Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do systemu sejwów, bardzo dobre są, wymagają planowania i nie pozwalają na lamerską grę poprzez save/load. Potrafią irytować jak się zginie jakiś czas po sejwie, jednak nie jest AŻ tak źle. Przydałyby się jednak dwa usprawnienia. Ze dwa sloty na save (co by nie okazało sie, że spóźniliśmy się minutę gdzieś i całą fabułę szlag trafił) oraz save taki jak jest w wielu grach na DS'ie - zapisujesz w każdym miejscu, jednak po save'ie musisz wyłączyć konsolę, zaś po jego załadowaniu automatycznie się kasuje. Taki continue bez możliwości bawienia się w save/load - dodam, że na DS'ie sprawdza się to znakomicie.

 

Ta gadka o grafice jest dziwna, wiadomo, że gra z 2009 będzie ładniejsza niż z 2006, nie oznacza to, że ta starsza nie może się już podobać. Grafika jest ładna i już, ma specyficzny styl wykonania którego na próżno gdzie indziej szukać.

 

Mam już ósmy level i jest dobrze, wreszcie coś da się zrobić. Jeszcze tylko kilka tysięcy i mogę grać dalej :).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawie wykombinowane, masz rację :). Jeszcze tylko wykombinuj jak tu quick-save zrobić i jest gicio ;].

 

Znalazłem kilka ciekawych książek, teraz piły Adama sieją pożogę w całym markecie :twisted:. Dziwne tylko, że gra jest coraz łatwiejsza, zamiast coraz trudniejsza :P.

Odnośnik do komentarza

raven_raven, czy ja wiem czy tak warto sobie psuć zabawę od początku pakując postać :P ? Ja jakoś przeszedłem grę za pierwszym razem bez pakowania (po prostu wypełniając kolejne zadania fabularne i w międzyczasie ratując ludzi) i w sumie większych problemów nie było, myślę więc że koniecznie tak pakować nie musisz :) . A można się tym tylko zniechęcić - myślę że warto za pierwszym razem na maksa poznać fabułę, a dopiero przy ewentualnych kolejnych przejściach bawić się w pakowanie, odkrywanie nowych rzeczy itd.

 

A jest w tej grze sporo do odkrycia, oj jest... Pamiętam jakie Dead Rising na mnie zrobiło wrażenie w momencie premiery, a równocześnie znam sporo osób, którym gra kompletnie nie podeszła - między innymi przez system zapisu, czy też przez to że ludzie spodziewali się jakiegoś przerażającego survival-horroru... A ja powiem tak - w grze jest sporo do odkrycia i choć jest ten limit czasowy narzucony i można grać tylko 6 godzin, to jednak dodatkowe tryby i bardzo ciekawe achievementy naprawdę przyciągają do dalszej gry ;) . Ja mam w Dead Rising nabite prawie 900 punktów i naprawdę robiło mi się je z przyjemnością :P . Przy ostatnich już wymiękłem, a do 7 Day Survivor nawet nie podchodziłem :D .

Odnośnik do komentarza

Ja mam 940GS i zostały mi trzy najtrudniejsze rzeczy, tzn. Saint, 5 i 7 Day Survivor. Jak będę miał kiedyś czas to się za to wezmę. W sumie przeszedłem tą grę 10 razy i uważam ją za najlepszy exclusive Xboxa360. Capcom wspiął się na wyżyny i pokazał tą grą że rządzi. Z początku bałem się że gra będzie dla mnie za trudna, ale wcale nie było tak ciężko.

 

Zgadzam się w przedmówcą, przy pierwszym podejściu warto poznać fabułę, teren i odblokować Overtime Mode. Przy okazji troszkę dopakować postać i dokończyć za drugim podejściem. Gra na początku jest trudna ale warto się pomęczyć by później się delektować i na luzaku robić osiągnięcia. Bardzo dobrze pomyślane zresztą.

Odnośnik do komentarza

Mam teraz 13 level i nie pakuje już dalej, szkoda mi czasu, jeszcze przegapię jakiś case :). Jestem już w trakcie drugiego dnia i fabuła zaczyna się rozkręcać, oj tak. Wracam do normalnego wypełniania kolejnych zadań i nie mogę się doczekać rozwiązania tego wszystkiego, dodatkowe tryby też kuszą.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

co trzeba zrobic przy 2 spotkaniu z carlitem? brad walczy z nim na pistolety, jakis tam typek wisi na lince i nie daje rady ubic latynosa

biore 2 pistolety od zombi policjantow wale w niego i on dalej stoi a z melee nie da sie do walnac

 

jest moze do tego jakis poradnik w necie?

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam 2 pytania

czy każdy SCOOP należy wykonać przed zniknieciem paska, czy wystarczy dotrzec do niego jak jeszcze pasek jest widoczny?

straciłem CASE po tym jak pokonałem laskę na motorze koło Marketu, czy to ma wpływ na fabułę? kontynuuje dalej grę bo co ją pokonam to to samo i się wkórwił3m. :diablo:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

witam mam dwa pytania do obeznanych w temacie a mianowicie jak wygląda dokładnie zdobycie Real Mega Bustera wystarczy zabić te ok. 54k zombie i save'nąc czy trzeba wykonywać misje i przejść grę do końca i czy dostajemy go od razu w tej samej rozgrywce czy od początku następnej. Następne pytanie to GDZIE kurna są przedmioty zdobyte po przejściu gry ? powinny być w szafce w security room a nie ma (w żadnym trybie) nie wiem czy to jakiś błąd czy to ja zle coś zrozumiałem i tu mam obawe że nie dostane Real Mega Bustera tak jak innych przedmiotów :/

 

z góry dzięki za odpowiedzi

 

jiloo dzięki

Diabeu dzięki

Edytowane przez ShogunPl
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

przedmioty nie sa w szawce.

sa po drugiejstronie szybu w security room. wiesz gdzie stoi Otis? obejdz szyb i z drugiej strony znajdziesz wszystko co udalo Ci sie odkryc.

 

Kurna, to ja mialem jakiegos faila, bo ubilem te 54 tys Zombiakow tyle ze jakos w polowie jak mialem ,,Image on the monitor'' pasek sie skończył i zamknęli mi wszystkie case. Myślałem ze tak mialo byc wiec ubijalem dalej, i okazalo sie ze nie dostalem. Kurde, od nowa to bic ;/. Jezeli to mialo wygladac tak ze ubjam zombiaki a toz pred tym jak pasek misji mi sie skonczy, mam leciec ja wykonac, to zmarnowalem czas ubjajac te zombiaki.

Edytowane przez XM1014
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...