Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Gra jeszcze nie wyszła, a już 111 stron tematu i emocje sięgające zenitu :) Mnie tylko wkurza jedna rzecz, że wydawca nie pozwala sprzedawać gry przed 29, żeby chociaż jutro można było kupić :( Wiadomo że wtorek tuż tuż, ale oglądając screeny, filmiki i las dziesiątek, nie sposób usiedzieć. A propos:

 

http://www.justin.tv/reignofchaotic/101149/Look_Ma_No_Tail

http://www.justin.tv/reignofchaotic/100951...d_Pigeon__GTAIV

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Ja mam wersje pal i nie zauwazylem zadnych problemow z doczytywaniem a przyciec to nie ma zadnych(na 1080i) , gra ma bardzo spory tryb multiplayer ktory pewnie sporo przedluzy zywotnosc gierki , jest ranking ktory mozna przegladac podobnie jak w Gow, wchodzi sie w multiplayer aktualnie grajac w GTA - przez telefon z ktorego sie dzwoni na misje , po wejsciu w gre wychodzi ci a po skonczeniu wraca do tego co miales wczesniej ....

co do trybow multiplayer xbox live to mamy opcje - player match , party mode ,player model,tutorial i RANKED a w nim - deatchmatch,mafiya work,car jack city ,Race,GTA race,team deathmatch,team mafiya work,team car jack city,cop's crooks,turf war,deal breaker,hangman's noose,Bomb da Base II - sporo nie ? a w wiekszosc mozna grac na 16 graczy <szok> gre mi szybko znalazlo a grajac w kilka osob zadnych lagow nie zauwazylem .

Dodam tez ciekawostke ze niektore laski na ulicy gadaja po polsku - zauwazylem jak niechcaco jedna trzepnalem :)

z innych ciekawostek to jedzenie odnawia zycie a nie wchodzi w mase jak bylo san andreas.

Ogolnie mozna sie wkrecic w tak ogromna plynniutka i sliczna gierke :)

Edytowane przez zaqwsx
Odnośnik do komentarza

Ja tam widzialem w tej recenzji pop-upy:P Np scena jak Nico wjezdza na most i przebija sie przez policyjna blokade. Wyskakuje cały wiezowiec po prawej:P Na pewno nie sa to takie pop-upy i doczytywanie tekstur jak na zlodziejskich kopiach wiec nie ma sie co martwic:D Oby do wtorku^^

Edytowane przez lutoslav
Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie, pięknie, ale czy tylko mi się wydaje że jadąc po centrum NY w dzień jest ok 20 klatek a na dodatek gra wygląda jakby była w niższej rozdizelczości ? Chyba przez ten blur w oddali, wygląda to dosyć słabo. Drzewa to też smiech na sali, ale z tego co zdąrzyłem obaczić w recenzji to reszta jest na najwyższym poziomie. Czekam aż dorwę swoją kopię

Odnośnik do komentarza

Recka GT, dolała oliwy do ognia, konkretnie, chodź nie wiem czy to już bardziej możliwe. Jestem właśnie ciekaw, ktoś już zadał to pytanie, jak z terenem w multi mamy cały do dyspozycji, czy tylko wybrany obręb? Bo jeżeli cały to jak np. jeżeli ktoś ma odkrytą całą mapkę, a ktoś tylko pierwszy rejon.......

 

P.S. Z chcicy dziś nawet Saints Rowa odpaliłem........

Odnośnik do komentarza
A tak serio recka GT, dolała oliwy do ognia, konkretnie, chodź nie wiem czy to już bardziej możliwe. Jestem właśnie ciekaw, ktoś już zadał to pytanie, jak z terenem w multi mamy cały do dyspozycji, czy tylko wybrany obręb? Bo jeżeli cały to jak np. jeżeli ktoś ma odkrytą całą mapkę, a ktoś tylko pierwszy rejon.......

 

W recenzji mówią wyraźnie że jest do dyspozycji całe miasto. A w tej z IGN dodają również, że można włączyć ruch uliczny, przechodniów czy policję. Ogień.

Odnośnik do komentarza

Przyczepiacie się do pojedynczej zacinki, pojedynczego doładowania później, niż z półgodzinnym wyprzedzeniem. Sorry, ta konsola nie czyta w myślach i nie może wszystkiego z wyprzedzeniem ładować, a zacinki łapie rzadko - spójrzcie na wszystkie gameplay'e, obejrzyjcie recenzję. Patrzyłem na wszystko specjalnie pod kątem framerate'u i pop-up'u. I co ? I ch.uj oIo

 

Zważywszy na fakt, że gra hula na 512 MB RAM przeznaczonych na pamięć operacyjną i graficzną, sukces został osiągnięty. Do tego w standardzie nie ma dysku, który i tak jest pewnie sporadycznie używany w wersji na X360.

 

Każda gra łapie skoki animacji, nawet Bioshock. Przykre, ale prawdziwe. Spędziłem przy filmach opublikowanych na GT trochę czasu i powiem Wam tyle:

 

GRA URYWA JAJCA !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...