Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Kupiłam gierkę kilka dni temu...wszystko ładnie pięknie, rozpierducha na maxa itd itp tylko jedno małe pytanko: wytłumaczy mi ktoś dlaczego podczas każdego uruchomienia gry musze zaczynać ją od nowa choć mam save'a na dysku (statsy są ale gra leci od początku)??? WTF? gra nie ładuje sie do momentu jej przejścia? albo coś jest nie tak albo coś przeoczyłam...

Odnośnik do komentarza

kiedy daje sie kentowi foty :( dalem mu jedna za 6 i 10 tysiecy pp i ciagle mnie wysmiewa :( o co chodzi ?

 

ile jest dokladnie zakonczen ? bo mialem juz 2 :) raz nie dotarlem do smiglowca :( a 2 raz czekalem w z isabela i bylo takie same :) a mial byc koncowy boss :/

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza
Czy jest możliwość uratowania tych ludzi w markecie na samym początku? Chodzi o pierwszą lokacje gdzie przez cholernego psa zombie dostaja sie do marketu.

nie da rady, nawet jak wybijesz większość zombiaków mega blasterem to ludki będą stać w miejscu. tylko raz ta obandażowana kobita wlazła do połowy schodów ale scenka uruchomiła się taka sama jak zwykle i PP się również nie dostało, lipa

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jako że gra jest teraz w dobrej cenie postanowiłem ją zakupić.

Tylko pojawiło się małe ale...

Loadingi z NXE (HDD) są dłuższe (filmiki krążą po sieci) :/

Mam pytanko do ludzi którzy odpalali gre z dysku,czy oprócz dłuższych loadnigów między "planszami" gra w jakiś sposób gorzej działa już podczas samej eksterminacji zombich? (ścinki spowodowane dłuższym dostępem do danych na hdd).

Z góry dzięki za info.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość donsterydo

Mam pytanie, czy u was też gra ma przejścia w poziomie tak jakby ekran nie nadążał ?? Myślałem z początku, że to wina mojego monitora, ale mam 11 oryginalnych gier i to występuje tylko w tej grze i w mniejszym stopniu w Rise of the Argonauts, więc na zdrowy rozsądek monitor nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, czy u was też gra ma przejścia w poziomie tak jakby ekran nie nadążał ?? Myślałem z początku, że to wina mojego monitora, ale mam 11 oryginalnych gier i to występuje tylko w tej grze i w mniejszym stopniu w Rise of the Argonauts, więc na zdrowy rozsądek monitor nie ma nic do rzeczy.

To wina wyłączonejsynchronizacji pionowej. Włączona zabiera kilka do kilkunastu klatek więc producenci go przeważnie nie włączają w swoich produkcjach na konsole. Masz poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Synchronizacja_pionowa

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie, czy u was też gra ma przejścia w poziomie tak jakby ekran nie nadążał ?? Myślałem z początku, że to wina mojego monitora, ale mam 11 oryginalnych gier i to występuje tylko w tej grze i w mniejszym stopniu w Rise of the Argonauts, więc na zdrowy rozsądek monitor nie ma nic do rzeczy.

To wina wyłączonejsynchronizacji pionowej. Włączona zabiera kilka do kilkunastu klatek więc producenci go przeważnie nie włączają w swoich produkcjach na konsole. Masz poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Synchronizacja_pionowa

No prawda, w Saints Row jest podobnie też są takie przekłamania, tyle że tam można włączyć "v-sync" tylko że klatki jeszcze bardziej na łeb wtedy idą <_<

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...