Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

czlowiek-cover-3d-small-180787eb,630,0,0

 

przeczytalem ta ksiazke i jest slaba - jedna z nudniejszych ksiazek jakie ostatnio czytalem. O stigu i jego pracy jest jakies 10%, reszta to życiorys i rozkminki Collinsa jak jezdzil w nascar i chodzil do wojska. Strasznie przereklamowana pozycja.

 

 

 

Mnie się to pozostałe 90% podobało, także nie jest słaba. Dużo bardziej niż jakieś abstrakcyjne historie Clarksona o uchwytach na kubki w supersamochodach albo jakieś inne dywagacje zebrane z jego rubryk w różnych magazynach i wydane jako książka.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sie nasłuchałem na ten temat w radiu. Słucham LBC( londons biggest conversation ) w pracy bo muzyka mi wychodzi uszami. Prasa twierdzi, że Clarkson wyzywał producenta przez ponad 20 min po czym doszło do rękoczynów. Nie wierze, że kolo stał przez 20 minut i słuchał obelg bo Jeremy by sie znudził po 2 minutach. Na bank była to poważna kłótnia i Jeremy nie wytrzymał. Fakt faktem jest to niedopuszczalne. KIj z Top Gearem teraz, czekamy na ogłoszenie przez ITV nowego show z Clarksonem, Mayem i Hammondem w niedalekiej przyszłości. 

Można też obejść nie przedłuznie kontraktu na prowdzącego w postaci zapraszania go jako recenzenta lub dokumentalisty w czasie gdy leci show z hammondem i mayem :) hehe

Odnośnik do komentarza

Jprdl, nie wyobrażam sobie tego, że już nie zobacze tego trio razem w Top Gear albo czy w ogóle Top Gear jako programu. Na długo przed burdą Jezzy z producentem zastanawiałem się co to będzie gdy skończą z Najwyższym Biegiem... I prosze, wykrakałem (pipi)a.

 

Zawsze będę miał w sobie cichą nadzieje, że Clarkson z resztą podadzą sobie rękę i wznowią tą serie :frog: :frog: :frog: :frog: :frog:

Odnośnik do komentarza

Eh, interesowalem sie sprawa od samego poczatku i jak widac zostaly podjete najtrudniejsze a zarazem najgorsze decyzje. Oby trio pojawiło sie pod innym programem, Widac ze bylo to cos wiecej niz wspolpraca 3 starszych brytyjczykow, nie jestem do konca jeszcze przekonany jaki ma stosunek do tego Richard, bo on najmniej sie odzywa pomimo informacji ze nie beda nagrywac show bez Jeremiego

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc dla mnie ich program się w pewnym momencie zgubił. Ich główna zaletą była ta świeżość, poziom żartów i bezpośredniość, a od kilku sezonów to wszystko wydawało się takie sztuczne.

Kilka razy oglądałem odcinek z ich własnym samochodem, a scena z Crash testami była prze genialna. Jak włączyłem nowsze odcinki to fajnie, zdjęcia i muzyka przechuj ale wszelkie akcje na silę, reżyserowane aż za bardzo, gdzie ich humor zszedł na drugie miejsce a nie jak było na początku

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem, poziom humoru jakoś się dobrze trzymał, pomimo faktucznie bardziej wyczuwalnej reżyserki. Misje z kupowaniem aut i ich przygody zawsze trzymały poziom, nawet z biegiem lat. Właśnie ostatnio sobie rozkminiałem, jakie programy i seriale trzymają poziom, nawet po upływie lat, Top Gear jakoś przyszło mi na myśl jako jedne z pierwszych.

Odnośnik do komentarza

Mnie ta formuła już znudziła i rzadziej śmiałem się dziś z nowych odcinków. Ta formuła już się przestarzała, kupowanie aut za 1000 funtów oraz ich przeróbki, różnego rodzaju wyścigi, czy wycieczki już tak nie ekscytowały. To nadal był mocny Top Gear ale brakowało powiewu świeżości niestety. Pozostaje tylko czekać na to co przyniesie przyszłość.

 

Clarkson już poważnie się starzeje chociaż wigoru ma pod dostatkiem, May jeszcze nadaje na przyzwoitych falach i Hammondowi nie brakuje energii. Więc może jeszcze jakieś 3 do 5 lat będzie się z czego cieszyć. I nowy program zaprezentuje nowe pomysły na co mocno liczę. 

Odnośnik do komentarza

Póki co sam Jeremy milczy, to pewnie dlatego że negocjuje nowy kontrakt i dopóki nie zamknie wszystkich szczegółów woli siedzieć cicho. Albo może nie ma nic na horyzoncie to i nie ma o czym gadać.

 

Najbardziej nieprawdopodobny scenariusz to przywrócenie Jason'a Dawe na stanowisko współprowadzącego TG, już kiedyś zasiadał obok Hammonda, ale go wymienili na Maya co było genialnym posunięciem. Ktoś to w ogóle pamięta??  :mog:  Ja tak, ten koleś nie dość że mało się udzielał to też nie był zabawny.  :facepalmz:

 

498px-TopGearHosts.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=8QEikPttn4w

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Ja pracuję w UK i codziennie słyszę jak masa angoli dyskutuje o TG i o tym, że BBC strzeliło sobie samobója. Swoją drogą trzeba mieć jaja, żeby zarżnąć taką kurę :D Żeby się nie okazało, że za jakiś czas zmieni się prezes, którego pierwszą decyzją będzie powrót Clarksona  :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...