Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem się i obejrzałem strasznie słaby pierwszy odcinek tej serii. I jednak poczekam na cały sezon wówczas ułożę się któregoś weekendu i obejrzę wszystkie na raz bo pojedynczo już nie śmieszą tak jak dawniej. Chłopaki stracili formę? Przejadło mi się? Nie wiem ale jakoś słabe mają pomysły i mało dobrych aut pokazują. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Wiem że nie ma ale będzie. Bugatti zapowiadało wzmocnienie silnika i poprawę aerodynamiki oraz kilka kosmetycznych zmian, ogólne takie odświeżenie wyglądu czyli lifting. Nawet nazwę podali, super veyron. Jeśli pojawi się w 2014 to w następnej serii top gear James May znów może pojawi się za kierownicą :yes:  

Odnośnik do komentarza

Co wy z tym pożyczaniem? Ferrari zrozumiało błąd i po Enzo Top Gear Dostał kilka samochodów. 

 

Berlinetta, FF i 458 Italia były w programie bez problemów. 

 

Odcinek dość przeciętny. Dobre wprowadzenie, brak testu mercedesa raptem VW vs BM i nudny środek z rowerami. Na zakończenie serii też czekam ale obejrzę całość dwa odcinki na raz/.

Odnośnik do komentarza

Wywiad mógłby być lepszy, rzeczywiście śmierdział promowaniem filmu, no i za dużo tłumaczenia o co chodzi w BB - inna sprawa, że jak w końcu dobrze znałem gościa (ok, James Blunt to też nie random), to akurat musieli wyjaśniać kto to jest. Ale i tak obejrzałem z zainteresowaniem.

Natomiast fajny był jak dla mnie dobór samochodów (Golf VII GTI :wub:  i efektowne Porsche 918), w teście BMW przynajmniej niewyreżyserowana niespodzianka i wyszedł jeden z lepszych (jak dla mnie) odcinków serii.

Aha, tylko nie rozumiem skąd pomysł na porównanie 135i z GTI i chwalenie BMW za lepsze osiągi, skoro to samochód o klasę mocniejszy i sporo droższy. Do pary lepiej pasowałby Golf R, który zresztą przy takim deszczu objechałby tylnonapędowe BMW bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...