Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz rozumiem dlaczego przerwy pomiędzy sezonami tyle trwają. Muszą nakręcić materiał gdy program nie jest emitowany. Dziś kolejny odcinek, na ten poprzedni specjalnie siedziałem do późna w nocy żeby załapać torrenta jak się pojawi. Ale stronka padła i obejrzę dopiero jutro. 

 

Do dziś pamiętam że największe wrażenie zrobił na mnie wyścig Aston Martin vs Pociąg. To był ich pierwszy wyścig, pokazali coś nowego coś świeżego. A najbardziej się zawiodłem na Bugatti Veyron vs Samolot, chociaż cały odcinek był świetny gdy Jeremy bez przerwy mamrotał o koszmarach budowy tego auta. 

Odnośnik do komentarza

To moze byc koniec TG...

http://www.bbc.com/n...t-arts-31824040
 

 

The corporation said the 54-year-old presenter had been suspended "pending an investigation".

 
 
"No one else has been suspended. Top Gear will not be broadcast this Sunday," it said.
 
Clarkson was given what he called his "final warning" last May after claims he used a racist word while filming the popular BBC motoring show.
 
At the time, he said the BBC had told him he would be sacked if he made "one more offensive remark, anywhere, at any time".
Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Ciężko uwierzyć, żeby go zawiesili za jakiś głupi komentarz. W końcu to najbardziej dochodowy program BBC.

 

http://www.radiotimes.com/news/2015-03-10/top-gear-series-postponed-after-jeremy-clarkson-punches-producer

"The three remaining episodes of Top Gear series 22 have been pulled from the schedules after Jeremy Clarkson was accused of punching a producer."

 

Jeżeli jest to prawdą to z Clarksona jest blithering idiot.

Odnośnik do komentarza

ploty? to powiedz mi kodename, skąd ty wytrzasnales ten nonsens o peżocie? Nigdzie sie jak do tej pory na to nie naknąłem, poza twoim postem

niby dlaczego miałby za cokolwiek przepraszac, skoro sami producenci, o ile to  nie oni byli pomysłodawcami tamtego reportazu, to brali w tym udzial i wydali zgode na nagranie i emisje? A gdzie james? był tam z jeremim i mówil to samo co on

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...