Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jezeli chodzi o dlugosc to sie nie postarali, a trzeba zaznaczyc ze nie lecialem na pale ;) odpuscilem sobie znajdzki po prostu to co bylo po drodze to zebralem.

 

walki jest chyba ciut mniej niz w signal, ale za to wiecej pokreconych lokacji i wieksze natezenie przeciwnikow na raz, przez to wydaje mi sie ze trudniej bedzie zdobyc achievement zeby przejsc to bez smierci ;)

 

EDIT

 

no i skonczne, achievementy skompletowane

 

niestety mam obawe ze czesc 2 to bedzie po prostu bardziej rozbudowane dlc ;/ no ale zobaczymy :)

 

 

jedyne co mnie dziwi ze mam wszystkie achiavemnty na sume 1500, a w daszu pokazuje mi 1470, za to na stronie xbox.com mam 100% 1500/1500 nie wiecie jaka moze byc tego przyczyna ? w sumie dzisiaj mam mega problemy z netem i co chwile zrywa mi polaczenie z konsola

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

hmm opłaca się kupić Alana za 100 zeta??

Bo po tym co tu piszecie to mam mieszane uczucia :confused:

 

Tak.

 

Opłaca, ale nie polską wersję, bo nie będziesz miał darmowego dodatku The Signal. Kup angielską (też jest zlokalizowana, a dodatek - co ciekawe również po polsku, będzie za darmo).

 

Właśnie, żebym ja to wiedział, ale trudno 560 MSP to nie dużo. Warto.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że dodatek znowu taki krótki, niecała godzina grania. Pozostaje trochę niedosyt, 5 miesięcy po premierze wyszły 2 dodatki, na 2 godzinki grania, trochę żal.

 

Co do The Writer, to w samej rozgrywce niewiele zmian, ot znowu naprzód wysuwa się patent z naświetlaniem napisów, dzięki czemu pojawiają się różne przedmioty (można to wykorzystać do walki z przeciwnikami, np zrzucając na nich bus :)), dobry jest patent ze śmiganiem po chatce, która ciągle zmienia położenie. Szkoda trochę, że w samym uzbrojeniu również nie zaszły żadne zmiany. No i nieźle, że było nawiązanie do "wiejskiej imprezy z eksterminacją" na początku, co od razu przypomina oryginał.

 

Końcówka wyraźnie sugeruje, że pojawi się sequel, co mnie akurat cieszy.

 

Ogólnie warto zagrać, tylko niech nikt nie oczekuje długiej rozgrywki po dodatku.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś może to niech napisze jakie jest zakończenie ;)

 

I jeszcze czego, 20 zł to nie wiele, możesz nabyć DLC ;) Napiszę tyle, zakończenie jest otwarte i spodziewajmy się kontynuacji przygody pociesznego pisarzyny.

 

 

 

Dzisiaj dokończyłem dodatek i jestem w pełni zadowolony. Remedy nie brakuję pomysłów,pokręconych pomysłów. Czekam na kolejne DLC/Sezon 2 bo końcówka jednoznacznie mówi nam "Czekajcie na kontumacje". Przejście odcinka zajęło mi na poziomie trudny półtorej godziny, ale nie szukałem żadnych znajdziek. Nie zawiodłem się i polecam każdemu, komu AW się podobał.

Edytowane przez zloto
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dzisiaj dokończyłem drugi dodatek. Dla mnie kozak. Po ostatniej cutscence nie można mieć nawet najmniejszej wątpliwości, że będzie Alan Wake 2.

 

Robak: Drugi dodatek kończy się tak, że

Alan Wake (świadoma połówka) dociera do chaty Zahnea i "łączy się" na powrót ze swoją drugą połową. W tym momencie Alan odzyskuje świadomość i pełną kontrolę nad tym co robi. Mówi, że trudno jest w legowisku Mroku utrzymać się przy zdrowych zmysłach i jest gotowy do napisania sequela do "Departure". Siada przy maszynie i zaczyna pisać powieść "Return".

 

 

Czas przejścia na hard 1 godzina i 40 minut.

 

PS. Jestem podjarany Alan Wake 2. Dlaczego ??? Bo sobie nie wyobrażam jak mogą tę historię pociągnąć dalej nie psując tego :D

Edytowane przez donsterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...