Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby stoczyć kapitalną walkę z bosem, trzeba odblokować tryb overtime (no i go przejść do końca). A żeby go odblokować trzeba zdobyć zakończenie A czyli (lecę z pamięci): zrobić wszystkie misje fabularne + spotkać się z Isabelą w kryjówce przed i po 10 (dwie godziny do przylotu helikoptera).

 

Też dzisiaj ukończyłem grę i udało mi się bez większych problemów przejść fabułę, aktywować overtime mode i po wielu podejściach pokonać Brocka. Strasznie mnie poirytował brak sejwa przed finałową walką. Pozatym żadnych minusów ta genialna gra moim zdaniem nie posiada. Tyle jeszcze świetnych gier przede mną, ale jutro zaczynam DR drugi raz. Te achievmenty strasznie wciągają :) No i przede wszystkim DR ma tyle miodu, że po przejściu od razu chce się tam wracać. Viva la Capcom!

 

A co do Brocka, świetny filmik z YT:

http://pl.youtube.com/watch?v=NSeZF8-bTjE&...feature=related

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

musza zrobic dwojke bo fabula sie tak urywa ze az sie prosi dowjka. przeciez carlito po calych stanach poprozrzucal te dzieci zarazone, czujecie biegac gdzies po ulicah jakis miasteczek badz wsi a tam pelno zombi mhm(chcialo by sie) leczenie tego wirusa do konca ktorego dostal, bo isbela tylko przesunela na pozniej date "zombifikacji" tak zeby w nocy stawac sie zombi badz cos takiego jak pragne dead rising 2

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

a ja mam takie noobowskie pytanie ;) mam misje image the monitor :) i sobie biegne strzalka mnie fajnie prowadzi i jak docieram mnie wiecej w to miejsce wyznaczone ;) krecha sie odwraca i prowadzi w calkiem inne miejsce i tak latam w te i z powrotem :lol: o co chodzi (2 psycholi rozwalilem) i zawsze mi czasu braknie:(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...