Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Może za późno zacząłem ale mocno muszę się zmuszać żeby zagrać w pierwszą część :P Co mi się nie podoba... przy tej ilości zombiaków bronie zbyt szybko się psują, system zapisu to straszna lipa, tak samo inteligencja ocalałych, potrafią sami się pozabijać lub podejdą pod młot :P i to po dłuższym spacerku przez loadingi <_< do tego akcja np. z Carlito ile razy bym go nie zabił pakując w niego ponad 60 kulek to zawsze później ucieknie <_< (to chyba żaden spoiler, początek gry i raczej oczywiste, że tak będzie bo to japońska gra :P)

 

Ale spróbuje przejść właśnie żeby później zabrać się za dwójkę, może zmienią co nieco bo pomysł ogólnie świetny ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

z maly poslizgiem, ale i ja gram (wprawdzie nie na swojej konsoli, ale zawsze). Na poczatku bylo ciezko wiec szybko olalem fabule co by pozwiedzac i popakowac, ale wlasnie. Olalem tez scoop z Adamem wiec nie mam tych oslawionych piłek. Jak rozumiem teraz juz ich nie dorwe? Bo w takim razie to najlepiej chyba bedzie zaczac od poczatku bo momentami jest ciezko.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
One jakoś tam drastycznie nie ułatwiaja rozgrywki.

Zresztą pierwsze przejście to i tak takie chodzenie na luzie,aby poznać lokacje, system i nabic trochę doświadczenia.Ja najpierw sobie "podrasowałem" postać i dopiero zabierałem sie na granie na poważnie ;)

ale z 3 ksiazkami te piły są bardzoooo przyjemne :twisted: No i piła zawsze będzie leżeć i czekać

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dead Rising niedawno dostałem, jeszcze konkretnej opinii sobie nie wyrobiłem. Wiem, że ma mega klimat, jest prawdziwie next-genową produkcją (nie wszystko w polygony tylko w ilość postaci na ekranie, chociaż grafika i tak jest bardzo dobra) oraz ma naprawdę ciekawą formułę, bieganie po tym centrum handolwym zarytym przez zombiaki i ratowanie ludzi może być ciekawe... może być, bo jak na razie mam kilka problemów.

 

Źle wyważono poziom trudności, zaczynamy grę z jakąś pipką i musimy pakować poziom by zacząć od nowa - początek powinien być łatwiejszy od końcówki, nie na odwrót. W związku z tym chciałbym udać się do sławnego tunelu i porozjeżdżać jakimś vanem te tony mięcha (poczytałem troszkę ten temat :]). Znalazłem już nawet wejście, jednakże nie mogę wejść, potrzebuje jakiś Maintence Key. Gdzie go znaleźć?

 

I pytanie co robić dalej w grze - zajmować się fabułą czy scoopami? Zauważyłem, że za ratowanie wiary sporo PP jest i już jestem na piątym levelu, więc nie wiem. Aha i jak nabije sobie konkretny level po tym tunelu to po prostu zacząć nową grę?

Odnośnik do komentarza

Jakby nie bylo ta gra ma juz troche lat, to nie wiem czego od niej wymagasz. Pokaz mi inna gre z tamtego okresu gdzie masz wiecej bydla na ekranie w tym samym momencie niz w DR i z lepsza grafika.

 

E: @raven - nie ma albo albo, robisz i fabule i scoopy jednoczesnie ;) Narazie przejdz sobie gre, poznaj ja, a nastepnym razem zajmiesz sie nabijaniem lvlu. Inaczej wg mnie stracisz wiekszosc funu, bo gra Ci sie znudzi zanim wbijesz ten 50, tylko jezdzac tunelem.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

Nie miałem zamiaru nabić wszystkich 50 leveli :P. Chce po prostu zrobić tak, bym mógł nieść te 5-6 przedmiotów i mieć kilka ruchów, które mi pomogą, kiedy pod ręką nie ma żadnej broni. Taka niedopakowana pipka tylko wkurza, teraz nie mogę sobie poradzić z eskortą tych zabarykadowanych gostków, bo ciągle się ładują w grupy zombie a ja nie mogę sobie szybko z nimi poradzić (bronie troszkę za szybko się zużywają).

 

Powiedzcie tylko jak maintence key zdobyć :P.

 

EDIT: Już mam, nie wiedziałem, że wystarczy znaleźć samochód i po prostu wjechać do tunelów. Ile tam mięcha się kręci O_O.

:twisted: WYRZYNKĘ CZAS ZACZĄĆ :twisted:!

 

Bardzo dobra grafika? Nie przystaje do obecnych standardow wogole. Zobaczymy co pokaze 2ojka...

 

Bez przesady, wiadomo, że Forza Motosport 3 będzie ładniejsza od Gran Turismo 4, gry dzieli duża różnica czasowa. Jak na swoje lata jest świetna, dodać należy ilość postaci na ekranie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

A ja chciałem poruszyć inną sprawę - od 2006 roku bez przerwy słyszę, że Dead Rising ma skopany system zapisywania - no więc ja się od zawsze zastanawiam, co w nim jest skopanego? Pytam się, bo nikt mi nigdy tego nie wyjaśnił. Przecież zapisywać można praktycznie cały czas - pierwszy zapis - pokój ochrony. Lecę na spotkanie z bossem, zapisuję w kiblu - pokonuję bossa, zapisuję w kiblu i wracam do pokoju ochrony. Przecież praktycznie w każdej lokacji jest miejsce do zapisu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...