Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Pustki na ulicach? Powyższy trailer tego nie pokazuje. Przy okazji woda prezentuje się wspaniale! Idealnie dobrana tekstura, shadery, przy przelocie śmigłowca rewelacyjnie się ugina. Nie mam pytań. 29 kwietnia wybiegnę kurierowi przed maskę i rzucę się na niego testując nowy silnik fizyczny o nazwie EUPHORIA!

 

Mały zgrzyt. Na najnowszym trailerze w momencie wsiadania do czerwonego pseudo McLarena F1, drzwi otwierają się do góry, jednakże animacja w przypadku naszych 2 bohaterów każe sądzić inaczej.

 

Sex, tancerki w klubach i prostytutki na ulicach mają swoje odźwierciedlenie w ocenie przyznawanej przez BBFC:

http://www.videogamer.com/xbox360/grand_th.../news-7909.html

 

"Sex references also occur during cut scenes, including references to strong sexual behaviour," states the BBFC classification. "During gameplay the character can pick up prostitutes... What follows is an un-detailed portrayal of masturbation, fellatio and intercourse. The character can also visit lap dancing clubs and request a private dance. While the game contains sexualised dancing and the portrayal of sex, there is no sexualised nudity."

 

Ciekawe jak wygląda ta masturbacja, seks oralny (fellatio) i tak dalej..

 

edit: Hot Coffee 2?

Odnośnik do komentarza

Nie przypominam sobie w przypadku wcześniejszych części serii GTA, aby BBFC w tak mocny sposób eksponowała zawartości odnoszące się w sposób bezpośredni do ogólnie pojętych spraw około rozporkowych. Afera z ukrytą zawartością w San Andreas w postaci Hot Coffee musiała w sposób bezpośredni wyczulić na tego rodzaju atrakcje serwowane przez ograniczonych jedynie budżetem deweloperów. A trailerki pokazują ładne krągłości tam gdzie być powinny.

Kategorii AO nie ma, więc nie będzie ostrej jazdy bez trzymanki hehe.

Odnośnik do komentarza

Tak, to reklamówka GameStopu.

 

Nie przypominam sobie w przypadku wcześniejszych części serii GTA, aby BBFC w tak mocny sposób eksponowała zawartości odnoszące się w sposób bezpośredni do ogólnie pojętych spraw około rozporkowych. Afera z ukrytą zawartością w San Andreas w postaci Hot Coffee musiała w sposób bezpośredni wyczulić na tego rodzaju atrakcje serwowane przez ograniczonych jedynie budżetem deweloperów. A trailerki pokazują ładne krągłości tam gdzie być powinny.

Kategorii AO nie ma, więc nie będzie ostrej jazdy bez trzymanki hehe.

 

Tutaj znalazłem uzupełniony opis, który rzuca nieco więcej światła na wiadomą kwestię ;):

 

Sex references also occur during cut scenes, including references to strong sexual behaviour. During gameplay the character can pick up prostitutes and pay for three different levels of service. What follows is an un-detailed portrayal of masturbation, fellatio and intercourse. The character can also visit lap dancing clubs and request a private dance. While the game contains sexualised dancing and the portrayal of sex, there is no sexualised nudity.

 

Hehe, czyli nawet ten aspekt w GTA IV został rozbudowany. No i wiadomo, dlaczego wymieniono akurat te trzy opcje. Swoją drogą jeśli mielibyśmy (mam na myśli Europę, może z wyłączeniem Niemiec) w grze pełną "sexualised nudity" to mogą zablokować jej wydanie, czy też kwalifikuje się to po prostu pod kategorię 18+? Orientuje się ktoś? Bo to, że taka zawartość w US and A podpada pod Adults Only, to wiadoma sprawa, ale zastanawiam się, jak to wygląda na naszym kontynencie?

