Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

uuu, zaskoczenie

Zawsze ściągałem TG z (jak myślałem oficjalnej) strony https://forums.finalgear.com, były tam wszystkie odcinki w 1080p, dziś wchodzę na stronke a stronka nie istnieje, jest tylko forum, czy ktoś coś wie o tym? przenieśli się? też ściągaliście z tej strony? 

Skąd ja wezme odcinki TG w 1080p ;(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Top Gear czasami jest lepszy niż kabaret :P W końcu popularność zdobyli właśnie dzięki akcjom typu test karetek czy jakieś inne pojedynki a nie poprzez testy samochodów (co jest raczej dodatkiem niż daniem głównym w tym programie). Ja tam do tego podchodzę jak do programu rozrywkowego niż motoryzacyjnego, tak więc dawać więcej karetek ;)

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że nie dzięki temu zdobyli popularność, wolę "spontany" niż takie wyreżyserowane na siłę akcje, osobiście ciekawostki związane z i8 dostarczyły mi wiecej frajdy niż karetki, no ale to mój gust, każdy ma swój.

W przyszłym odcinku LaFerrari - nie moge się doczekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś w Top Gearze było więcej o motoryzacji z humorem, niż humoru z motoryzacją w tle. Więcej testów i więcej ciekawych "wyścigów". Jak np. ten Bugatti Veyronem z truflami przez Europę. Lub przejazd Audi A8 z Niemiec do Wielkiej Brytanii na 1 baku z tego co pamiętam. Wnioski w 90% mają bardzo ciekawe i idealnie potrafią opisać dany samochód z lekkim humorem. Dlatego również jak eX4cT wolę jak świetnie opisują samochody z elementami humorystycznymi, niż jak robią z siebie pajaców co nudzi po paru minutach.

 

Nawet wyścig u ruskich w tym sezonie był bardzo nudny, bo był jakiś marny poduszkowiec, rower i gówienko elektryczne. Żadnych ciekawych faktów i spostrzeżeń. Tylko show.

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Karas ale ostatnio tych ciekawostek i faktów jest coraz mniej. Nawet jak były kiedyś wyścigi, to mogłeś się czegoś o samochodzie dowiedzieć z ich mistrzowskim humorem. Albo wytykali absurdy samochodu, albo go chwalili. A teraz często robią głupie wyścigi roweru z poduszkowcem... 

Idę nadrobić ostatni odcinek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...