Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem grać w piątek, ale "nie wyszło". Dziś jednak odpaliłem grę i już mogę rzucić kilka spostrzeżeń:

 

- fabuła w stylu "WTF ?"

- idealnie skonstruowana atmosfera zaszczucia

- walka ma w sobie to "coś", taki a nie inny charakter rozgrywki i sposób pozbywania się wrogów wymusza ciągłe kombinowanie podczas walki

- zacząłem na poziomie trudności hard i nie żałuję - łatwo nie jest, ale jest to jakieś wyzwanie

- bardzo fajnie wyglądają efekty pogodowe, urzekło mnie tornado i wycieczka po lesie przy silnym wietrze

- strzelanie ma w sobie niesamowity feeling

 

Krótko i zwięźle. Muszę jeszcze dodać po raz kolejny, że atmosfera i klimat są nie do zajebania. Dziękuję za uwagę, więcej wkrótce !

Odnośnik do komentarza

@MasterShake - grę dostałem od Microsoftu, mogę wrzucić zdjęcie jak nie wierzysz ;]

 

@Mejm - łat de fakowa fabuła jest jak najbardziej na plus. Jestem na początku gry, ale już się dzieją rzeczy, jakich nie powstydziłby się tak David Lynch, jak i gry mój ulubiony Silent Hill 2. Jest naprawdę mocno, gra obfituje w różnego rodzaju smaczki wizualne, o których nie napiszę, bo choćby przyrównanie do czegoś podobnego mogłoby zdradzić o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

...Jestem na początku gry, ale już się dzieją rzeczy, jakich nie powstydziłby się tak David Lynch, jak i gry mój ulubiony Silent Hill 2. Jest naprawdę mocno, gra obfituje w różnego rodzaju smaczki wizualne, o których nie napiszę, bo choćby przyrównanie do czegoś podobnego mogłoby zdradzić o co chodzi.

 

Mów mi więcej... SH2 :wub: .Przesuniecie premiery RDR na jesień byłoby miłym gestem od Rockstar ;) a tak trzeba wybrać tę jedyną, prawdziwą :iluvff:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gry oczywiście jeszcze nie mam, ale im więcej kolejnych ocen przeglądam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że są na siłę zaniżane.

 

Gamespot już pojechał ostro, wymieniają od cholery plusów i tylko jeden minus, który na dodatek trochę kłóci się z niektórymi plusami i gra dostaje 8.5 gdzie na podstawie plusów i minusów można dojść do wniosku, że gra jest praktycznie doskonała :P

 

http://www.gamespot.com/xbox360/action/alanwake/review.html?tag=topslot;thumb;2

Odnośnik do komentarza

Jarek proszę cię przestał krytykować oceny dla Alana Wake'a bo to podchodzi pod Sonowe fanbojstwo jakie te debile uprawiały przy jechaniu po serwisach źle oceniających Killzone'a 2. Naprawdę daj se spokój bo przeginasz pałkę.

 

PS: Ja wiem, że chciałbyś aby AW miał ponad 90% średnią na GR ale nie ma i czas się z tym pogodzić. Gra jest pewnie świetna ale jednak nie tak jak nawiększe hity. Czy fakt, że jestes zawiedziony mobilizuje cię w jakis sposób do bronienia dobrego imienia Alana?

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

8, 5 to dla Alana ocena idealna, mimo że wad technicznych gra nie ma. Zagracie, zobaczycie. Dla mnie jednak lekki zawód, bo w głowie inaczej to sobie wyobrażałem. Czepiam się narracji, prowadzenia historii i klimat wcale nie jest tak gęsty jak mgła w Bright Falls. Miałem nadzieję na coś podobnego do Silent Hilla, natomiast AW to po prostu Alan Wake.

 

Mimo wszystko to i tak jedna z najlepszych gier dla jednego gracza.

Odbiór gry będzie dla każdego inny, w zależności kto co sobie w głowie ułożył przed premierą.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...