Odnośnik do komentarza

Nie dziala GameTrailers, wrzucam trailer w wersji z Youtube'a:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=7z1043pL438&...-Gamestopu.html

 

Chyba najlepszy z wszystkich, widać w nim w końcu NAPRAWDĘ dobrą grafikę i OGROM tego miasta ...

 

3 kawałki wyrwałem dla ciekawskich:

 

1. Korki na ulicach ( http://www.rf24.pl/gta4/gta4.JPG )

2. Ogrom miasta(!!!) ( http://www.rf24.pl/gta4/gta4-2.JPG ) - wygląda na to, że ten "bullshot" wygląda na prawdziwego screena!

3. Świetna akcja z łodzią i heliopterem - nota bene, pięknie wygląda woda... ( http://www.rf24.pl/gta4/gta4-3.JPG )

 

Chyba i ja zaraz zamówię pre-order'a .

Pytanie: Kiedy go wysyłają ? Faktycznie przed premierą ?

Edytowane przez neopb20
Odnośnik do komentarza

Zeratul nie wszczynaj tu wojenki na temat wyższości Halo3 nad GTa4 bo to troche nie na miejscu i jest to całkiem inny gatunek gier.Ja bardzo lbię serie Halo, dla mnie jest to jedna z najlepszych serii FPS, ostro gram w multi w H3 już dość długi czas bo jest to dla mnie jeden z najlepszych tytułów sieciowych, bijący COD4 na głowe, ale szczerze mówiąc seria Halo ma tak naprawdę niewiele do zaoferowania przy serii GTA, bo sam gameplay w Halo nie ulega praktycznie żadnym zmianom wraz z kolejnymi odsłonami, poza grafiką, paroma nowymi pukawkami, szybszym/wolniejszym poruszaniem się kierowanej postaci, a chyba największą zmianą jaka wogole ulegław serii Halo było dzierżenie dwóch giwer w drugiej części.Seria GTA natomiast, wraz z każdą kolejną częścia przynosi multum zmian i praktycznie każdy element gameplayu w mniejszym lub większym stopniu ulega zmianie, co sprawia że seria z każdą częścia robi krok w przód.Dla przykładu można porównać GTA3 do GTA:San Andreas.W stosunku do trójki w SA zmieniło się naprawde wiele i gdyby nie grafika to można by było powiedzieć że jest to następna generacja.Porównując Halo do Halo3 zbyt wieu zmian nie uświadczymy, poza nowymi broniami, lepszą grafiką, dodanym trybem forge i theater.No ale starczy tego wylicznania bo tak jak wcześniej napisałem jest to całkiem inny gatunek gier i nie powinno się ich porównywać, a każda z nich w swoim gatunku jest jedną z najepszych (akurat GTA w swoim gatunku nie sobie równych, bo takie sztuczne klony jak Saints Row czy True Crime choć przyjemne, to nie dorastają dziełu panów z R* do pięt).

Odnośnik do komentarza

dokładnie, rockstar wprowadza do każdego gta tyle usprawnień i nowości jak mało która inna firma do swoich gier. a po tym co widać na tym "ostatnim trailerze" to ja nie mam już najmniejszych obaw (po tej scence co się gość pijany wywraca mam taką ochotę obadać jak najprędzej motyw "upicia się" i narobienia jakiegoś syfu na mieścinie - w grze rzecz jasna, hehe). i na szczęście nawet mój związek z panną nie ucierpi na premierze gta4, zaczynają się jej maturki wtedy - bede mógł grać i grać.

Odnośnik do komentarza
A "czepianie" się na siłę przy GTA nie przystoi.

 

Ja rownie mocno jak na premiere gdy czekam na zawisc ze strony posiadaczy blach - ktorzy juz ostrza pazury, pisza gotowe posty w notatniku i beda je kopiowac na forach: "leeeee, na iks-szicie to cienko wyglada, na piecu bedzie lepiej". No po prostu bedzie miodzio. :D

 

Btw: ze na kompie to bedzie lepiej wygladac to oczywiste. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...