tylko w vs?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mi też nie udawało się go rozwalić tym combem łuk + lancer, choć na jutjubie najczęściej jest właśnie ten sposób prezentowany. Pamiętam, że nawet jak z kumplem w co-op'ie graliśmy, to nie mogliśmy tego przejść. Jednak po wielu próbach, wynalazłem wreszcie idealną mieszankę i samemu spokojnie rozwaliłem go szotganem + lancerem ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurde ta metoda w moim przypadku jest o kant d**y.To wymaga chyba routera którego nie posiadam...;/.Widziałem że sporo osób pobrało te mapki do GoW'a.Może ktoś jest w stanie mi wyjasnic jak to zrobił?.Albo jakoś podesłać plik(o ile jest to mozliwe... <_< ).Bardzo bylbym wdzieczny gdyby ktos mi pomogl...:D

 

Jeszcze jedno pytanie mam...Wie ktoś jak liczone są te kille??.Wg statystyk mam 101 curb stompów ale achivementa nie dostałem... <_< .

Odnośnik do komentarza

Ominąc blokade mozna po przez podłaczenie konsoli bezposrednio do kompa i zmianie VPN .sciagasz prrogramik który sie zwie VPn coś tam wpisujesz swoje dane jakich uzywasz do łączenia sie z netem klikasz connect i masz IP z USA przez 10 lub 15min .Sposob jest opisany na necie bardzo dokładnie .poszukaj.

 

na wiekszosc aczikoów z multi jest bug niby trzeba zrobic 100 killi a w zeczywistosci wychodzi 150-200 zeby aczik wpadł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...