Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez przesady - na limitkę jako całość nie można narzekać. Soundtrack mimo braku nut na licencji nadal jest pełen niezłych kawałków. Bonusowe DVD wypchane extra materiałami. Książka cudo, rozumiem że może przeszkadzać fakt, ze nie po polsku ale zawartość jest naprawdę ciekawa. No a wszystko w extra pudełku, za tą cenę to extra deal! No a "lepsi" dostali jeszcze kod DLC :D

Odnośnik do komentarza

Z tym soundtrackiem to mega lipa, książka też powinna być po polsku. Ale narzekać na limitkę nie będę bo jest fajna i elegancko się prezentuje na półce. Cena też na duży plus. A gra póki co bardzo mi się podoba (po trzech chapterach). Historia wciąga niesamowicie, grafa jest okej, gameplay porządny. Dobra gierka.

Odnośnik do komentarza

Mówisz o koncercie?

 

 

Old Gods of Asgard - Children of the Elder God"

 

Tak w ogóle to zajebisty patent z tym

koncertem. Wcześniej jest jakoś tak ponuro i poważnie, a tu proszę, takie rozluźnienie atmosfery, fajnie to wyszło.

 

 

Jak dla mnie gra na 9 i nie zawiodłem się. Trochę dziwią w sumie "niskie" oceny (Edge i Eurogamer po 7) jak na tak długo oczekiwaną grę, na razie średnia na poziomie 84%. Spodziewałem się, że będzie powyżej 90%. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Edge zawsze co wypali (lubią być kontrowersyjni) . Podtrzymuję swoja wcześniejszą ocenę (oraz jej plusy i minusy), po przejściu 2 ep. ta gra zasługuje spokojnie na 9, a mówi to z pozycji osoby, której od zawsze wiodącą platformą jest PS.

 

Za(pipi)iście podoba mi się mieszanie elementów nagłej zadym z dość długimi momentami spokoju. Lubię takie akcje i naprawdę bardzo często (jeżeli nie czyta się stron powieści), nie wiesz co Cię, może spotkać,

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

teraz siadlem i sobie przypomnialem, odnosnie Twin peaks:

Alanowa Lamp Lady jest wyraznie inspirowana:

the-log-lady1.jpg

 

a skojarzylo mi sie jeszcze - agent FBI Nigthtingale - na ost do Twin peaks jest utwor o tym tytule.

 

 

 

Damn Good Cup of Coffee

no tego tlumaczyc nie trzeba. (pipi) znowu musze twin peaks wciagnac.

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza

No skojarzenie z pieńkową nasuwa się od razu, oprócz wyglądu, który jest prawie identyczny mamy jeszcze motyw z włączaniem-wyłączaniem przez nią światła - to samo robiła w TP pieńkowa :D. Co do nawiązań, w jednym z manuskryptów możemy przeczytać, że Nightingale "nienawidził tutejszej kawy i drzew", jak widać istne przeciwieństwo Coopera.

Odnośnik do komentarza

Je pier(pipi)le, kolejny który będzie grę oceniał przez pryzmat poświęconego czasu, baardzo dojrzałe, nie ma co.

 

Co do nawiązań, czytał już ktoś z was książeczkę? Ja jestem w połowie, fajne motywy. Przeczytajcie sobie sam wstęp napisany przez autora a potem przypomnijcie sobie co działo się we śnie Alana z początku gry. Zaje(pipi)sty motyw, no nie :D

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Tekstury są słabiutkie, przez co gra momentami (otoczenie) wygląda tak sobie, ale gdy jesteśmy w lesie zaczynamy walczyć zrywa się porywisty wiatr, do tego walą pioruny gra wygląda maskarycznie :) Najlepiej to nie zwracać na nie uwagi, czasami trudno zdaje sobie z tego sprawę :)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...